červen 2017 uznání

pondělí, července 10, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v červnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V ČERVNU


Team Manager
Veronica Jagedal (Norsko)

Team Leader
Petra Rinkel (Německo)
Augustine Attah (Velká Británie)

Gold
Petra Rinkel (Německo)
Filippo Scarin (Itálie)
Kjetil Eika (Norsko)
Frisk Stil As (Norsko)
Augustine Attah (Velká Británie)
Grant & Sue Sharp (Velká Británie)

Silver
Thomas Sundl (Rakousko)
Adetutu Odufuwa (Irsko)
Elisabetta Franzo (Itálie)
Laura Bullo (Itálie)
Aga Screening Volendam (Nizozemsko)
Helseriket Spa & Velvære Jagedal (Norsko)
Bjørg Inger Usland (Norsko)
Kjetil Eika (Norsko)
Galina Sinyavina (Polsko)
Augustine Attah (Velká Británie)

Bronze
Gerald Kaufmann (Rakousko)
Krisztian Lengyel (Rakousko)
Aloisia Seifried (Rakousko)
Gabriele Strodl (Rakousko)
Cornelia Haas (Německo)
Nicole Ullrich (Německo)
Mark  Dempsey (Irsko)
Billy Navan (Irsko)
Stecia Osuagwu (Irsko)
Eugenio Montissori (Itálie)
Simona Bossa (Itálie)
Silvia Randone (Itálie)
Assunta Margherita Olivero (Itálie)
Gitte Kristin Evang (Norsko)
Martin Eng (Norsko)
Tone Møllegård (Norsko)
Lisa K. Nygård (Norsko)
Torunn Stadeløkken (Norsko)
Marina Ivanova (Polsko)
Galina Sinyavina (Polsko)
Eva-lis Nilsson (Švédsko)
Maths Hakansson (Švédsko)
Norma Corney (Velká Británie)
Annie Holmes (Velká Británie)
Claire Howard (Velká Británie)
Polly Tomlinson (Velká Británie)
Augustine Attah (Velká Británie)

