Evropský summit 2012 – Odborníci v oblasti výrobků a vědeckého výzkumu


Na summitu v Kodani vám ukážeme vše, co je možné se dozvědět o vědeckém výzkumu a výhodách výrobků V3 společnosti Synergy, získáte odpovědi na své otázky a porozumíte nabízeným výhodám ve srovnání s našimi konkurenty. Přečtěte si více o odbornících a určitě se repřihlaste již dnes k účasti na Evropském summitu 2012.

Rainer Böger, M.D.
Specialista v oblasti včasné diagnostiky a prevence nemocí ve spojistosti s kardiovaskulární soustavou, Dr. Rainer Böger se již více než dvacet let věnuje akademickému výzkumu, týkajícímu se L-argininu a jeho vlivu na schopnost těla produkovat oxid dusnatý. V průběhu výzkumu Dr. Böger objevil, že ADMA (asymetrický dimethylarginin) je rizikovým markerem cévních onemocnění a utilizace L-argininu může napomáhat v prevenci cévních dysfunkcí a onemocnění. Vedle své výzkumné práce je Dr. Böger též činným profesorem klinické farmacologie a ředitelem Institutu klinické farmacologie a toxicologie v Centru zdravotní péče Hamburgské univerzity (Universitätsklinikum Hamburg) v Německu, a dále působí jako ředitel Clinical Trial Center North na Hamburgské univerzitě.

William J. Keller, Ph.D.
Dr. Keller začal pracovat ve společnosti Nature’s Sunshine Products v dubnu 2001 a nyní je viceprezidentem pro lékařské vědy a vzdělávání a též ředitelem oddělení vědeckých zdrojů. Před svým působením v naší společnosti byl Dr. Keller vedoucím katedry/profesorem na farmakologické fakultě Samford a na . Dr. Keller získal titul B.S. ve farmacii a M.S. ve farmaceutických vědách z . V roce 1972 mu byl udělen titul Ph.D. ve farmakognosii z University of Washington.

Lynda Hammons, VP
Lynda Hammons je zaměstnankyní v Nature’s Sunshine Products od června 2001 a v současnosti je viceprezidentkou pro dodržování kvality a norem. Lynda Hammons získala titul B.S. v chemii a mikrobiologii z Bowling Green State University a M.B.A. se zaměřením na řízení kvality z University of Cincinnati. Paní Hammons je též držitelkou aprobací Certified Quality Engineer, Certified Quality Technician a Certified Quality Auditor (diplomovaný inženýr kvality, diplomovaný technik kvality a diplomovaný auditor kvality)—organizace American Society for Quality (Americké společnosti pro dodržování kvality).

CONVERSATION

Instagram

Follow Us