ProArgi-9+ a Physicians’ Desk Reference

Prohlédněte si stránky nejpoužívanějšího zdroje informací o léčivých přípravcích na světě a najdete tam údaje o našem účinném doplňku stravy ProArgi-9+.

Od roku 1947 lékařští odborníci na celém světě spoléhají na publikaci PDR (Physicians’ Desk Reference) jako na rozhodující zdroj informací o léčivech a předepisovaných látkách. Společnost Synergy s potěšením oznamuje, že se počínaje vydáním pro rok 2014 uvádí v publikaci PDR přípravek ProArgi-9+, protože se tím rozšiřují možnosti seznámení veřejnosti s obrovským přínosem našeho nejvýznamnějšího produktu.

PDR se nachází prakticky v každé ordinaci, lékárně, knihovně a klinice a žádná jiná lékařská příručka není aktuálnější, respektovanější a více ceněná. Nedávno byly vydány i praktické digitální verze této publikace. Tištěné i digitální verze obsahují informace uvedené na etiketě přípravku ProArgi-9+, pokyny k dávkování, obrázky a podobně. Jsme přesvědčeni, že tento fakt přiměje více pacientů, zdravotnických odborníků a studentů získávat a šířit informace o přípravku ProArgi-9+ kvůli jeho vysoké hodnotě pro podporu zdravého životního stylu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us