Uznání evropských členů týmu - Srpen a Září 2011

pátek, října 28, 2011

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen v červenci! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v srpen

Team Elite
Eric & Kati Gammals, (Finsko)
Miimu Jaatinen (Finsko)

Team Director
Ajasta Parkkola-Premlife (Finsko)
Kristiina Laihi (Finsko)
Sirpa Heikkinen Aaniaallotar (Švédsko)

Team Manager
Galyna Rajala (Finsko)
Marja-leena Hirvonen (Finsko)
Sabine Pernitsch (Rakousko)
Terje H. Karlsen (Norsko)
Kevin Derham (Spojené království)

Team Leader
Amayi Parhiala - Parhitec Oy (Finsko)
Joanna Jaakkola - Pihapihlaja (Finsko)
Tauno Poti - Taupot Oy (Finsko)
Anita Schiechl (Rakousko)
Cecilia Lindgaard (Norsko)
Eventaro Finland (Finsko)
Heikki Rahikka (Finsko)
Helmut Winkler (Rakousko)
Jorma Niska (Švédsko)
Linda Marie Akinci (Norsko)
Mailis Aida Arten (Švédsko)
Mika Peltola (Finsko)
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norsko)
Päivi Kangas (Finsko)
Thomas Ellebracht (Německo)
Tom Lyng (Norsko)
Surinder Singh Bhogal and Wendy Fray (Spojené království)
Tove Sjoethun (Norsko) 

Gold
Seija Väyrynen - Esjase Oy (Finsko)
Amayi Parhiala - Parhitec Oy (Finsko)
Joanna Jaakkola - Pihapihlaja (Finsko)
Tauno Poti - Taupot Oy (Finsko)
Anja Hyry (Švédsko)
Catarina Staaf (Švédsko)
Surinder Singh Bhogal and Wendy Fray (Spojené království)
Clive W Gumbs (Spojené království)
Ian Smith (Spojené království)
Eventaro Finland (Finsko)
Heikki Rahikka (Finsko)
Helmut Winkler (Rakousko)
Herdis Eriksen (Norsko)
Jorma Niska (Švédsko)
Kirsi Sarimaa (Finsko)
Mika Peltola (Finsko)
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norsko)
Päivi Kangas (Finsko)
Raimo Snellma (Finsko)
Thomas Ellebracht (Německo)
Tom Lyng (Norsko)

Ohodnocení v září

Team Manager
Heikki Rahikka (Finsko)

Team Leader
Hanns-ullrich Pleger (Německo)
Karl-albert Kjerstad (Norsko)
Marjo Pulkka-vainio (Finsko)
Raimo Snellman (Finsko)
Salme Ja Reijo Ala-heikkilä Ja Ojanen (Finsko)
Clive W Gumbs (Spojené království)

Gold
Robbie Ward (Irsko)
Hanns-ullrich Pleger (Německo)
Karl-albert Kjerstad (Norsko)
Marjo Pulkka-vainio (Finsko)
Mikko Kokkonen (Finsko)
Salme Ja Reijo Ala-heikkilä Ja Ojanen (Finsko)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku 2011

Nejlepší naboráří v srpen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

ve střední Evropě
Matthias Nowack - Mndesign (Německo)
Holger and Franziska Suhr (Německo)
Eva Dippel (Německo)
Anja Vandersee (Německo)
R. Schuetze - AR Swiss Solution (Německo)

Skandinávie
Sirpa Heikkinen Aaniaallotar (Švédsko)
Marja-Liisa Niemi (Finsko)
Mika Peltola (Finsko)
Kirsi Sarimaa (Finsko)
Ajasta Parkkola-Premlife (Finsko)

Spojené království/Irsko
Hanzel Carter (Irsko)
Karen Wade (Spojené království)
Andy Tate (Spojené království)
Simon Goldsmith (Spojené království)
Merton and Kathryn Alleyne (Spojené království)

Nejlepší naboráří v září
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

ve střední Evropě
Wolfgang Steinpruckner (Rakousko)
Eva Dippel (Německo)
Hanns-Ullrich Pleger (Německo)
Dr. Karin Szaga - Energetiker (Rakousko)
Maximilian Puerstinger (Německo)

Skandinávie
Kristiina Keravuori (Finsko)
Raimo Snellman (Finsko)
Leena Immonen (Finsko)
Stein Silkoset (Norsko)
Anne-Grethe Jakobsen (Norsko)

Spojené království/Irsko
Tatiana Filippo (Irsko)
Andrew & Yvonne Hancock (Spojené království)
Mic Keane (Irsko)
Nicola Hok (Spojené království)
Anita Young (Spojené království)

Top Týmoví Bildři v srpen
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně

ve střední Evropě 
Siegfried Feitl (Rakousko)
Hanns-Ullrich Pleger (Německo)
Thomas Ellebracht (Německo)
Elisabeth Sadjak (Rakousko)
Ana Vajda-Friess (Rakousko)

Skandinávie
Eric & Kati Gammals (Finsko)
Ajasta Parkkola-Premlife (Finsko)
Sirpa Heikkinen Aaniaallotar (Švédsko)
Jorma Niska (Švédsko)
Kristiina Laihi (Finsko)

Spojené království/Irsko
Stella and Gary O'Shea (Spojené království)
John and Trisha Kavanagh (Spojené království)
James Booth (Irsko)
Ted Tuohy (Irsko)
Karen Wade (Spojené království)

Top Týmoví Bildři v září
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně

ve střední Evropě
Hans-Ullrich Pleger (Německo)
Helmut Jelinek (Rakousko)
Anja Vandersee (Německo)
Hakan Cetin - Sells Consulting (Rakousko)
Michael Wald - Global Mentor Team (Německo)

Skandinávie
Eric & Kati Gammals (Finsko)
Tor Gunnar Standahl (Norsko)
Mikko Kokkonen (Finsko)
Marjo Pulkka-Vainio (Finsko)
Flemming Hammer Broetker (Dánsko)

Spojené království/Irsko
Stella and Gary O'Shea (Spojené království)
Michael Gulliford (Spojené království)
James Booth (Irsko)
Christopher Chittick - Perfect Health LTD (Spojené království)
Ted Tuohy (Irsko)

Soukromý odkaz
 

Kvalifikovaní absolventi
Hakan Cetin - Sells Consulting (Rakousko)
Mads Oestvang (Norsko)
Oistein Bekkvang (Norsko)

První kvalifikovaní
Martin Oestvang (Norsko)
Sabine Poster - Network Team (Německo)
Manfred Meyer - Network Power (Německo)
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko)

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.