Připravte se k přechodu na nové webové stránky od 20 ledna


Přítomnost Synergy na internetu se změníla z dobré na skvělou. Poslední den, kdy můžete používat webovku Synergy Legacy (stará stránka Synergy) je 20. ledna. To znamená, že po 20 ledna vaše centrum pro všechny aktivity Synergie bude lepší než kdy jindy!

Pokud jste tak ještě neučinili, stravte dalších pár týdnů a seznamte se s fenomenálním novým webem! Budete ohromeni mnoha novými vylepšeními, které byly provedeny k zefektivnění vašeho podnikání, nakupování, zasílání zpráv společnosti a další.

DŮLEŽITE: STÁVAJÍCÍ ČLENOVÉ TÝMU MUSÍ MÍT SPOJENÍ S E-MAILEM
Aby Členbové týmu mohli spolupracovat se společností Synergy, budou muset propojit své účty na novou webovou stránku, pomocí jedinečné e-mailové adresy. Je to jednoduchá činnost, na které nestrávíte více než minutu nebo dvě.

Abychom vám pomohli s tímto přechodem, vytvořili jsme informační dokument, který vás provede potřebnými kroky abyste mohli spojit svůj obchodní účet s vaším e-mailem na novém webu.


Pokud potřebujete další pomoc, neváhejte kontaktovat zákaznickou službu.

20 ledna 2018 bude pro Synergy WorldWide a Členy týmu po celém světě velkým dnem. Podnikaní se Synergy je lepší v každém směru, prostřednictvím nových zdrojů, nového webu a díky bezproblémovému fungovaní.

Těšte se na budoucno plné nových možnosti s novým webem Synergy!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us