Sleduj body Legacy Retreat na stránkách Pulse

Členové týmu, máme pro Vás skvělou zprávu! Nyní si můžete jednoduše ověřit kolik bodu Legacy Retreat jste získali, když se přihlásíte do svého účtu na Pulse.

Body jsou aktualizovaný ve skutečném čase takže budete znát když přesně jste získali body pro Váše vysněné, kompletně zaplacené prázdniny se Synergy.

Už se nemůžete dočkat když začnete sbírat body? Řiďte se těmito kroky:

Krok 1: Přihlaste se do svého Pulse účtu ZDE

Krok 2: Najděte na levé straně obrazovky tabulku s titulkem „Performance”. Nad rozvíjecí položkou  „Commissions Summary”najděte položku „Legacy Retreat Points” ANEBO „Legacy Retreat Alumni”. Pokud jste Elite VIP uvidíte položku „Legacy Retreat Elite VIP” rovnou dole.

Krok 3: Najděte čísla na pravé straně položky Legacy Retreat. To jsou Vaše body Legacy Retreat. Ti, kdo se snaží poprvé musí získat 10 bodu aby byli kvalifikovaní do Legacy Retreat. Absolventi musí mít 3 nebo víc bodu v tabulce Perfomance aby byli znovu kvalifikovaní, v závislosti na tom kolikrát se už zúčastnili. Držitele titulu Elite VIP musí mít v tabulce „Performance” 6 nebo víc bodu.

Klikněte ZDE a získejte podrobnosti o kvalifikaci

Doufáme, že toto nové přihlášení do Pulsu usnadní Vaše snahy o Legacy Retreat. Přítomnost na Legacy Retreat po prve anebo jako absolvent prohlašuje o úspěchu vašeho podnikaní se Synergy. Je to opravdu milník a doufáme, že všichni také už se můžete dočkat teto výjimečné události. Hodně štěstí a na shledanou v Koně na Havajích 7 – 11 ledna 2016.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us