Představujeme první evropský e-magazín!

Nahlédněte do exkluzivního evropského elektronického magazínu!


Jednoduchá, ale sofistikovaná forma této nové publikace byla navržena pro snadné čtení na cestách a umožňuje zobrazení v libovolném chytrém telefonu nebo tabletu.

Uvnitř tohoto kompaktního minimagazínu naleznete důležitá aktuální sdělení od prezidenta společnosti Synergy WorldWide Dana Normana. Najdete tam také inspirativní rady pro podnikání od členů evropské dozorčí rady. Tito členové rady patří k našim nejsilnějším lídrům v Evropě a díky jejich radám upevníte svoji pozici. A nakonec se seznámíte s náročným procesem, který provádí náš tým řízení jakosti, aby zajistil, že budeme používat nejčistší a nejbezpečnější produkty od těch nejlepších dodavatelů. Postup výběru dodavatelů je důležitým předmětem diskusí v rámci společného úsilí o prosazování poslání a hodnot společnosti Synergy.

V budoucnu se můžete těšit na získávání důkladných znalostí o produktech společnosti Synergy a dalších informací o našich pozoruhodných a motivujících členech evropských týmů v pravidelných příspěvcích, které jim budou věnovány. Tento e-magazín bude místem, kde najdete sdělení vedoucích pracovníků společnosti Synergy určená pro Evropu.

Podělte se o tento stručný text se svým týmem a lidmi, kteří se chtějí seznámit se společností Synergy WorldWide.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us