Španělský trh pod novým vedením


Vzhledem k růstu společnosti Synergy v západní Evropě, generální ředitelka Synergy Italy Raffaella Orlandi bude nyní dohlížet na všechny obchodní záležitosti ve Španělsku, což umožní generálnímu řediteli pro západní Evropu Robovi Lordovi věnovat vice času růstu trhů v Nizozemí, Velké Británii a Irsku.

“Jsem nadšen, že náš růst ve Velké Británii a Irsku pokračuje a těším se na opětovné zahájení naší obchodní činnosti a rozvoj nového vedení v Nizozemí,“ řekl Rob. „Bude mi chybět práce s našimi pilnými vedoucími ve Španělsku, ale Raffaella bude díky svým zkušenostem a znalostem španělštiny neocenitelným přínosem pro tamní trh.”

Rob odvedl při vedení obchodních činností v Španělsku výjimečnou práci a jsme mu vděčni za základy, které vytvořil a díky kterým máme nadšené vedoucí pracovníky, kterým byly poskytnuty prostředky nezbytné k tomu, aby dosáhli úspěchu. Raffaella přiznává, že před ní stojí velká výzva, neboť nastupuje do vedoucí pozice po Robovi, ale již se na práci těší.


„Péče o španělský trh pro mě představuje skutečnou výzvu, neboť budu muset pracovat stejně dobře jako Rob,“ uvedla Raffaella. „Mohu se pouze zavázat, že i nadále budu posilovat neuvěřitelnou sílu členů španělského týmu – každý z nich má potenciál být nejvýše hodnoceným členem týmu v Evropě!“

Raffaelliny obchodní zkušenosti ve Španělsku a schopnost komunikovat plynnou španělštinou ji činí dokonalou volbou pro tuto pozici.

„Toužím po práci pro španělskou síť se silnou pracovní etikou a těším se, že podpořím poslání, které bude brzy znát celé Španělsko: Si, se puede!”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us