Únor 2014 Uznání

úterý, března 11, 2014


Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen únor! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v únor


Team Director
Mervi ja Janne Korkeakangas (Finland)

Team Manager
Giuseppe Lucio (Italy)
K.N.R. International Network (Ireland)

Team Leader
Lauri Eskola (Finland)
Timo ja Tati Kaarlela (Finland)
Vanhus ja Perheapu Martikainen (Finland)
Prijo Oksanen (Finland)
Elina ja Sakari Laukkanen (Finland)
Olav Hindseth (Norway)
Else Brakstad (Norway)
Giuseppe Lucio (Italy)
Kati Suppan (Austria)


Gold
Jan Drózd (Poland)
Lauri Eskola (Finland)
Timo Ja Tati Kaarlela (Finland)
Ville  Pelkonen (Finland)
Pirjo Oksanen (Finland)
Elina Ja Sakari Laukkanen (Finland)
Else Brakstad (Norway)
Giuseppe Lucio (Italy)
Estrella-team (Germany)

Silver
Lauri Eskola (Finland)
Harald Hafner (Austria)
Katja Ja Joonas Aho (Finland)
Robert Read (United Kingdom)
"Satiaa" Tina Rozic S.P. (Slovenia)
Fintan Duggan (Ireland)
Antti Ja Pirkko Kemppainen (Finland)
Sari Pulkka (Finland)
Anne And Ben Boyle (Ireland)
Angela Ferrari (Italy)
Sanja Vecenaj (Austria)
Else Brakstad (Norway)
Dr Dilip Malkan (Ireland)
Päivi Nevari (Finland)
Margreta Orkan (Norway)
Giuseppe Lucio (Italy)

Bronze
Ellen Marie Skilbreid (Norway)
Mieczysław Hernik (Poland)
Buba Darbo (Norway)
Majbritt Nejmann (Denmark)
Sigurd Asbjørnsen (Norway)
Leena Järvinen (Finland)
Harald Hafner (Austria)
Robert Read (United Kingdom)
Nathalie Sprich (Germany)
Suvi K Autio (Finland)
Gerhard Marik (Germany)
Heidrun Bauer Praxis Fuer Energetische Therapien (Germany)
Antti Ja Pirkko Kemppainen (Finland)
Airi Kivekäs (Finland)
Steve And Justine Marriage (United Kingdom)
 Catarina Anne Karlsen (Norway)
Ritva Pulkkinen (Finland)
Väinö & Eila Mäkitalo (Finland)
Juhani Ja Kaisa Pulkka (Finland)
Luciano Viteritti (Italy)
Luca Salvatore (Italy)
Ingolv Dørum (Norway)
Friederike Ramcke (Germany)
Riitta Vanhala-kukkonen (Finland)
Marja-leena Myllykoski (Finland)
Anne Saastamoinen (Finland)
Dr Dilip Malkan (Ireland)
Jaana Eskola (Finland)
Merja Pohjonen (Finland)
Sanna Artell (Finland)
Gigliola Della Chiesa (Italy)
Olli Töytäri (Finland)
Jiri Holik (Czech Republic)
Unni Johansen (Norway)
Olav Eggen (Norway)
Renata Łatanik (Poland)
Gabriele Viale (Italy)
Juha Ja Leena Linjama (Finland)
Päivi Nevari (Finland)
Rosi Hoch (Germany)
Margreta Orkan (Norway)
Esko Saukonoja (Finland)
Giuseppe Lucio (Italy)
Jaffry Sadiq & Fauzia Fatima (Ireland)

