Elitní zdraví (Elite Health) mělo úspěch na evropských setkáních


V lednu se konala úspěšná setkání Kickoff v celé Evropě a účastníci byli nadšení novou sadou Purify, akcemi a potenciálem lámat rekordy v 2017!

Poté, co byl na evropském summitu ve Vídni představený program Elite Health (Elitní zdraví), členové týmu v celé Evropě žádali více informací o budoucnosti Synergy WorldWide. Evropská setkání Kickoff ukázala členům týmu, co mohou očekávat v nadcházejících měsících a dala jim mnoho důvodů k radosti.

K více jak 2000 účastníkům různých akcích promluvili řečníci a hosté, včetně Carmela D’Anzi’ho, místopředsedy Synergy pro Evropu. Dr. Matthew Tripp, vedoucí vědeckého oddělení, navštívil setkání v mnoha zemích a také přišli generální manažeři a vrcholní lídři z každého trhu.

Nadšení pro Elite Health hrálo hlavní roli během konání Kickoffů. Budoucnost Synergy spočívá v přelomovém programu navrženém pro Očištění (Purify), Posílení (Fortify) a Ochranu (Protect) těla. Mnoho řečníků šířeji vysvětlovalo význam zdraví střev a také jak nová sada Očištění (Purify) bude nedílnou součástí pomoci v dosažení zdravého mikrobiomu a nastartování zdravějšího životního stylu.

Radost z nové sady Očištění (Purify) byla obrovská, protože sada bude snadno dostupná v celé Evropě v tomto roce. Očekáváme, že tyto nové výrobky pomohou každému udělat první krok na cestě k dosažení Elitního zdraví (Elite Health).

“Vždy na mě udělá dojem velká energie členů týmu”, říká D’Anzi. “Na každém setkání byli nadšení a odhodlaní lidé, kteří očekávají, že rok 2017 bude úspěšný a už se nemohu dočkat, až budeme pokračovat v naší práci a budeme jim pomáhat dosáhnout jejich cílů pro tento rok.”

Standard pro rok 2017 je nastavený vysoko a my se těšíme, že růst bude pokračovat, když sada Purify (Očištění) se stane dostupná v Evropě a budoucnost Synergy se začne rýsovat jasněji!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us