Legacy Retreat 2015 - vyhlášení včetně nových kvalifikačních kritérií pro účast

Synergy vás roky bere na místa, kde si můžete odpočinout, na celé západní polokouli. Ale v roce 2015 se místa změní a navíc pro Vás bude ještě snadnější se kvalifikovat!

Připravte se na Legacy Retreat v Dubaji — 11.-16. ledna 2015Dubaj je město překypující arabskou kulturou a historií, která je protkána impozantním moderním designem a stylem. Dubaj je známá svými světoznámými hotely, nakupováním a kuchyní. Tato jedinečná destinace čeká na objevení.

Kvalifikujte se tento rok a my Vám zarezervujeme pokoj v hotelu Atlantis The Palm v Dubaji, v pozoruhodném majestátním letovisku, ve kterém naleznete sofistikovanost, půvab a nápaditost. Hotel Atlantis se nachází na vlastním, umělém ostrově a nabízí všechna vodní dobrodružství, která si jen dokážete představit: od akvárií a vodních parků po plavání s delfíny a potápění. Bude to dovolená snů a Vy ji máte na dosah!

Nová kvalifikační kritéria pro první účast na Legacy Retreat 

Pro kvalifikaci stačí získat 10 bodů Legacy Retreat do 31. prosince 2014. Od roku 2014 můžete získat až 4 body měsíčně. Pro získání bodů je nutné, abyste byli aktivní v programu automatických zásilek každý měsíc a splnili následující body:
  • Team Director: osobně sponzorujte jednoho (placeného jako) vedoucího týmu za 1 bod nebo dva (placené jako) vedoucí týmu za 2 body 
  • Team Elite: osobně sponzorujte jednoho (placeného jako) vedoucího týmu za 2 body nebo dva (placené jako) vedoucí týmu za 3 body
  • Pearl Executive: osobně sponzorujte jednoho (placeného jako) vedoucího týmu za 3 body nebo dva (placené jako) vedoucí týmu za 4 body
Nezapomeňte, body se převádějí do dalšího roku, takže možná již nějaké body, které se počítají do hodnocení nároku na účast na dovolené v roce 2015, máte k dispozici.

Nová kvalifikační kritéria pro účast na Legacy Retreat Alumni

Jestliže jste se již akce Legacy Retreat zúčastnili, máte možnost se kvalifikovat znovu** a přidat se k nám i v roce 2015. Kvalifikační kritéria typu „alumni“ pro účast na akci Legacy Retreat lze splnit jedním ze tří následujících způsobů:
  • Budete poprvé povýšen/a na novou úroveň Executive (Pearl a vyšší)
  • NEBO si udržíte svou nejvyšší pozici na úrovni Pearl nebo vyšší po dobu tří měsíců ze dvanácti pro první rekvalifikaci a následně budete přidávat za každý rekvalifikační rok jeden měsíc – až do maxima deset měsíců ze dvanácti.
  • NEBO pro úroveň Double Presidential a vyšší: udržíte si svou nejvyšší pozici po dobu tří měsíců ze dvanácti nebo si udržíte úroveň Presidential po dobu tří měsíců ze dvanácti pro první rekvalifikaci a následně budete přidávat za každý rekvalifikační rok jeden měsíc – až do maxima deset měsíců ze dvanácti. 
Poznámka: Pro všechny opakované kvalifikace, bez ohledu na to, kolikrát jste se akce Legacy Retreat v minulosti zúčastnili, je nutné, abyste si udrželi svou nejvyšší pozici po dobu čtyř měsíců ze dvanácti, abyste se kvalifikovali pro rok 2015. Distributoři na úrovni Double Presidential Executives se stále mohou kvalifikovat tak, že si udrží svou nejvyšší pozici po dobu tří měsíců z dvanácti nebo udržením pozice Presidential po dobu čtyř měsíců ze dvanácti. 

Období pro kvalifikaci a opětovnou kvalifikaci je od 1. ledna do 31. prosince každý rok.

NOVÝ VIP balíček Legacy Retreat Elite

S balíčkem Synergy VIP, který je dostupný pouze pro úroveň Presidential Executives a vyšší, se z jedinečných zážitků z Legacy Retreat stanou výjimečné.

Kvalifikovaní lídři dostanou letenku ve třídě business, po dobu pobytu na Legacy Retreat budou mít lepší apartmá, dopravu na letiště limuzínou, dárky a exkluzivní VIP večeři s vedením Synergy.

Pro kvalifikaci musí být během období pro kvalifikaci splněna tato kritéria:
  • Dosáhnout poprvé nově pozici Presidential nebo vyšší
  • NEBO se kvalifikovat na Legacy Retreat alumni a mít jednoho (1) osobně sponzorovaného člena týmu, který se kvalifikuje a ve stejném roce se zúčastní Legacy Retreat poprvé
  • NEBO se kvalifikovat na Legacy Retreat alumni a během období pro kvalifikaci si udržet nejvyšší pozici po dobu šest měsíců ze dvanácti
Z těchto vylepšení Legacy Retreat máme obrovskou radost a těšíme se, že mnohé z vás přivítáme na této jedinečné a neopakovatelné akci v Dubaji. Těšíme se na viděnou v roce 2015! 

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se tohoto oznámení, kontaktujte prosím svou místní kancelář.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us