Topoví lídřy se zúčastnili Legacy Retreat na Fidži


Letošní Legacy retreat byl živý a inspirativní! Nejvyšší představitelé z celého světa se setkávali na Fidži, aby oslavili úspěch a získali si zasloužené, luxusní zacházení. Tento tropický ráj byl ideálním místem, kde našli nedotčené pláže, luxusní ubytování, přátelské místní obyvatele, jedinečné kultury a aktivity, ktere je možno zkusit obvykle jednou za život a dlouho je nezapomenou.

Po vřelém přivítání na ostrově, doplněnem obřadním bubnováním a darem sleďového náhrdelníku, si kvalifikánti mohli vybírat z celé řady předem plánovaných aktivit, aby zvýšili své ostrovní dobrodružství. Během cesty si někteří vybrali únik na soukromý ostrov, kde šnorchlovali spolu s příjemnými útesovými žraloky a užil si. Mnoho z nich se rozhodlo pro rafting více než 20 metry bilé vody nacházející se v řece Upper Navua, obklopený deštnými pralesy a vodopády. Někteří se uvolnili v lázních; někteří se rozhodli pro náročnou hru golfu na hřišti letoviska, poskytující účastníkům úchvatný výhled na pobřeží.

Třetí den byl zvláště památný. Lídřy Synergie, v modrých tričkách s heslem "Leave a Legacy" (Zanechej svůj vzkaz) , dobrovolně malovali místní budovu školy v nouzi. Spojení s lidmi z Fidži věnovali čas nejen malování, ale také hráli hry s místními školáky. Vidět jak naše lídry uvadí misi Synergy do života, byl to opravdu nádherný pohled. Jsme hrdí na laskavost, se kterou všichni se snažili sloužit fidžijské komunitě a dát se sebe něco navíc.Vedoucí Synergie zanechali ve Fidži vzkaz, který bude pamatován na mnoho dalších let.


Legacy Retreat na Fidži byl fenomenálním úspěchem díky vynikajícím vedoucím představitelům, kteří se kvalifikovali a zúčastnili se. Těšíme se na to, že ještě více našich hodnotných Členů týmu patří mezi ty, kteří se kvalifikují pro naše další události, kde se nabízí příležitost Zanechat svůj vzkaz a zážit obklopující nas svět.

Klikněte zde a zjistěte, jak se můžete kvalifikovat pro naše další Legacy Retreat v krásném Londýně. Spolu se společností Synergy, bude s vámi zacházeno jako s příslušníky královské rodiny ve městě a na venkově nejslavnější oblasti Anglie.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us