Mariano Del Castillo - prvním Tým Lídr ve Španělsku!

Gratulujeme Mariano Del Castillo,který se stal prvním Tým Líder ve Španělsku!

Jako vášnivý sportovec, Mariano začal hrát fotbal když mu bylo12 let. Od 17, hrál profesionální fotbal ve kterém pokračoval až do svého odchodu do důchodu ve věku 35. V součastné době Mariano trénuje fotbalové družstvo dětí ve stáří 10 let. Působí také jako motivační trenér pro klienty a podniky po celém Španělsku.

Mariano se dozvěl o Synergy od svého lékaře, který ho seznámil s novou obchodní příležitosti. Aby se dozvěl více o produktech a celém Synergy plánu,uspořádal setkání s německými členy týmu, kteří mu dali potřebné informace ohledně Synergy byznisu.Brzy se ale dozvěděl,že Synergy otvírá market ve Španělsku. Uvědomil si jaká možnost se mu naskytla,neztrácel čas a poslal svojí registraci do Synergy.

Mariano sní o cestování po světě a užívat si života bez obav z finanční krize. Do 1 roku chce být Pearl, za 2 roky, Emerald, a do 3 let Presidential Executive. Stejně jako tomu bylo v případě jeho sportovní kariéry,chce pomáhat dalším členům při dosahování jejich cílů v Synergy Worldwide.

Mariano žije ve Španělsku se svou partnerkou a jejich dětma Fernando a Daniel již 25 let.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us