Na cestě k průlomovému roku v EvropěAutor: Stewart Rutter, vicepresident, Prodej 

Blíží se jaro, dny se prodlužují a cítíme, jak rostou teploty. Toto je skvělé roční období, protože s sebou znovu nabytý optimismus a radost ze života. Sám to bezesporu cítím ve svém vlastním životě a zcela určitě to pociťuji v naší obchodní činnosti společnosti Synergy.

Stewart Rutter, vicepresident, Prodej 
Již začátek roku 2014 byl ve znamení skvělých akcí a činností, na kterých se mnoho z nás podílelo a vytvořili jsme vizi a směr pro nadcházející rok. Začali jsme na Havaji na našem každoročním Legacy Retreat. Tato událost, stejně jako vždy, svedla dohromady naše nejúspěšnější lídry z celého světa do nádherného prostředí, kde jsme oslavili naše úspěchy a probudili nadšení pro další kroky. Jsem rád s našimi lídry, miluji jejich vášeň a lásku pro naše podnikání. Miluji, když měníme životy lidí po celém světě k lepšímu. Neexistuje žádný lepší způsob, jak začít nový rok, než strávit týden s našimi zapálenými lídry v prostředí, jako je Havaj.

Pak jsme se posunuli vpřed k našim regionálním a národním zahajovacím akcím, kde jsme spustili nové programy, pobídky a propagaci. Byli jsme svědky vynikajícího školení a motivace od zakladatele Synergy Dana Higginsona v Německu, Norsku a Finsku. Uspořádali jsme úspěšná setkání v Dublinu, Londýně, ve Španělsku a v Polsku. Naše poslední zahajovací akce se konala na našem nejnovějším a rychle rostoucím trhu, v Itálii. Celkem více než 1 000 lidí si vyslechlo příběh Synergy a oslavilo s námi vzrušující novinky a směr pro rok 2014.


Letošní rok má potenciál stát se historickým rokem pro Synergy v Evropě. Díky tvrdé práci a odhodlání jsme položili základ pro rychlejší růst a úspěch v roce 2014. Na všech trzích jsme spustit bonusový program 2x2, celoroční pobídkovou akci, která dozajista pomůže zvýšit rychlost zisků a zdvojnásobení díky konzistentnímu náboru a sponzoringu. Oznámili jsme a spustili propagaci Barcelona Top 100, která odmění vytrvalou aktivitu a budování obchodní činnosti na základě bodového systému. Ti, kteří budou s nejvíce body mezi Top 100, získají peníze na cestu a budou vyznamenáni na summitu v Barceloně v září.

Když už mluvíme o summitu v Barceloně: takováto událost se ještě v Evropě nikdy nekonala. Představíme nové produkty a programy, které určitě nadchnou všechny, kteří se zúčastní. Představíme vizi budoucnosti Synergy, vizi, která ve vás zanechá přesvědčení, že pracujete pro tu pravou společnost. Pokud jste si jistí, že chcete být úspěšní, jděte příkladem a zúčastněte se evropského summitu v nádherné španělské Barceloně. Jako lídr se nejen zúčastníte, ale také nezapomenete s sebou vzít svůj tým.

Mám hrozně následující větu o vůdcovství: „Pokud vaše kroky inspirují ostatní, aby víc snili, učili se víc, dělali víc a stali se něčím víc, pak jste vůdcem.”

Já jsem přesvědčen, že evropský summit v Barceloně vám ke všemu uvedenému pomůže. Nezůstávejte stranou!

Ještě nikdy jsme jako společnost nebyli tak optimističtí a nadšení z budoucnosti a máme k tomu všechny důvody. Naše obchodní činnost po celém světě i nadále roste a stále víc a víc skvělých lidí přitahuje poslání naší společnost: „Zanechat odkaz. “ Děkujeme vám za vaši oddanost a úsilí při individuálním a společném budování vaší vlastní podnikatelské činnosti Synergy. A to nejdůležitější, děkujeme vám za to, jakým způsobem na každodenní bázi naši společnost reprezentujete. Těším se, že se s řadou z vás brzy setkám.

S přáním všeho nejlepšího,

Stewart

CONVERSATION

Instagram

Follow Us