Červenec 2017 uznání

středa, srpna 09, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v červenci dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V ČERVENCI


Team Manager
Petra Rinkel (Německo)

Team Leader
Cornelia Haas (Německo)

Gold
Cornelia Haas (Německo)

Silver
Andrea Sauback (Rakousko)
Cornelia Haas (Německo)
Stecia Osuagwu (Irsko)
Ousmane Diop (Irsko)
Moreno Diolaiti (Itálie)
Michela Lovadina (Itálie)
Catherine Wilton (Velká Británie)
Anne Wright (Velká Británie)

Bronze
Silvia Schneider (Rakousko)
Andrea Saubach (Rakousko)
Sabrina Lindner (Rakousko)
Marja-leena Ja Matti Koistinen (Finsko)
Christiane Jakob-tänzler (Německo)
Claudia Eck (Německo)
Kathrin Schroeder (Německo)
Lydia Van Der Kreeft (Německo)
Marina Duphorn (Německo)
James & Michelle Boyle (Irsko)
Gary Kealy (Irsko)
Ousmane Diop (Irsko)
Lorenzo Lisetti (Itálie)
Damiano Saccardo (Itálie)
Massimo Biasutto (Itálie)
Tiziana Boschi (Itálie)
Michela Lovadina (Itálie)
Aud Staudenmann (Norsko)
Kari Reistad (Norsko)
Anne Grethe Brandsøy (Norsko)
Gert Remmerie (Španělsko)
Ginny Burges (Velká Británie)
Thembekile Mhlophe (Velká Británie)
Nnenna Chima (Velká Británie)
Jackie Allen (Velká Británie)
Andrew Gilbert (Velká Británie)
Helen Carpenter Waters (Velká Británie)


