Synergy roční školení vedoucích - FinskuSynergy roční školení vedoucích proběhlo poprvé ve Finsku jen před několika týdny v Hotelu Siikaranta, Espoo.

Na toto mimořádné školení byli pozvání všichni členové týmu kvalifikaci na úrovni Team Leader, nebo výše.


Během tohoto školení,které trvalo dva dny, tito členové týmu prošli dynamický trénink a zároveň relaxaci a dostalo se jim jedinečné obchodní zkušenosti, které jim pomohou motivovat, inspirovat a trénovat další.

Překvapením byl řečník Ilkka Koppelomäki, motivační trenér a zakladatel Uskalla firemních školení Innostuo, který byl také přítomný a předal cenné informace o tom jak si vybudovat úspěšný buzinez.

Chtěli bychom poděkovat všem našim úspěšným členům týmu, kteří se tohoto tréninku zúčastnili. Synergy ve Finsku stále pokračuje v růstu a úspěchu,stejně jako Synergy v Evropě pokračuje v rozšíření nových obzorů.

V roce 2013 Synergy připravuje Team Manager Akademy tréning,který se bude konat rovněž ve Finsku,kde budou pozvání,všichniTeam Manager a vyšší k účasti. Nyní je čas nastavit své cíle, tvrdě pracovat a dělat všechno pro to,aby jste se mohli tohoto setkání zůčastnit. Těšíme se,že se s mnohými z Vás tam setkáme.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us