Srpen 2017 uznání

středa, září 13, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v srpnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V SRPNU


Team Manager
Mary-janne Nystol (Norsko)
Marianne Henriksen (Norsko)

Team Leader
Stecia Osuagwu (Irsko)
Giovanni Scalet (Itálie)
Jan Erik Kataja Eriksen (Norsko)

Gold
Stecia Osuagwu (Irsko)
Giovanni Scalet (Itálie)

Silver
Inger Elisabeth Flogstad (Dánsko)
Jaana-riitta Simpanen (Finsko)
Peter Appelmann (Německo)
Monika Scheinbacher (Německo)
Marina Duphorn (Německo)
Marcus Prouse (Irsko)
Kenneth Iversen (Norsko)

Bronze
Nicole Mag. Strodl (Rakousko)
Good Life Company S.R.O. (Česká republika)
Christl Radler (Dánsko)
Donald Smith (Dánsko)
Anna Katharina Lahs (Německo)
Sissel Vold (Norsko)
Jorun Berntsen (Norsko)
Hilde Lindgaard (Norsko)
Kristin Marie Nesse (Norsko)
Lena & Kenneth With Eklund (Norsko)
Marit Ebeltoft (Norsko)
Roman Januszewski (Polsko)
Svetlana Firsova (Polsko)
Angela Bryan (Velká Británie)
Claire Muller (Velká Británie)
Kim Thomas (Velká Británie)
Nicky Chrascina (Velká Británie)
Louise Mercieca (Velká Británie)


Star
Kurt Schenk (Rakousko)
Ursula Grabner (Rakousko)
Ines Agnes Hofstaetter (Rakousko)
Manuela Grassl (Rakousko)
Ingrid Grassl (Rakousko)
Karl Jantsch (Rakousko)
Annemarie Waligora (Rakousko)
Anita Tiefnig (Rakousko)
Julia Herndler (Rakousko)
Fellner Eleonore (Rakousko)
Gabriele Grandits (Rakousko)
Margit Pruckner (Rakousko)
Georg Sammt (Rakousko)
Ruth Wuercher (Rakousko)
Dietmar Koslitsch (Rakousko)
Brigitte Tatschl (Rakousko)
Emese Koteles (Rakousko)
Johann Trummer (Rakousko)
Holzer Waltraud (Rakousko)
Michaela Bugl - Reimer (Rakousko)
Peder Vest-hansen (Dánsko )
Annette Sauer (Dánsko )
Päivi Peltola (Finsko)
Juha Marttila (Finsko)
Mari Räty (Finsko)
Eila  Lohela (Finsko)
Pinja Alppisara (Finsko)
Elli Sieppi (Finsko)
Ritva Leinonen (Finsko)
Anna-liisa Rahkola (Finsko)
Minna Herlevi (Finsko)
Tuire Hakala (Finsko)
Merja & Matti Pellikka (Finsko)
Sari Kjäll (Finsko)
Heli & Jukka Malila (Finsko)
Andrea Heiberg-gah (Německo)
Anka Yvonne Schreiber (Německo)
Canga Tolga (Německo)
Brigitta Langhagel (Německo)
Ewa Dobrowski (Německo)
Walter Eisentraut (Německo)
Halina Hildebrand (Německo)
Marianne Reich (Německo)
Cordula Rassbach (Německo)
Roberto Fallica (Německo)
Ramona Kessner (Německo)
Dr. Ilse Ertl (Německo)
Ralf Heiko Berger (Německo)
Steffen Sommer (Německo)
Gewamed (Německo)
Dagmar Eiríksdóttir (Island)
Chimene Mbonda (Irsko)
Fabio Manfredini (Itálie)
Tizano Lovati (Itálie)
Teresina Cadamuro (Itálie)
Giovanni Rollo (Itálie)
Graziella Vendramini (Itálie)
Catia Dalla Rosa (Itálie)
Barbara Guerrieri (Itálie)
Gianluca Piccu (Itálie)
Stefania Salato (Itálie)
Domenica Falcone (Itálie)
Jones Nathenial (Nizozemsko )
Stig Robert Aspelund (Norsko)
Reidulf Wormdal (Norsko)
Bente Aust (Norsko)
Eidsberg Entreprenør As (Norsko)
Espen Karlsen (Norsko)
Aud Mary Bakos (Norsko)
Terje Tangen (Norsko)
Monica Wiken (Norsko)
Elle Porsanger (Norsko)
Johan Ringsøy (Norsko)
Anita Holmen Dalbak (Norsko)
Treningspark1 As Toftevåg (Norsko)
Magnar Johansen (Norsko)
Thor Morten Eide (Norsko)
Arvid Ove Vikør (Norsko)
Hilde Lindgaard (Norsko)
Carl Stensson (Norsko)
Connie Henden (Norsko)
Stein Atle Gjøvik (Norsko)
Marit Ebeltoft (Norsko)
Petter Juuhl (Norsko)
Cecilie Tellefsen (Norsko)
Britt Trønnes (Norsko)
Birgitte Smetbak (Norsko)
Caroline Lindgaard (Norsko)
Barbara Czapkowska (Polsko)
Medimal - Malwina Taborowska (Polsko)
Galiya Abisheva (Polsko)
Liudmila Volgina (Polsko)
Marianna Kovalenko (Polsko)
Konstantin&olga Dormanchuk (Polsko)
Eva Hanáčeková (Polsko)
Lyudmila & Yuri Berezentseva (Polsko)
Medicinski Center Podnar Polona Podnar S.p. (Slovinsko)
Jovan Malajesku (Španělsko)
Jaume Cunill (Španělsko)
Torill Nyhuus (Švédsko)
Laila Söderberg (Švédsko)
Melissa Lambourne (Velká Británie)
Rebecca Michielson (Velká Británie)
Joanna Westwater (Velká Británie)
Kim Thomas (Velká Británie)
Peter Barham (Velká Británie)
Sara Taylor (Velká Británie)
Kayla Bryant (Velká Británie)
Nicky Chrascina (Velká Británie)
Louise Mercieca (Velká Británie)
Rob Minton (Velká Británie)
Claire Muller (Velká Británie)
Madeleine Rothschild (Velká Británie)
Michael Van Der Velden (Velká Británie)


Nejlepší sponzoři v srpnu

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

Hilde Lindgaard (Norsko) - 3
Roswitha Aigner (Rakousko) - 3
Teri Rigby (Velká Británie) - 3
Anne Grethe Brandsøy (Norsko) - 3
Roberto Martinetti (Itálie) - 3
Rudolf Pechenitsyn (Polsko) - 3
Francesca & Hermann Pflueger (Německo) - 3
Nina Galenko (Polsko) - 3
Margit Puschnegg (Rakousko) - 3

Vrcholní tvůrci týmu v srpnu

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Eric & Kati Gammals (Finsko) - 10
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko)- 7
Anne Tveiterås (Norsko) - 7
Hilkka & Eero Saukko (Finsko) - 5
Heidi Byrkjeland (Švédsko) - 5
Sabine Feitl (Rakousko) - 5
Franz Friess (Rakousko) - 5
Jan Erik Kataja Eriksen (Norsko) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.