Star
Willi Genser (Rakousko)
Margit Kovács (Rakousko)
Anna Wallner (Rakousko)
Karin Ulrich (Rakousko)
Monika Baumgartner (Rakousko)
Karoline Stenzel (Rakousko)
Andrea Becker-schaadt (Rakousko)
Leopoldine Karner (Rakousko)
Valeria Rupp Rus (Rakousko)
Ingrid Raffer (Rakousko)
Anita Anninger (Rakousko)
Renate Trois (Rakousko)
Erika Diepold (Rakousko)
Petra Wundsam (Rakousko)
Irmgard Gruntnig (Rakousko)
Andre Lindner (Rakousko)
Christa Zapf (Rakousko)
Roswitha Aigner (Rakousko)
Gerhard Mag. Reithofer (Rakousko)
Dieter Grassberger (Rakousko)
Dr. Bruno Radakovits (Rakousko)
Maria Aigner (Rakousko)
Julya Kovacs (Rakousko)
Stefan Krall (Rakousko)
Tichavska  Realitni S.r.o (Česká republika)
Tina Simonsen (Dánsko )
Liisa Koivisto (Finsko)
Ritva Lahti (Finsko)
Regina Tikkanen (Finsko)
Tuula & Sara Pikkarainen & Puumalainen (Finsko)
Niina & Mika Jetsonen (Finsko)
Merja & Tapani Katainen (Finsko)
Peter Boettner (Německo)
Roman Richtárik (Německo)
Marie Luise Wutz (Německo)
Ebru Deniz (Německo)
K Walter Gmbh (Německo)
Waltraud Leher (Německo)
Roswitha Henke (Německo)
Claudia Kraus (Německo)
Lydia Van Der Kreeft (Německo)
Christel Reichelt (Německo)
Nancy Bischof (Německo)
Marina Duphorn (Německo)
Sven Doernbrack (Německo)
Stephan Antje (Německo)
Sabine Springer (Německo)
Kornelia Bachmeier (Německo)
John Murphy (Irsko)
Angela Moran (Irsko)
Maureen Mahony (Irsko)
Dotun Adegbesan (Irsko)
Tom Wells (Irsko)
Geraldine O. Donnell (Irsko)
Sabrina Fin (Irsko)
Chris Okereke (Irsko)
Sali Lami (Itálie)
Dennis Marcolin (Itálie)
Domenico Volontè (Itálie)
Laura Cecilia Fernandez Pereira (Itálie)
Christian Sebastiani (Itálie)
Simone Mariucci (Itálie)
Elena Giulia Stompanato (Itálie)
Giacomo Cona (Itálie)
Mirta Favalli (Itálie)
Umberto Rubino (Itálie)
Valentin Bujor (Itálie)
Argia Milocco (Itálie)
Mary Paolucci (Itálie)
Michela Pavolucci (Itálie)
Katia Della Bona (Itálie)
Michele Graputti (Itálie)
Davide Graputti (Itálie)
Flavio Ciman (Itálie)
Stefano Giraldo (Itálie)
Simona Chiola (Itálie)
Sigmunn Anthonsen (Norsko)
Hendrika Johanna Hietland Heie (Norsko)
Steinar Malerud (Norsko)
Birgit Høyer (Norsko)
Robert Varholm (Norsko)
Dan Rudi Sundet (Norsko)
Gunnar Olsen (Norsko)
Reidun Alida Røys (Norsko)
Janne-mari Braaten (Norsko)
Linn Johannessen (Norsko)
Liv Ellen Drotningsvik (Norsko)
Kari Henrikke Myhre Gåssand (Norsko)
Kate Rasmussen (Norsko)
Anne Grethe Brandsøy (Norsko)
Anne Norunn Halås (Norsko)
Imran Bogfjelldal (Norsko)
Karl Ole Solberg (Norsko)
Tina Krogstad (Norsko)
Kirsten Michelsen Johansen (Norsko)
Britt Gulbrandsen (Norsko)
Galina Bryzgina (Polsko)
Inna Sycheva (Polsko)
Beata Dekaban (Polsko)
Mykola Boiko (Polsko)
Valentina Veselova (Polsko)
Zavod Pod Mavrico (Slovinsko)
Mateja Muraus Ferk (Slovinsko)
Vanessa Del Pilar Avila Waltero  (Španělsko)
Eva Messelt Lyckberg (Švédsko)
Katarina Widén (Švédsko)
Lana Brown (Velká Británie)
Hester Cox (Velká Británie)
Alison Deverill (Velká Británie)
Philip Salwey (Velká Británie)
Anita Haley (Velká Británie)
Gill Fullen (Velká Británie)
Emma Mcevoy (Velká Británie)
Samantha Bradie (Velká Británie)
Patil Hunma (Velká Británie)
Paula Thompson (Velká Británie)
Helen Boyd (Velká Británie)
Julie Dudd (Velká Británie)
Andrew Gilbert (Velká Británie)
Katie Invernizzi (Velká Británie)
Helen Carpenter Waters (Velká Británie)
Suzanne Alexander (Velká Británie)


Nejlepší sponzoři v červenci

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

Sabrina Lindner (Rakousko) - 7
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finsko) - 4
Andrew Gilbert (Velká Británie) - 4
Andrea Saubach (Rakousko) - 4
Emeka & Prisca Okakpu (Irsko) - 3
Markku & Eija Kvist (Španělsko) - 3

Vrcholní tvůrci týmu v červenci

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně


Petra Rinkel (Německo) - 8
Mads Østvang (Španělsko) - 7
Emeka & Prisca Okakpu (Irsko) - 7
Francesca & Hermann Pflueger (Německo) - 7
Heidi Byrkjeland (Švédsko) - 6
Sabrina Lindner (Rakousko) - 6
Keith Robinson (Irsko) - 6
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finsko) - 5
Marlis Hoffmann (Německo) - 5
Maurizio Biasci (Itálie) - 5
Anna-Maija & Hannu  Kreivi (Finsko) - 5
Nicola Barbieri (Itálie) - 5
Bostjan Pilej (Slovinsko) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.