2012 Titul Plus Bonus

 
Synergy oznamuje akci pro EvropuTitul Plus Bonus. Je to vzrušující akce, která umožní Evropským Členům Týmu si vydělat peníze na budování svého Synergy buzinesu.

Od zaří 2012 do února 2013 Členové Evropského Týmu, kterým se podaří získat jejich první pin a udrží si ho do dalšího měsíce nebo se jim podaří hodnost pinu zvýšit mohou získat Titul Plus Bonus.Vysvětleme si jak to pracuje.

TITUL BONUS

Tier One – Dosáhněte poprvé některý z titulů níže a udržte si ho nebo zvyšte do druhého měsíce v propagačním období a můžete získat následující Titul Plus Bonusy:
* Musíte být na měsíčním Autošipu

 
Tier Two – Poprvé při dosažení Team Manager nebo ředitel týmu získáte titul Plus bonus. Když si titul udržíte nebo zvýšíte ve druhém a třetím měsíci v období této akce získáte další peněžní bonus Titul Plus.
* Musíte být na měsíčním Autošipu
 
 
Titul Plus Match – Když člen kterého jste sponzorovali dosáhne Team Manager a ředitel týmu Title Plus Cash Bonus,  můžete obdržet následující Matching bonusy.
* Musí získat stejný titul nebo vyšší v měsíci a musí být na Autošipu

 
Příklad: Získáte Team Manager poprvé v září. Udržíte si titul i v říjnu a v listopadu získáte Team Director. V prosinci si udržíte Team Director, ale neudržíte si ho v lednu. V únoru získáte Team Director po třetí během této akce.Když Váš sponzor si udrží Team Director po celou dobu této akce a oba jste na Autošipu, Tvůj a Tvojeho sponzora výdělek bude následovný:
 
 
Klikněte zde pro zobrazení Titul Plus Webinar - English
Klikněte zde pro stažení Titul Plus PowerPoint - English

CONVERSATION

Instagram

Follow Us