Zúčastníte se soutěže o recept se SLMsmart!

Členové týmu Synergy a zákazníci po celém světě nemohou přestat mluvit o náhradě stravy SLMsmart. Jen když ochutnáte tou vanilkovou směs, budete rozumět proč.


Náhrada stravy od Synergy  je krémová a osvěžující, a obsahuje všechny vitamíny a minerály nutné pro zdravé a vyvážené jídlo. Zmínili jsme, že to jednoduché řešení pro jídlo Vám může pomoci udržet váhu, a dokonce i zhubnout? SLMsmart je tak dobrý, že budete sami lézt ráno z postele abyste si udělali k snídani Váš oblíbený shake.

Možná  že jednou z největších výhod SLMsmart je jeho univerzálnost, která Vám umožňuje být kreativní a přidávat k němu Vaše oblíbené zdravé přísady pro vyjímečnou příchuť.

Žádáme Vás, abyste odhalíli své nejchutnější recepty se SLMsmart!

Pošlete své nejlepší recepty se SLMsmart na e-mailovou adresu marketing@synergyworldwide.com v termínu od 1. do 30. listopadu – počet přihlášení je omezen do jednoho za týden na osobu!


Nejlepší recepty budou testovány naším výkonným týmem, který vybere 5. nejkreativnějších  receptů. Hodnocena bude jak kreativita tak i samozřejmě příchuť! Nezapomeňte, že nejdůležitější je, aby jídlo bylo zdravé!

Buďte mezi 5 nejlepšími a získejte tyto ceny:

1. místo – 2 balení náhrady stravy SLMsmart, 2 balení e9 a 1 NOVÝ shaker SLMsmart
2. místo – 2 balení náhrady stravy SLMsmart, 1 balení e9 a 1 NOVÝ shaker SLMsmart
3. místo  – 1 balení náhrady stravy SLMsmart a 1 NOVÝ shaker SLMsmart
4. místo – 1 NOVÝ shaker SLMsmart
5. místo – 1 NOVÝ shaker SLMsmart

NÁVOD NA PRAVIDLA SOUTĚŽE

Budeme uvažovat jen o receptech, které -

1. obsahují větu "Soutěž o recept se SLMsmart" v předmětu e-mailu.
2. obsahují popis složení, množství a pokyny pro přípravu.
3. obsahují jméno majitele receptu, identifikační číslo a adresu.
4. obsahují fotografie hotového výrobku.

Klikněte zde pro příklad, jak by mělo vypadat Vaše přihlášení do soutěže >>

Vzhledem k tomu jak chutné recepty jsou dodávány do naší e-mailové schránky, budeme dávat pozor na ty, které budou hodné zveřejnění na Facebooku Synergy WorldWide. Pokud zatím jste  naše stránky nesledovali, začněte ještě dnes!

Začněte experimentovat a pošlete nám Vaše recepty se SLMsmart! Nemůžeme se dočkat až vyzkoušíme ty nejlepší a vyhlásíme vítěze Soutěže o recept se SLMsmart!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us