Akademy Tým Manažér pro Střední EvropuAkademy Tým Manažér pro Střední Evropu na kterou byli pozvání všichni Týmový Manažéři a vyšší se konala od 1 do 3 června.

Místo konání této Akademy bylo v luxusním Hotelu Tyrol,který se nachází blízko rakouských Alp v Rakousku.Toto školení pořádané kvalifikovanými členy týmu byla jedinečná příležitost pro všechny vedoucí týmu se tohoto školení zůčastnit.

Školení bylo speciálně připraveno,aby pomohlo Týmovým Manažérům při dosažení vyššího stupně,dozvěděli se o důležitosti využití duplikovaného systému s cílem maximalizovat Synergy kompenzační plán.

Školení vedli jedni z nejlepších v tomto odvětví.Ůčastníci měli možnost si poslechnout rady od Paul Blad výkonného prezidenta, Mads Østvang, Diamond Executive, Hakan Cetin, Emerald , Dan Higginson, generální ředitel a zakladatel, a Bengt Emanuelsson generální ředitel pro Evropu.

Kromě dynamického tréninku, účastníci se zapojili do týmových aktivit v krásném okolí a vychutnali speciality z nejlepších kuchyn této země.

Srdečně děkujeme všem zůčastněným a těšíme se na další úspěšný rok ve Střední Evropě!

Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us