Nový člen představenstva pro lékařské a vědecké poradenství

Synergy WorldWide, spolu s Nature’s Sunshine Products s radostí oznamuje, že doktor Sang Geon Kim, se stal členem naše lékařské a vědecké rady. Jako profesor, v současné době sídlící v Soulu v Koreji, doktor Kim přináší do společnosti bohaté globální zkušenosti a odborné znalosti. Je to výsada mít ho v Synergy týmu.

Doplnění nášeho představenstva pro lékařské a vědecké poradenství o doktora Kima "pomůže rozjet strategie vývoje našich produktů na základě vědecky založeného duševního vlastnictví a najít řešení současných zdravotních problémů," řekl Gregory L. Probert, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Synergy / NSP. "Věříme, že obrovské zkušenosti doktora Kima v oblasti metabolické dysfunkce mu umožní přidat novou hodnotu do vývoje našich výrobků. Jsme nadšeni z tohoto partnerství a těšíme se na odbornost, kterou doktor Kim přinese do naší společnosti. "

Dr. Matt Tripp, Synergy / NSP, hlavní vědecký pracovník dodal: " Rozsáhlé znalosti doktora Kima budou velkým přínosem a určitě nás buboud vést k novým objevům a inovacím."

Pozadí

Dr. Kim je hodně úspěšný. V roce 2010 byl oceněn prezidentem Korejské republiky, Ministerstvem zdravotnictví a sociálních věcí. O rok dříve byl jmenován Ministerstvem vědy a vzdělávání "vědcem měsíce". V roce 2008 získal cenu pro nejlepšího farmakologa od Korejského svazu farmakologie, kromě i jiných ohodnocění. Jeho práce byly publikovány v odborných časopisech více než 200 krát. V své laboratoři osobně vedl více než 100 studentů, kteří získali magisterské, doktorské a post-doktorské tituly.

V současné době je dr. Kim zástupce ředitele Výzkumného ústavu pro farmaceutické vědy na Národní univerzitě v Soulu, v Koreji. Je také ředitelem Inovativního výzkumného centra pro léky pro metabolické a zánětlivé onemocnění (IDRC) na Národní univerzitě v Soulu a udržuje profesuru na Farmaceutické fakultě. Kromě toho je členem Toxikologického poradního sboru Korejského ústavu pro potraviny a léčiva. Předtím působil jako ředitel Ústavu pro laboratorní zvířata a jako proděkan Farmaceutické fakulty, obojí v Soulu.

Dr. Kim získal doktorský titul na Northwestern University Medical School v Chicagu. Magisterský titul v oboru farmakologie a bakalářský titul v oboru farmacie získal na Národní univerzitě v Soulu, v Koreji.

"Jsem nadšený, že se můžu připojit k Nature's Sunshine Products a přijal jsem pozici v jejich představenstvě pro lékařské a vědecké poradenství" Kim řekl. "Nemůžu se dočkat, až budu moci sdílet své zkušenosti v oblasti metabolické dysfunkce, které mohou hrát hlavní roli ve vývoji špičkových produktů, za pomoci kterých lze zlepšit životy milionů lidí na celém světě."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us