Star
Sonja Grollitsch (Rakousko)
Heinz Gurmann (Rakousko)
Nilian Binder (Rakousko)
Hermann Weissenbäck (Rakousko)
 Vulkanland Immobilien (Rakousko)
Jutta Friedl (Rakousko)
Marina Fuerst (Rakousko)
Hubert Molterer (Rakousko)
Gerhard Fuerst (Rakousko)
Bertram Obermayer (Rakousko)
Nadja Willim (Rakousko)
Lotte Lammer (Rakousko)
Doris Fladischer (Rakousko)
Friedrich Kachelmajer (Rakousko)
Barbara Gallowitsch (Rakousko)
Elfriede Kreitzer (Rakousko)
Macher Fenster + Tueren + Tore Gmbh (Rakousko)
Sophie Saubach (Rakousko)
Melanie Sundl (Rakousko)
Philipp Sundl (Rakousko)
Elit Élet Team (Rakousko)
Levente Benö (Rakousko)
Miloslav Ďurčík (Česká republika)
Eva Thovtrup (Dánsko)
Mie Vester (Dánsko)
Hannu Hyväri (Finsko)
Robin Lindahl (Finsko)
Elise & Aimo Mikkonen (Finsko)
Marja-terttu & Matti Ylikauppila (Finsko)
Elisa & Petri Pajala (Finsko)
Helene Wasenius (Finsko)
Marjatta Jussila (Finsko)
Ritva Latvakoski (Finsko)
Arja Harja (Finsko)
Elina & Jouko Jolla (Finsko)
Juhani Loukasmäki (Finsko)
Doris Guenther (Německo)
Harald Uebler (Německo)
Carola & Joerg Parthier (Německo)
Cinar Suekran (Německo)
Manuela Seidl (Německo)
Hans-joachim Welling (Německo)
Juergen Kurt Philipp (Německo)
Michael Sepperl (Německo)
Johanna Hauslschmid (Německo)
Reinhard Riss (Německo)
Kathrin Schroeder (Německo)
Cornelia Haas (Německo)
Angela Taenzer (Německo)
Anna Katharina Lahs (Německo)
Nicole Ullrich (Německo)
Sigrid Lange (Německo)
Kathrin Hille (Německo)
Helga Balzer (Německo)
Murphy Conor (Irsko)
Billy Navan (Irsko)
Stecia Osuagwu (Irsko)
Ousmane Diop (Irsko)
Liliana Ruocco (Itálie)
Roberto Ciabattoni (Itálie)
Carlo Muraro (Itálie)
Daniele Del Prete (Itálie)
Luca Bottaro (Itálie)
Lorenzo Cescon (Itálie)
Luciano Giau (Itálie)
Valentina Latini (Itálie)
Donatella Bonaldo (Itálie)
Dajana Curatolo (Itálie)
Antonina Mazzola (Itálie)
Giovanni Barale (Itálie)
Nadia Drocco (Itálie)
Filippo Pedol (Itálie)
Eleonora Siletti (Itálie)
Roberto Radina (Itálie)
Stefano Meriano (Itálie)
Grethe Nielsen (Norsko)
Aleksander Køteles (Norsko)
Randi Olaug Karin Pedersen (Norsko)
Merja Andreassen (Norsko)
Arnulf Nilssen (Norsko)
Kari Aasnæs (Norsko)
Aud Bonsak (Norsko)
Helge Reiten (Norsko)
Trond Granmo (Norsko)
Gerhard Falk Woie (Norsko)
Mona Marthinsen (Norsko)
Gunnar Lem (Norsko)
Arne Reistad (Norsko)
Magnus Larsen (Norsko)
Nordis Landa (Norsko)
Ole Lindbæk (Norsko)
Gerhard Løhre (Norsko)
Ariane Ihlen (Norsko)
Liv Torkildsen (Norsko)
Roger Haraldsen (Norsko)
Emilie Moen (Norsko)
Anette Kristensen (Norsko)
Christine Hoel (Norsko)
Jan Åke Albertsen (Norsko)
Bjørg Sønsteby (Norsko)
Karin Heia Østborg (Norsko)
Tone Møllegård (Norsko)
Maria With Hoen (Norsko)
Elisabeth Ruud (Norsko)
Ingny Falk-solheim (Norsko)
Marie Taringer (Norsko)
Raymon Iden Nilsen (Norsko)
Keylin Dybvik (Norsko)
Geir Vidar Knutsen (Norsko)
Hilde Kristiansen (Norsko)
Nordskog A & A (Norsko)
Ellen Cecilie Triumf-buljo (Norsko)
Lene Sundeng (Norsko)
Ingebjørg Giil (Norsko)
Inge Olav Ljostad (Norsko)
Lena Og Kenneth With Eklund (Norsko)
Alma Urena (Norsko)
Marit Berge (Norsko)
Lea Eikefjord (Norsko)
Audun Henriksen (Norsko)
Czesława Hałaczkiewicz (Polsko)
Dariusz Opasiński (Polsko)
Małgorzata Pawlak (Polsko)
Nina Bakhcheva (Polsko)
Wojciech Borycki (Polsko)
Galiya Tararina (Polsko)
Galina Sinyavina (Polsko)
Vera Lapteva (Polsko)
Ludmila Letyagina (Polsko)
Tatiana Letyagina (Polsko)
Kapitolina Skurikhina (Polsko)
Galina Chernova (Polsko)
Vera Ovchinnikova (Polsko)
Tatiana Belorukova (Polsko)
Galina Bychkova (Polsko)
Anna Limar (Polsko)
Damjan Mestinšek (Slovinsko)
Nives Butinar (Slovinsko)
Ivana  Savic (Slovinsko)
Marta Balcells Calatayud (Španělsko)
Gladis Rebol (Španělsko)
Selma Akdemir (Švédsko)
Kristiina Pollari (Švédsko)
Ellen Rodriguez-sergard (Švédsko)
Evelin Sigurdsson (Švédsko)
Angela Bryan (Velká Británie)
Vivien Milford (Velká Británie)
Kirsten Pearson (Velká Británie)
Vim Hirani (Velká Británie)
Lenka Horakova (Velká Británie)
Christine Sims (Velká Británie)
Lynn Daniel (Velká Británie)
Sarah Williams (Velká Británie)
Caroline Harris (Velká Británie)
John Chappell (Velká Británie)
Daniel Lines (Velká Británie)
Catherine Nobel (Velká Británie)
Mary Sibley (Velká Británie)
David Cole (Velká Británie)
Anwar Kureembokus (Velká Británie)
Jackie Allen (Velká Británie)
Beauty Nevo (Velká Británie)


NEJLEPŠÍ SPONZOŘI V ČERVNU

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

Galina Sinyavina (Polsko) - 5
Heidemaria Feyertag (Rakousko) - 4
Steven J. Innes (Velká Británie) - 4
Margrit Nadrag (Rakousko) - 4
Andrea Saubach (Rakousko) - 4
Francesca & Hermann Pflueger (Německo) - 3
Hilkka & Eero Saukko (Finsko) - 3
Petra Rinkel (Německo) - 3
Maria Fruhmann (Rakousko) - 3
Adam Cieślik Wellness (Polsko) - 3
Teri Rigby (Velká Británie) - 3
Mikhail Kononov Margarita (Polsko) - 3


VRCHOLNÍ TVŮRCI TÝMU V ČERVNU

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně 
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko) - 9
Christine Herrmann & Hansy Herrmann (Německo) - 7
Hakan Cetin (Německo) - 7
Emeka & Prisca Okakpu (Irsko) - 6
Veronica Jagedal (Norsko) - 6
Heidemaria Feyertag (Rakousko) - 6
Franz & Ana Vajda-Friess (Rakousko) - 5
Anne Tveiterås (Norsko) - 5
Inga & Lars Groeber (Španělsko) - 5
Svanhild Snipstad (Norsko) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.