Nový Team Elite—James Booth


James Booth byl irský boxerský šampión 17 let a 20 let šampión v bojovém umění. Proto ví, jak důležitá je elitní výživa pro optimální výkon. Poté, co v roce 2010 objevil Synergy, rychle se dozvěděl, že závazek kvality výživy této firmy odpovídá jeho vlastnímu přesvědčení. Jako závodní boxer se James Booth snažil být, co nejlepší v tomto sportu. Nyní se snaží být co nejlepší ve svém podnikání. James Booth se soustavně pne vzhůru po stupních Synergy a v srpnu se stal nejnovějším Team Elite v Evropě.

Je vidět, že není důležité, čemu se James Booth věnuje, zda je to podnikání nebo sport, zkrátka ví, jak na to. Když začínal trénovat bojová umění, rozhodl se, že chce černý pás. Když se přihlásil do Synergy jako distributor, rozhodl se stát lídrem na úrovni executive. Nyní jako Team Elite je na dobré cestě k tomuto cíli.

I když James Booth už nevejde do ringu, stále má stejné soustředění a uvažování, které mu pomáhají uspět. Mnoho z toho, co se naučil během boxerské kariéry, mu zůstalo. Jedna z lekcí, kterou si zapamatoval z dávných let, je, jak je důležité najít správnou pozici, a to platí jak v boxu, tak v podnikání.

James Booth říká, že sportovci, kteří začínají s boxem, hned první týden neskáčou tréninku do ringu s tím, že vyhrají. To by pro ně pravděpodobně bylo nebezpečné. Tento přístup také používá v podnikání se Synergy. Může chvíli trvat, než se vybudují základy, ale když už se jednou povede je vybudovat, možnosti úspěchu jsou neomezené.

“Za tu dobu, co jsem v Synergy, se můj život zcela změnil”, říká James Booth. “Dostávám odměnu za úsilí, které jsem vložil do mé práce. Síťový marketing je trochu jako zlatý důl. Na začátku vkládáte mnoho práce do kopání každý den, abyste našli, co hledáte, ale nakonec, pokud vydržíte, najdete zlato.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us