Dr. Rainer Böger se připojil k Lékařskému poradnímu sboru

Synergy WorldWide s potěšením oznamuje, že profesor Rainer H. Böger, MD, přední odborník na výzkum L-arginin , se připojil do lékařské a vědecké poradní komise v Synergy.

Dr. Böger vystudoval Medicinu v německém Hannoveru. Postgraduální vzdělávání v interních oborech a farmakologie získal v Hannover a na universitě Stanford ve Stanford v Kalifornii.

Dr. Böger je v současné době profesor klinické farmakologie a ředitel Institutu klinické farmakologie a toxikologie v Hamburku University Medical Center v Německu. Zastupuje také funkci ředitele v Centru Klinickych studii na Vysoké škole v Hamburgu.

Vědecké práce Dr. Bögra se soustředí na včasnou diagnostiku a prevenci související s kardiovaskulárními nemocemi. Od samého počátku své lékařské kariéry Dr. Böger byl vždy zapojený do výzkumu a léčby souvisejících s kardiovaskulárními chorobami. V roce 1991, kdy úzce spolupracoval s farmaceutickými společnostmi na výzkumu rozvoje léčby, který by mohl bojovat a zmírnit tyto nemoci,se začal zajímat o oxid dusnatý (NO) a jeho vliv na cévní systém.

Dr. Böger se věnuje 21 let vědeckým výzkumům v základnech vědy a klinických studií týkajících se L-argininu a jejo vliv na schopnost těla produkovat NO. Jeho největším úspěchem je objev, že ADMA (asymetrický dimethylarginin) je ukazatel a příznak rizika cévních onemocnění a využití L-argininu, aby se zabránilo cévní dysfunkce a nemocím s ní spojené.

Dr. Böger spolupracuje s renomovanými institucemi jako Mayo Clinic a Stanford University Medical Center. Zdokumentoval své znalosti ve více než 200 vědeckých článků, z toho 130 výhradně pokrytí role z ADMA a L-argininu ve kardiovaskulárních a metabolických onemocnění.

Dr. Bögra rozsáhlé znalosti, odbornost, a pokračující výzkum ho zařadili bezpochyby mezi Largininu přední světové odborníky.

Je to pro nás velká čest, že se připojil do týmu Synergy.

Další: více informací

CONVERSATION

Instagram

Follow Us