Květen 2017 uznání

středa, června 07, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v květnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V KVĚTNU


Team Director

Nicola Barbieri (Itálie)

Team Manager
Mara Bertoldo (Itálie)

Team Leader
Björg Jónsdóttir (Island)
Giacomo Rigoni (Itálie)
Elena David (Itálie)
Flaviano Frugeri (Itálie)
Axes Helse Senter (Norsko)

Gold
Giacomo Rigoni (Itálie)
Axes Helse Senter (Norsko)

Silver
Elisabeth Malina (Rakousko)
Leena Lappalainen (Finsko)
Birgit Rausch (Německo)
Petra Rinkel (Německo)
Eric Montgomery (Irsko)
Rita Kaisermann (Itálie)
Luca Alfonso (Itálie)
Massimo Gerardo (Itálie)
Axes Helse Senter (Norsko)
Mikhail Kononov Margarita (Polsko)
Emma Backshall (Velká Británie)

Bronze
Karin Leidenfrost (Rakousko)
Ina Bucholtz (Německo)
Silvio Sneberger (Německo)
Horst  Meyer (Německo)
Ingibjörg Elíasdóttir (Island)
April Dowdall (Irsko)
Angela Strappazzon (Itálie)
Gianni Sartor (Itálie)
Fulvia Busato (Itálie)
Virna Zapelli (Itálie)
Emilio De Tata (Itálie)
Evi Unterholzer (Itálie)
Elise  Borchgrevink (Itálie)
Merethe Høie (Itálie)
Marthe Greni (Itálie)
Eva Jonassen (Itálie)
Bella Nova Agnieszka Hercke (Polsko)
Emma Hendrie (Velká Británie)
Jillian Anderson (Velká Británie)
Nicola Kenworthy (Velká Británie)

