Lidr ve světle reflektorů - Josef Svozil

Josef Svozil žije v krásném městě Zlín na jižní Moravě v České Republice.S jeho obrovskou  pomocí a zásluhou se nám podařilo otevřít v roce 2009 náš market v České Republice.Přinesl sebou 17 leté zkušenosti a vědomosti z jeho působení v MLM a také velkou  praxi, kterou ziskal jako graduovaný asistent v Dale Carnegi Institutu. Josef byl jeden z prvních,který viděl,jak Synergy produkty mění život lidí v České Republice.Viděl jak se vrací energie a naděje všem novým členům v jeho downline,ale i těm,kterým nabidnul produkty jenom vyzkoušet.

Josef pracoval  s velkým úsílím a námahou a právě jeho zásluhou se podařilo skvělou Synergy přivéct na český trh.I přes malé neúspěchy v nedávné minulosti,pevně věří tomu,že se mu opět podaří vyzvednout uvadající činnost na čestné místo a bude i nadále pomáhat českým lidem žít zdravějším a plnějším životem.
 
Josef se nemůže dočkat krásného okamžiku,kdy přivede na Synergy Summit v září do Las Vegas velkou skupinu českých členů,stejně jak se mu podařilo přivéct velkou a úžasnou skupinu do Tokya v roce 2009

Pevně věříme,že pod jeho vedením se dočkáme v České Republice velkých úspěchů.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us