OHLÁŠENÍ LEGACY RETREAT 2018


Jak říká jistý ostrovní národ v Tichém oceánu, Bula!

To znamená ahoj, vítejte, milovat a ještě více. Musíte si toto slovo zapamatovat, pokud se budete kvalifikovat na Legacy Retreat 2018, protože plánujeme jet na FIDŽI!

Pojeďte s námi 25.-30. dubna 2018 do srdce jižního Pacifiku, kde najdete bílé pláže, křišťálově čistou vodu, přepychovou a kompletní relaxaci.

Na Fidži se zdá, že čas běží pomaleji, jakoby se chtěl přizpůsobit zdejšímu tempu života. Stát se rozkládá na více než 300 ostrovech. Je tolik věcí k vidění a tolik dobrodružství, která můžete zažít - až je těžko říci, kde začít! Tato destinace je snem mnoha cestovatelů, obzvláště pokud cestujete se Synergy WorldWide.

Nenechejte si ujít následující Legacy Retreat — Splňte již nyní podmínky pro kvalifikaci na tuto událost! Kvalifikační období je od 1. ledna do 31. prosince 2017.

Pro více podrobností o kvalifikaci na Legacy Retreat 2018 klikněte zde.


VÁŠ HOTEL NA FIDŽI
InterContinental Fiji Hotel & Resort je inspirovaný tradiční fidžijskou vesnicí, je skvěle vybavený a rozkládá se mezi kokosovými palmami a 35 akry domácí přírody. Užijte si fidžijskou pohostinnost v sousedství jedné z nejlepších pláží na světě Natadola, potápějte se mezi nádhernými korály, relaxujte se v bazénech a lázních nebo si užijte golfové hřiště s 18 jamkami, které je schválené PGA. InterContinental Fiji Hotel & Resort bude Vaším domovem daleko od domova ve skutečně luxusním útočišti.

Samozřejmě nezapomenutelné zážitky z Synergy Legacy Retreat nebudou jen skvělý hotel nebo úžasné výhledy. Se Synergy si budete vybírat z mnoha akcí a dobrodružství, vychutnáte si znamenité jídlo a také si užijete společnost nejlepších a nejvěrnějších lídrů Synergy.

Vydejte se do Tichomoří. Kvalifikujte se tento rok a zažijte stylové Fidži. Doufáme, že Vás v roce 2018 odměníme rájem.

Pokud si chcete prohlédnout video se shrnutím z 2017 Legacy Retreat v Monaku, klikněte zde. klikněte zde.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us