Rekapitulace evropského Summitu 2012

Členové týmu a hosté z celé Evropy se sešli od 6 do 8 září v Kodani v Dánsku aby se zúčastnili Evropského Summitu kde zrekaputovali události za rok 2012. Summit se pořádal v krásném Kongresovém centru Tivoli,kde se účastníci vzdělávaly,dostalo se jim uznání a získali motivaci pro další práci.

Ůčast na Evropském Summitu byla kombinace fantastické prezentace lídrů,lékařů a vedení Synergy.Mluvilo se tam o důležitosti zdraví, zdravého srdce a všichni získali neocenitelné informace o strategiích buzinesu,jak dosáhnout vytčeného cíle a jak Synergy WorldWide plánuje zůstat v čele průmyslu.

Synergy dosahuje v Evropě ohromné úspěchy a neustále roste. Těšíme se na otevření našeho nejnovějšího trhu, v Polsku, budoucí trhy ve Franciev Itálii a Švýcarska a budeme rozšiřovat další trhy po celé Evropě.Bylo velkým potěšením oznámit nové propagační akce 2x2 Business Builder a Title Plus,které Vám budou pomáhat ve Vašem úsílí.

Evropský Summit 2012 splnil co se od něho očekávalo! Účastníci se rozešli s pocitem závazku nadále budovat své Synergy podnikání a zanechat odkaz. Gratulujeme všem, kteří se zúčastnili. Právě Vaše oddanost a neúnavné dělá Synergy to,co je dnes.

Rozloučili jsme se s největší události v Evropě a už ted se těšíme na Světový Summit v Soulu v Korei v roce 2013.Jistě si nechcete nechat ujít největší akci Synergy vůbec! Doporučujeme všem členům v celé Evropě, aby tvrdě pracovali a udělali vše možné,aby se této akce mohli zúčastnit s celým svým týmem.

Náš dík za vše co děláte. Těšíme se na další neuvěřitelné úspěšné roky v Evropě!

S pozdravem
Synergy WorldWide

Klikněte zde pro zobrazení fotografií z Evropského Summitu


CONVERSATION

Instagram

Follow Us