Zajímavosti Klubu SLM 10

Slavíme úspěchy se SLMsmart

V prvním kole akcí Synergy WorldWide Klub SLM 10, 19 jedinců z Evropy aktivovalo 10 nebo více lidí aktivačním balíčkem  SLMsmart. Když SLMsmart a E9 byly uvedeny na trh v září 2014 tito jedinci přijali výzvu sdílet nové produkty s rodinou, přáteli a se známými, a maximalizovat jejich obchodní potenciál. Jsme hrdí na každého Člena našeho týmu, který dosáhl tohoto velkého cíle, a rádi uvidíme v roce 2015 další členy klubu SLM 10. Zde se dozvíte více o SLMsmart akcích.

Tři z našich kvalifikantů se s námi podělili o své příběhy  s Klubem SLM 10 a tímto Vám nabízejí  širší náhled a inspiraci, které Vám pomohou více lidí sponzorovat SLMsmart balením.


Giuseppe Lucio
Team Elite, Itálie

Akce Klub SLM 10 pomohla  Giuseppovi Luciovi dostat jeho byznys  do nových výšin. Jeho víra v integritu produktů v kombinaci s možností , které akce SLMsmart nabízejí byla pro něj motivací aby dosáhl svých cílů.

"Na osobní úrovni  jsem viděl velkou změnu v mém životě," řekl. "Být uznávány kvůli propagaci toho, co děláte, je vždy dobrá věc. S těmito akcemi náš byznys se může stát jen silnější! "

Giuseppovo věnování se neprošlo bez povšimnutí. Když Giuseppe dosahl nový titul a ohodnocení  od Synergy byl ještě více motivován aby se podělil o své nadšení pro obchodní model Synergy.

Těm, kteří se chtějí  dostat do Klubu SLM 10 Giuseppe doporučuje: " Nedělej to dnes, měl si to udělat už včera!"

Luis Quesada
Team Leader, Španělsko

Od uvádění SLMsmart, Luis Quesada a Cristina Cabñero viděli jak jejich Synergy byznys výrazně roste. Spolu překročili požadavky Klubu SLM 10 aktivováním 12 nových zákazníků a distributorů balením SLMsmart. Luis řekl, že celá dvanáctka jednotlivců viděla pozitivní výsledky od té doby co začali používat náhradu stravy SLMsmart a E9.
"Věřím, že je to ten typ produktu,  který  španělský trh potřebuje," řekl Luis. "(SLMsmart) mi dal velkou podporu, a to jak na osobní tak i na profesionální úrovni."
Jeho osobní úspěch a  skutečný zájem pomáhat druhým zlepšit jejich život je faktorem, který přispívá k rychlému růstu jeho byznysu. Ted´je zaměřen na dosažení hodnosti Team Manager během příštích tří měsíců, a řekl, že dosažení tohoto cíle je nyní snazší díky SLMsmart a E9. Celkem Luis, Cristina, a ty, které sponzorují, byli velmi spokojeni se svými výsledky hubnutí, i když to dělali o svátcích a na váze nepřibrali.

Mirka Sedmak
Gold, Slovinsko

Zpočátku Mirku Sedmakovou k Synergy WorldWide  přitáhl systém kontroly hmotnosti SLMsmart. Ačkoli Mirka byla už nadšená z náhrady jídla SLMsmart, akce Klubu SLM 10 jí přinesly další motivaci aby se podělila o svůj osobní úspěch s ostatními a inspirovala je k zdravým změnám v jejich životech. Mirka vytvořila doplňkový podpůrný program pomáhající členům, které sponzoruje, držet se správné cesty.
Během 90-ti denní Výzvy, Mirkovi účastníci se pravidelně potkavali aby se  vzájemně povzbuzovali a sledovali změny své hmotnosti a rozměrů. Přineslo jim to více zábavy a pomohlo dokončit výzvu. Akce SLMsmart insiprovaly také Mirku aby ztratila 10% své hmotnosti pomocí náhrady jídla SLMsmart a dostala své Synergy podnikání na takovou úroveň, která jí umožní  věnovat se jen sdílením produktů a možnosti Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us