Prosincová zpráva

Je těžké uvěřit,že rok 2011 je skoro u konce.Čas utíká neuvěřitelně rychle,byl to velmi úspěšný rok pro Synergy WorldWide. Jako společnost jsme zaznamenali obrovský vzrůst. Ve skutečnosti, v současném trendu je rok 2011 nejlepší rok v historii Synergy WorldWide.

A co je nejdůležitější pro nás i pro vás, že vidíme stále více lidí kterým naše vysoce kvalitní výrobky udržují jejich zdraví. Kromě toho si více uvědomují finanční výhody ze zakládání a vedení domácího podnikání a rostoucího týmu.

A v neposlední řadě vidíme v součastnosti větší úsilí, od všech kteří mají něco společného se Synergy aby rozšiřovali poslání a zanechávali pozitivní odkaz po celém světě. Co mě nejvíce těší ohledně Synergy je její budoucnost.A jste to Vy,kteří odevzdáváte fantastickou práci a soustředíte se,aby jste založily silný základ.Za posledních 24 měsíců jsme udělali obrovský pokrok a dostali jsme se do pozice,jakou toto odvětví nikdy nevidělo.

V roce 2012, uvidíte některé velmi zajímavé věci v souvislostí s naší firmou, které spustí nové tempo. Budeme se i nadále soustředit na produkty, jako v minulosti - které jsou základem Synergy. Nicméně se více zaměřime na rozšiřování znalostí o ekonomické svobodě a prosperitě v rámci spravedlivého a lukrativního domácího podnikání. Lidé na celém světě se snaží najít v této neutěšené ekonomické situaci nějaké řešení. Zde v Synergy máme řešení, které je silné, životaschopné, a je k dispozici každému, kdo je ochoten dát v požadovaném čase úsilí kreré je zapotřebí k úspěchu. Doufám, že můžete cítit mé nadšení - je opravdové a cítím,že nyní je ten pravý čas,abychom začali rozšiřovat zprávy o Synergy Worldwide.

Ja vděčím za moje nadšení a optimismus našim lídrům.Máme v Synergy opravdu skvělé lidi a každý den jich přibývá více. Nedávno jsem četl knihu s názvem "To není o Tobě," od stejného autora, který napsal mojí další oblíbenou knihu "Go-dárce". V tomto malém příběhu byl výrok ohledně vedení:

„Největší problém jakékoliv organizace je,že víří kolem zúčastněných osob neustálé oblak strachu a pochyb.“ Jako vůdce, vaším úkolem je, vidět plán ve Vaši mysli křišťálově jasný, aby až tento plán zaujme místo kde ho chcete mít, byl stejný jako existuje v tuhle chvíli pouze ve Vaši mysli. A aby jste ho neustále viděli,i když nikdo jiný ho nevidí ... Zvlášť,když ho nikdo jiný nevidi. Vaši lidé spoléhají na Vás.Je to Vaše největší práce jakou máte. Dostaneme se daleko,protože máme skvělé lidi,kteří věří svým představám. Vůdci, kteří zatím mají všechno ve svých představách. Máme neuvěřitelné vůdce a těším se na mnoho budoucích příležitostí pro práci s každým z vás a Vašich rostoucích týmů!

Nakonec bych Vám všem chtěl popřát spokojené a šťastné vánoční svátky! Využijte této sezony jako příležitost k rozšiřování této neuvěřitelné noviny o zdraví a finanční svobody se všemi kolem Vás!

S pozdravem,

Stewart Rutter

CONVERSATION

Instagram

Follow Us