SUMMIT 2017: REGISTRACE


Summit Synergy Europe 2017 se rychle blíží. Nenechejte si ujít tuto úžasnou příležitost, kterou skýtá tato akce, a zaregistrujte se již dnes.

Pro více informací o této akci a o Barceloně navštivte oficiální stránku: Summit 2017. Jak získat vstupenku nebo jak zaregistrovat papírovou vstupenku, kterou jste koupili dříve, se dozvíte níže:

JAK ZAREGISTROVAT PAPÍROVOU VSTUPENKU
Mnoho z Vás už možná má vstupenku na Summit 2017, kterou jste získali na minulé akci Synergy. Skvěle! Další krok je zaregistrovat Vaši vstupenku, abyste dostali jmenovky a aby při Vašem příjezdu byly připravené materiály k akci.

1. krok: Navštivte stránku pro registraci na summit a klikněte na zelené tlačítko REGISTER, které je umístěné vpravo nahoře na obrazovce.

2. krok: Vyberte 1 vstupenku jako “Pre-Purchased Ticket” a klikněte na  “CHECKOUT”
POZNÁMKA: Každý papírová vstupenka může být zaregistrovaná jen jednou.

3. krok: Vyplňte požadované údaje v “Your Information”, “Ticket 1 – Pre-Purchased Ticket” a “Other Information”.

4. krok: V části “Other Information” vpište kód z Vaší stupenky do úplně nejspodnějšího políčka.

5. krok: Klikněte na “Complete Registration”

6. krok: Zopakujte kroky 2.-5., pokud chcete zaregistrovat další vstupenky.


JAK ZÍSKAT VSTUPENKU
Pokud ještě nemáte vstupenku nebo vstupenky na tuto akci, začněte návštěvou stránky pro registraci:

1. krok: Klikněte na zelené tlačítko REGISTER, které je umístě vpravo nahoře na obrazovce (viz výše).

2. krok: Ze seznamu vyberte možnost: “Summit Registration 129 Euros” a zvolte, kolik vstupenek chcete koupit. Potom klikněte na “CHECKOUT”

3. krok: Vyplňte nutné údaje pro každou vstupenku (jméno, email, číslo člena týmu ID atd.), potom klikněte na “Complete Registration”

4. krok: Obdržíte potvrzující email s informací, že registrace byla úspěšně dokončena.

Summit 2017 v Barceloně bude historická událost. Buďte s námi při uvedení nových výrobků a nových programů, poslechněte si vrcholné lídry z celé Evropy, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti a odborné znalosti, jak budovat ještě více výnosné podnikání, a buďte mezi prvními, kteří uslyší o budoucnosti Synergy WorldWide, která bude představena na scéně. Nenechejte si ujít možnost slavit s námi v Barceloně. Zaregistrujte se ještě dnes!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us