Back to basics 2018 shrnutíMilujeme zábavné, vzdělávací a inspirující zážitky, které mají naši členové týmu po celém světě. Naše nedávné události Back to Basics v krásném městě Jesolo v Itálii nebyly výjimkou. Jak zábavná, tak instruktážní akce je zaměřena na produkt základy podnikání společnosti Synergy WorldWide.

Několik evropských lídrů a talentovaných moderátorů vypravilo více než 400 divákům o tom, jak zvýšit tržby, dosáhnout Elite Health a rozpoznat příležitost v každém produktu Synergy. Pearl Executive Fernando Gatti vycvičil účastníky tím, že jim poskytl cenné vizuální příklady toho, jak duplikovat a poukazal na ohromující plody duplikace. Presidential Executive Mads Ostvang, Emerald Executives Eric a Kati Gammals, a Pearl Executive Franz Friess hovořili o mnoha výhodách Synergy, významu událostí Synergy a síle produktů Synergy.

Jedním z nejdůležitějších událostí během těchto významných tři dnů byla informativní prezentace o novém produktu pečujícím o pleť Trulūm. Annarita Taglioni spolu se svou kamarádkou Barbarou, stouply na jeviště a zahrály ukázkovou scénu na téma zkušenosti sample-and-share s Trulūm. Účastníci byli povzbuzeni ukázaným příkladem a jsou nyní lépe připraveni sdílet zářící výhody Trulūm s ostatními.

Prezident Dan Norman oslavil současný stav společnosti Synergy Europe a její potenciál růstu. Při sve první návštěvě Back to Basics přednesl Zakladatel Dan Higginson dojemnou řeč o podniknutí kroků a fungování jako zakladatele své vlastní společnosti Synergy.Vysvětlil, že Synergy je po mnoho let připravena na velkolepost protože má pevnou základnu a podporu Nature’s Sunshine.

Jako zvláštní poděkování několika kvalifikovaným Členům týmu,byla podávána VIP večeře v krásném přímořském hotelu Ristorante Villa Sorriso při západu slunce. Tato exkluzivní večeře se konala pro ty, kteří pokročili do Team Managera nebo udržovali hodnost Team Managaer po dobu alespoň jednoho měsíce, během stanoveného období kvalifikace. Byli jsme velmi radi, že mohli jsme zvednout toast těmto nadšeným lídrům za jejich závazek k Synergii, a doufáme, že uvidíme ještě další kvalifikanty při příštím VIP zážitku!

Těšíme se na další fantastické evropské události v naší budoucnosti. Jsou to šance učit se a ocenit velké úspěchy těch, kteří stavěli své podniky v Evropě se Synergy.

Nezapomeňte se dnes zaregistrovat na akci roku - SUMMIT!


Ceny vstupenek pro ranou registraci nebudou trvat dlouho a my se chceme s vami v Turinu POVZNEST!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us