Srpen 2012 Uznání

úterý, září 18, 2012

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen v srpen! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v srpen

Team Elite
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan (Norway)

Team Director
Jens Tamlagsroenning (Norway)

Team Manager
Kjetil Dreyer (Norway)

Team Leader
Sigrid Slettemeaas (Norway)
Ivar Glotheim (Norway)
Jim & Shirley Anderson (United Kingdom)
Thomas Janzing - Team 4 You (Germany)
Lars-goeran Nystroem (Sweden)
Karin Eriksson (Sweden)
Petra Peters (Germany)
Marina Blomberg (Finland)
Oddvar Krogstad (Norway)
Merja-riitta Hämäläinen (Finland)
Arild Skullerud (Norway)
Ludwig Kalina (Austria)
Jarmo & Catriina Karppinen (Finland)
Vegard Paulsen (Norway)
Tor Bonde (Norway)
Ruth Britsch (Germany)
Åshild Irene Karlsen (Norway)
Svein Olav Lien (Norway)
Peder Martinus Lausund (Norway)
Cindy Fjeld (Norway)

Gold
Tor Helge Maal (Norway)
Trygve Fagersand (Norway)
Ivar Glotheim (Norway)
Jim & Shirley Anderson (United Kingdom)
Thomas Janzing - Team 4 You (Germany)
Lars-goeran Nystroem (Sweden)
Kenneth Mossmann (Norway)
Oddvar Krogstad (Norway)
Merja Siltala (Finland)
Merja-riitta Hämäläinen (Finland)
Arild Skullerud (Norway)
Vegard Paulsen (Norway)
Gabi Sieber (Germany)
Tor Bonde (Norway)
Ruth Britsch (Germany)
Åshild Irene Karlsen (Norway)
Helga Irene Pedersen (Norway)
Svein Olav Lien (Norway)
Peder Martinus Lausund (Norway)
Cindy Fjeld (Norway)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku srpen 2012

Nejlepší naboráří v srpen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Ve střední Evropě
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Team Delmenhorst (Germany)
Marie Wienert (Germany)
Ludwig Kalina (Austria)
Ulrike Flach (Germany)

Skandinávie

Cindy Fjeld (Norway)
Lindh Consulting Oy (Finland)
Knut-Einar Søberg (Norway)
Hiusstudion TMI (Finland)
Kjetil Dreyer (Norway)

Spojené království/Irsko

Valerie Malcolm (United Kingdom)
Mei-Mei Lillywhite (United Kingdom)
Debbie & Arleigh Bourne (United Kingdom)
Rosemary Roberts (Ireland)
William Grainger (Ireland)

Top Týmoví Bildři v srpen
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně

Ve střední Evropě  
Anja Vandersee (Germany)
Claudia Radnick-Froehlich (Germany)
Claudia Ziemke-Wald & Michael Wald (Germany)
Natalie Pfahler (Germany)
Irmtraud Gerspacher-Weck (Germany)

Skandinávie
Kjetil Dreyer (Norway)
Oistein Bekkvang & Stefan Patrik Kristoffersen (Norway)
Knut-Einar Søberg (Norway)
Heidi Byrkjeland, (Sweden)
Jens Tamlagsroenning (Norway)

Spojené království/Irsko
Mei-Mei Lillywhite (United Kingdom)

Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
Mads Østvang
Hakan Cetin - Sells Consulting
William Martin
Martin Østvang
Oistein Bekkvang, Stefan Patrik Kristoffersen
Eric and Kati Gammals -Credentis
Reidun Lydersen Dalheim

První kvalifikovaní
Ajasta Parkkola - PremLife

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.