Star
Ewa Gątarska (Poland)
Helena Wapienik (Poland)
Jarleiv Skamsar (Norway)
Per Maurtvedt (Sweden)
Christine Struck (Finland)
Ari Juhani Lindqvist (Finland)
Helka Ruuth (Finland)
Jarmo Salo (Finland)
Danuta Sadowska (Poland)
Ragnhild Groven (Norway)
Eli Berg (Norway)
Arja Koivukangas (Finland)
Małgorzata  Rębiś (Poland)
Bjørn Kaldestad (Norway)
Arild Lindseth (Norway)
Ulla-marja Lähde (Finland)
Zbigniew  Jurkowski (Poland)
Atle Kristiansen (Norway)
Ewa Komnata (Poland)
Lauri Saarela (Finland)
Britt-marie Lindholm (Sweden)
Monica Nedrejord (Spain)
Irma Mäkelä (Finland)
Catarina Anne Karlsen (Norway)
Ritva Pulkkinen (Finland)
Ulla Och Rolf Mattfolk (Finland)
Saara Silver (Finland)
Sinikka Tuononen (Finland)
Luca Rigieri (Italy)
Luca Maglione (Italy)
Geir Gjerdevik (Norway)
Riitta Vanhala-kukkonen (Finland)
Riitta Liukko (Finland)
Artur Pająk (Poland)
Rocco Zezza (Italy)
Zeljka Solomun (Austria)
Dr. Werner Ullrich (Germany)
Eeva Niinikoski (Finland)
Dr. Dilip Malkan (Ireland)
Deedee Lomax (United Kingdom)
Anne Sjøbakk (Norway)
Jaana Eskola (Finland)
Merja Pohjonen (Finland)
Birgitta Sillanpää (Finland)  
Nimacorakennus Oy (Finland)
Sigursveinn Eggertsson & Bryndís Emilsdóttir (Iceland)
Hannele Vanhanen (Finland)
Sanna Artell (Finland)
Riitta Heinonen (Finland)
Maria Ojanne (Sweden)
Bragi Björnsson (Iceland)
Margit Kueblboeck (Germany)
Mario Giovagnoli (Italy)
Jóna Ragnheiðardóttir (Iceland)
Olli Töytäri (Finland)
Inger Ann Johnsen (Spain)
Anita Reynolds (United Kingdom)
Olav Eggen (Norway)
P.J. Booth (Ireland)
Minna-mari Ja Mika Meriläinen (Finland)
Renata Łatanik (Poland)
Jouni Kinnunen (Finland)
Gabriele Viale (Italy)
Vidar Monsen  (Norway)
Daniel Petritsch (Austria)
Vlasta  Vyroubalova (Czech Republic)
Juha Ja Leena Linjama (Finland)
Helena Kopar S.p. (Slovenia)
Arkotti Ky Marja Färlin (Finland)
Päivi Nevari (Finland)
Jaroslav Safarik (Czech Republic)
Anita Losen (Norway)
Anneli Lohiniva (Finland)
Mirosław Hałaczkiewicz (Poland)
Margreta Orkan (Norway)
John Moran (Ireland)
Esko Saukonoja (Finland)
Gunn-evy Olafsdatter Håkaby (Norway)
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)
Pertti Ja Kirsti Koskinen (Finland)
Giuseppe Lucio (Italy)
Antonino Paruta (Italy)
Stefano Carotenuto (Italy)
Antonio Ciminera (Italy)
Angela Venturo (Italy)
Jaffry Sadiq & Fauzia Fatima (Ireland)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku únor 2014

Nejlepší naboráří v únor
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 20
Päivi Nevari (Finland) - 27
Rosi Hoch (Germany) - 14
Giuseppe Lucio (Austria) - 13
Olav Eggen (Norway) - 11
Dr. Aneel Bhatia (Ireland) - 11
Gerhard Marik (Germany) - 10
Sanna Artell (Finland) - 9
Esko Sukonoja (Finland) - 9
Olli Töytäri (Finland) - 9
Marja-Leena Rasi (Finland) - 9
Sigurd Asbjørnsen (Norway) - 9
Olav Hindseth (Norway) - 8
Gabriele Viale (Italy) - 8
Helena Hemming (Finland) - 8
Stanisław Jawor (Poland) - 7
Anna Annunziata (Italy) - 7
Jóna Ragnheiđardóttir (Iceland) - 7
Jaffry Sadiq & Fauzia Fatima (Ireland) - 7
Pertti ja Kirsti Koskinen (Finland) - 6
Raimondo Barone (Austria) - 6

Top Týmoví Bildři v únor
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 20
Mervi ja Janne Korkeakangas (Finland) - 5
Pirjo Oksanen (Finland) - 4
Glenn Skamsar (Norway) - 4
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 4
Lauri Eskola (Finland) - 4
Solveig Fagerheim (Norway) - 4
Synnøve Gusfre (Norway) - 3
Dr. Jasbir Singh Puri (Ireland) - 3
Peter Ragg (United Kingdom) - 3
Elina ja Sakari Laukkanen (Finland) - 3
Liisa Jalonen (Finland) - 3
Sari Pulkka (Finland) - 3
Olli Töytäri (Finland) - 3
Rainer & Yvonne Kubisko (Austria) - 2
Natura I Zdrowie Zenon Knasiak (Poland) - 2
Veli-Matti ja Maija Setälä (Finland) - 2
Network Power (Germany) - 2
Vilma Senica (Austria) - 2
Tatjana Mrvos (Austria) - 2
Geir Hansen (Norway) - 2


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.