Synergy Worldwide Vítá Finsko!

Synergy WorldWide s velkou radostí vítá Finsko,nový market do Synergy rodiny , 8. října 2011, téměř 1000 lidí se sešlo v Helsinkách ve Finsku na oslavu slavného otevření.

Speciální gratulace byla udělena Eric a Kati Gammals a Miimu Jaatinen pro dosažení hodnosti Team Elite. Synergy nepochybuje o tom, že Eric, Kati a Miimu budou i nadále pokračovat jako výborní lídři a budou nadále usilovat o dasažení jejich vytčených cílů.

Byla to radost slyšet lídry, včetně Dane Iorg (Presidential Executive), Mads Østvang (Diamond Executive) a Corrine Brandi (Pearl Executive) když se dělili se svými osobními zážitky , jak změnila Synergy WorldWide jejich životy.

Kromě toho si účastníci vyslechly když Dan Norman (prezident Synergy), Stewart Rutter (místopředseda) a Bengt Emanuelsson (Evropa generální ředitel) je seznámili s neuvěřitelnými možnosti, které leží před námi.

Synergy vysvětlila základní fakta,která nás staví před ostatní.
• Zajištění vysoké výrobní kvality všech produktů.
• Nový lékařský poradenský sbor, který byl vyhlášen na Samitu.
• Bezkonkurenční věda, která vede k rozvoji nejlepších světových výrobků.
• Synergy týmově orientovaný kompenzační plán a jedinečná byznys příležitost.

A co je nejdůležitější, Synergy vyzvedla neuvěřitelné lidry kteří se zasloužili,aby se toto všechno mohlo ve Finsku uskutečnit. Každý, od Star až kTeam Elite byli vyzvání na podium, aby se jim dostalo uznání za jejich snahu a vyzvedli jejich úspěchy,kterými se zasloužili o tento zdárný market.

Rok 2011 je na dobré cestě, aby se stal rekordním rokem Synergy WorldWide a Finsko se zasloužilo velkou části o tento úspěch. Využijte této příležitosti k šíření informací po celém světě o fantastických Synergy výrobcích a jak tyto produkty mohou ovlivnit životy lidí kolem nás!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us