SUMMIT 2017: ZAREGISTRUJTE SE PŘED 31. SRPNEM


Na Summitu Synergy Europe 2017 zažijete mnoho nových a úžasných věcí. Nenechejte si ujít nové výrobky, novou podobu akce, nové nástroje, nové prezentace a nové možnosti vypilovat Vaše dovednosti v podnikání se Synergy. Zaregistrujte se ještě dnes na Summit 2017 v Barceloně!

Pamatujte, registrace končí ve čtvrtek 31. srpna. Ti, kteří se registrují dříve, budou moci využít zlevněné ceny vstupenek a rychlejší způsob registrace, obdrží jmenovky, zajistí si možnost získat ohodnocení a ještě více. Z těchto důvodů vybízíme k zaregistrování online do čtvrtka, i když bude dostupná i registrace na místě!


MÁTE PAPÍROVOU VSTUPENKU?
Ti, kteří už mají papírovou vstupenku na Summit (mnoho osob jí získalo na předcházející akci Synergy), se ještě musí zaregistrovat. Návod, jak to udělat, najdete zde nebo jednoduše se spojte se zákaznickou podporou.

NOVINKY V TOMTO ROCE:
Synergy představí nové výrobky a nové nástroje na Summitu v nové podobě. Narozdíl od čtyřech částí Summitu v minulých letech, nyní bude více akcí a informací pouze ve třech vylepšených částech, to Vám dá více času setkat se s Vaším týmem a lídry. Pokud se chcete dozvědět více o harmogramu Summitu, místu konání a možnostech ubytování, klikněte zde.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 
Tento rok budou distributoři přihlášení na Summit registrování tak, že ukážou jedinečný čárkový kód nebo QR kód, který je posílaný emailem po přihlášení na Eventbrite, našem portálu pro přihlašování. Připravte si, prosím, vytištěnou kopii Vaší vstupenky z Eventbrite nebo si připravte Váš telefon, abychom z něj mohli oskenovat kód! Pokud ohledně toho máte jakékoli dotazy, obraťte se na zákaznickou podporu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us