Star
Maria Grundschober (Rakousko)
Peter Mitter (Rakousko)
Andrea Persterer (Rakousko)
Silvia Heregger (Rakousko)
Christine Fuchs (Rakousko)
Franz Pregartner (Rakousko)
Karoline Fradler (Rakousko)
Bartholomäus Skorianz (Rakousko)
Sabine Gaicher (Rakousko)
Erich Csar (Rakousko)
Gabriele Kusebauch (Rakousko)
Dietmar Schoberer (Rakousko)
Andreas Resch (Rakousko)
Margrit  Nadrag (Rakousko)
Andrea Saubach (Rakousko)
Monika Hackl (Rakousko)
Helga Krainer (Rakousko)
Maria Terihay (Rakousko)
Nicole Mag. Strodl (Rakousko)
Georg Schneider (Rakousko)
Barbara Schneider (Rakousko)
Melitta Barger (Rakousko)
Franz Barger (Rakousko)
Wimmer Helga (Rakousko)
Aloisia Seifried (Rakousko)
Uwe Ing. Strodl (Rakousko)
Gabriele Strodl (Rakousko)
Yvonne Roldan (Rakousko)
Johann Riegersburg (Rakousko)
Ulrike Rabitsch (Rakousko)
Anita Mayerhofer (Rakousko)
Christina Taylor (Rakousko)
Dr. Jasmin Azizian (Rakousko)
Miriam Saubach (Rakousko)
Alois Senefeld (Rakousko)
Sandra Weninger (Rakousko)
Helmut Tatsch (Rakousko)
Anna Kerschbaumer (Rakousko)
Karl Heinz Schilcher (Rakousko)
Siegfried Hoefler (Rakousko)
Sabrine Lindner (Rakousko)
Katrin Leber (Rakousko)
Eva Kernova (Česká republika)
Tomas Bocek (Česká republika)
Pavel Szkandera (Česká republika)
Erling Østergaard (Dánsko)
Martti Kupari (Finsko)
Eija I Vesanen (Finsko)
Tiina Hellman (Finsko)
Virpi Alho (Finsko)
Eila & Hannu Pirnes (Finsko)
Anu & Jani Honkanen (Finsko)
Ritva M Mäki (Finsko)
Johanna Lappalainen (Finsko)
Dobe Oy (Finsko)
Elsa Kesti (Finsko)
Jarmo Ruotsalainen (Finsko)
Sinikka Somero (Finsko)
Kristiina & Kyösti Alakärppä (Finsko)
Liisa Kinnunen-hautala & Hautala (Finsko)
Maria Kokkonen (Finsko)
Piia Metsänranta (Finsko)
Ulla Pitkänen & Raimo Nordberg (Finsko)
 Mad Marketing & Vertrieb (Německo)
Yves Bucholtz (Německo)
Elisabeth Potin (Německo)
Brigitte Gaengel (Německo)
Sven Hensling (Německo)
Gisela Angermann (Německo)
Sk Medical Care Service Kg (Německo)
Alexndra Jöhnk (Německo)
Claudia Zandonella (Německo)
Claudia Curschellas (Německo)
Doris Waldvogel (Německo)
Ingibjörg Elíasdóttir (Island)
Jörth (Island)
Margrét Jónsdóttir (Island)
Valgerður Gísladótir (Island)
Nína Pálmadóttir (Island)
Joe Montgomery (Irsko)
Susana Komolafe (Irsko)
Ben Delaney (Irsko)
Maurizio Persi (Itálie)
Marisa Mencaroni (Itálie)
Daniela Vescovo (Itálie)
Stefano Nardoni (Itálie)
Gianluigi Genovesi (Itálie)
Cinzia Mancini (Itálie)
Andrea Fornea (Itálie)
Elisa Fasoli (Itálie)
Ermenegildo Gobbato (Itálie)
Giulia Petruzzella (Itálie)
Manuela Hervatin (Itálie)
Simona Cassinari (Itálie)
Patrizia Guglielmi (Itálie)
Renata Rebaudo (Itálie)
Valentina Valcauda (Itálie)
Michela Maria Alladio (Itálie)
Luca Paoloni (Itálie)
Mariuta Eufrozina Giza (Itálie)
Luca Ferrando (Itálie)
Iva Bontempelli (Itálie)
Silvia Randone (Itálie)
Giovanna Frasson (Itálie)
Renata Garlato (Itálie)
Liliia Nechyporuk (Itálie)
Michela Lovadina (Itálie)
Luca Zanin (Itálie)
Alice Dalla Nora (Itálie)
Laura Ongaro (Itálie)
Cecilia Silipo (Itálie)
Simona Ponzetto (Itálie)
Concetta Zollo (Itálie)
Claudio Nicolodi (Itálie)
Maurizio Ghiso (Itálie)
Chiara Canale (Itálie)
Loredana Bernardi (Itálie)
Francesco De Checchi (Itálie)
Bjoern Gravingen (Norsko)
Paul Andersen (Norsko)
Linda Gulco (Norsko)
Ruth Thoresen (Norsko)
Heidi Grande (Norsko)
Astrid  Byrkjeland (Norsko)
David Sanna (Norsko)
Sigrid Kongsli (Norsko)
Kristen Hernes (Norsko)
Geir Andre Johannessen (Norsko)
Kjell Halvorsen (Norsko)
Endre Blindheim (Norsko)
Anbjørg Reiraa (Norsko)
Rolf Barø (Norsko)
Lill Merete Skogås (Norsko)
Anne Mette Lusæter (Norsko)
Sissel Gulaker (Norsko)
Ingrid Gillund (Norsko)
Eva Hartviksen (Norsko)
Edgar Lakseide (Norsko)
Kristin Marie Nesse (Norsko)
Eva Jonassen (Norsko)
Hans Rese (Norsko)
Karim Al Taoyl (Norsko)
Anette Pedersen (Norsko)
Torunn Stadeløkken (Norsko)
Peter Skombar (Polsko)
Teresa Dera (Polsko)
Zaure Karpseitova (Polsko)
Svetlana Firsova (Polsko)
Marina Ivanova (Polsko)
Olga&nikolay Shisler&anufriyev (Polsko)
Magdalena Mazurczak (Polsko)
Natalia Chernovol (Polsko)
Sergey Korolev (Polsko)
Larisa Nazipova (Polsko)
Karolina Buszkiewicz (Polsko)
Vladimir Usikov (Polsko)
Alexander Petukhov (Polsko)
David Vesnaver (Slovinsko)
Polonca Oberč Jereb (Slovinsko)
Jelena Rukonić (Slovinsko)
Lanafing D.o.o. (Slovinsko)
Michal Syrocki (Španělsko)
Jordi Rossell Coll (Španělsko)
Paulina Stein (Španělsko)
Gert Remmerie (Španělsko)
Annika Pirnipuu (Španělsko)
Greger Paus (Švédsko)
Yvonne  Nordströmdanielsson (Švédsko)
Annika Örtendahl (Švédsko)
Anna-lena Philipson (Švédsko)
Ove Camara Dahlström (Švédsko)
Mari Hansen (Švédsko)
Maths Hakansson (Švédsko)
Colin Griggs (Velká Británie)
Craig Butler (Velká Británie)
Lewis Muller (Velká Británie)
Eugenie Coleman (Velká Británie)
Russell Henshaw (Velká Británie)
Mick Tyler (Velká Británie)
Thembekile Mhlophe (Velká Británie)
Jamie Rigby (Velká Británie)
Denise Withey (Velká Británie)
Graham Miles (Velká Británie)
Kiran Rakha (Velká Británie)
Ruth Moriarty (Velká Británie)
Samantha Gibbs (Velká Británie)
Sue Leach (Velká Británie)
Jake White (Velká Británie)
Judith Cooper (Velká Británie)
Sharon Balint (Velká Británie)
Clare Downham (Velká Británie)
Claire Howard (Velká Británie)
Conan Smythe (Velká Británie)
Polly Tomlinson (Velká Británie)
Sharon Bissex (Velká Británie)
Nnenna Chima (Velká Británie)
Augustine Attah (Velká Británie)


NEJLEPŠÍ SPONZOŘI V KVĚTNU

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

Brigitte Bräuer (Rakousko) - 5
Kathleen Roberts (Velká Británie) - 4
Mikhail Kononov Margarita (Polsko) - 4
Bostjan Pilej (Slovinsko) - 3
Nina Tapojärvi Pentti Kuukasjärvi (Finsko) - 3
Christer Sverre (Norsko) - 3


VRCHOLNÍ TVŮRCI TÝMU V KVĚTNU

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně 

Lillehammer Osteopati (Norsko) - 8
Franz & Ana Vajda-Friess (Rakousko) - 7
Eric & Kati Gammals (Finsko) - 5
Marlis Hoffmann (Německo) - 5
Diego Bragato (Itálie) - 5
Anne Mette Hatling (Norsko) - 5
Bostjan Pilej (Slovinsko) - 5
Rebecca Winters (Velká Británie) - 5
Brigitte Bräuer (Rakousko) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.