Raport programu Elite Honors je k dispozici v nástroji PulseStovky Členů týmu ze všech koutů Evropy se každý měsíc kvalifikují do programu Elite Honors a je možné, že někteří z nich jsou z vašeho týmu!

Zbývají pouhé dva měsíce, ve kterých je příležitost získat bonus Go Elite, je důležité sledovat pokrok svého týmu, abyste mohli podpořit každého jednotlivce v jeho snaze o kvalifikaci do programu Elite Honors. Z tohoto důvodu jsme vytvořili tento jednoduchý způsob, jakým můžete sledovat vámi osobně sponzorované osoby prostřednictvím snadno přístupného raportu.

Pro přístup k tomuto raportu udělejte následující:

1. Přihlaste se ke svému účtu v nástroji Pulse.
2. Klikněte na kartu „Zprávy“ („Reports“) a vyberte odkaz „Raport Elite Honors“ („Elite Honors Report“).

V otevřeném raportu bude znázorněno rekrutační úsilí v aktuálním měsíci, každé vámi osobně sponzorované osoby. Raport obsahuje pro osobně sponzorované Členy týmu: Synergy ID, jméno, stav kvalifikace, stav aktivace šablony služby AutoShip, objem TC 1, objem nových aktivací a počet kvalifikací do programu Elite Honors.

Mějte na paměti, že tento raport ukazuje údaje pro aktuálně probíhající měsíční provizní období. Každé provizní období končí, když společnost Synergy vyplácí výsledný bonus a to se děje přibližně v prvním týdnu každého nového měsíce.

Budete-li tento raport často kontrolovat a využívat jeho informace pro podporu vámi sponzorovaných osob, přiblíží Vás to k získání mezního bonusu Go Elite, ve výši 1200 €, pokud budete mít mezi sponzorovanými nejméně 10 kvalifikovaných do programu Elite Honors. A co je nejdůležitější, vytvoříte silný tým s pevnými základy.

KLIKNĚTE ZDE a dozvíte se více o modelu výdělků Elite Honors a získání bonusu Go Elite.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us