DUBEN 2017 UZNÁNÍ

čtvrtek, května 11, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v dubnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání v Synergy.



OHODNOCENÍ V DUBNU


Team Director

Christine & Hansy Herrmann (Německo)

Team Leader

Guenter Simon (Německo)
Carmen Stein (Německo)
Giuseppe D'agostino (Itálie)
Synnøve Gusfre (Norsko)
Tatiana Motovilova (Polsko)
Norma Bingley (Velká Británie)

Gold

Franz Krammel (Německo)
Carmen Stein (Německo)
Björg Jónsdóttir (Island)
Erio Iemma (Itálie)
Synnøve Gusfre (Norsko)
Tatiana Motovilova (Polsko)
Christine Burd (Velká Británie)
Susan Ritchie (Velká Británie)

Silver

Volker Birkholz (Německo)
Franz Krammel (Německo)
Carmen Stein (Německo)
Björg Jónsdóttir (Island)
Erio Iemma (Itálie)
Paolo Zegna (Itálie)
Anette Moen (Norsko)
Tatiana Motovilova (Polsko)
Susan Ritchie (Velká Británie)

Bronze

Karl Glueckhofer (Rakousko)
Katharina Zoehrer (Rakousko)
Brigitte Bräuer (Rakousko)
Grete Friess (Rakousko)
Andrea Slavikova (Česká republika)
Inge Sørensen (Dánsko)
Lene Weirsøe & Frank Nybæk Thomsen (Dánsko)
Anne Schadvoyn (Finsko)
Raimo Raitanen & Tuija Kierros-raitanen (Finsko)
Jennie Hellström (Finsko)
Patrick Hermann (Německo)
Silvia Sommer (Německo)
Celeste Costantino (Itálie)
Claudio Frasson (Itálie)
Mariagiovanna Cotugno (Itálie)
Laura Bullo (Itálie)
Giovanna Bigi (Itálie)
Nazzareno Gobbo (Itálie)
Luigino Simeoni (Itálie)
Mette Skuterud (Norsko)
Solveig Strand (Norsko)
Anette Moen (Norsko)
Kenneth Iversen (Norsko)
Artur Kędzierski (Polsko)
Aleksander Kseń (Polsko)
Tatiana Motovilova (Polsko)
Mikhail Kononov Margarita (Polsko)
Marion (Slovinsko)
Lucy Howe (Velká Británie)
Grant Hollingsworth (Velká Británie)
Sara Branch (Velká Británie)
Michelle Swann (Velká Británie)
Elzbieta Zwarysiewicz (Velká Británie)
Sarah Johnston Knight (Velká Británie)

Star

Edeltrude Krampl (Rakousko)
Stefan Kogelbauer (Rakousko)
Angelina Peisser (Rakousko)
Klaudia Peisser (Rakousko)
Club Proargi (Rakousko)
Gabriele Femboeck (Rakousko)
Peter Deibl (Rakousko)
Berti Liebminger (Rakousko)
Margrit Kober (Rakousko)
Annemarie Schatzer (Rakousko)
Klaus Doppler (Rakousko)
Julia Mostoegel (Rakousko)
Stefan Franz (Rakousko)
Michaela Anna Mayer (Rakousko)
Josefa Liendl (Rakousko)
Verena Hirtner (Rakousko)
Helga Strobl (Rakousko)
Isabella Pichler (Rakousko)
Denisa Predesel (Rakousko)
Laszlo Szabo (Rakousko)
Lukas Fischer (Rakousko)
Friederike Wurzer (Rakousko)
Anita Rath (Rakousko)
Annemarie Pieler (Rakousko)
Krizstina Horvath (Rakousko)
Bela Lukic (Rakousko)
Daniel Edelsbrunner (Rakousko)
Annemarie Schorn (Rakousko)
Maria Gander (Rakousko)
Erika Reisenhofer (Rakousko)
Helga Reisenhofer (Rakousko)
Manfred Steiner (Rakousko)
Helga Schuster (Rakousko)
Angela Schwarz (Rakousko)
Apotheke Hausmannstaetten (Rakousko)
Hermann Pferschy (Rakousko)
Elisabeth Hartai (Rakousko)
Margit Handler (Rakousko)
Good Life Company S.r.o. (Česká republika)
Marcela Neverilova (Česká republika)
Martin Sajar (Česká republika)
Ľuboš Valach (Česká republika)
Benrouf S.r.o. (Česká republika)
Jaroslav Vecera (Česká republika)
Christl Radler (Dánsko)
Bettina Svare (Dánsko)
Henrik Beierholm (Dánsko)
Poul-heine Bragt (Dánsko)
Clara Ekebom (Finsko)
Daria Koskinen (Finsko)
Markku Leppänen (Finsko)
Oona Tervo-taari (Finsko)
Liisa Orsila (Finsko)
Heini Hakavuori (Finsko)
Anne Vinha (Finsko)
Irmeli Aro (Finsko)
Jouko Tiainen (Finsko)
Reijo Ahokas (Finsko)
Yrjö Märsy (Finsko)
Hilkka Kämäräinen (Finsko)
Jenni Karvinen (Finsko)
Tarja Vierikko (Finsko)
Hannu Hiltunen (Finsko)
Helmi Niiranen (Finsko)
Lasse Kanerva (Finsko)
Mari Kinnunen (Finsko)
Teemu Parkkunen (Finsko)
Eija Sipinen (Finsko)
Siv Båskman (Finsko)
Anja Nurmela (Finsko)
Markku Saarinen (Finsko)
Tapani Närvä (Finsko)
Birgitta Gran (Finsko)
Birgitta Innanen (Finsko)
Leena Östman (Finsko)
Susanna Kärki (Finsko)
Pirjo & Göran Sand (Finsko)
Päivi & Pekka Eilola (Finsko)
Sinikka Vuorenmaa (Finsko)
Tiina Kuivanen (Finsko)
Detlef Hoffmann (Německo)
Bei Medicos Nhp Eser Zeynep (Německo)
Oliver-rene Frederek Ohse (Německo)
Karl Windsberger (Německo)
Anja Deppe (Německo)
Heidrun Sachse (Německo)
Petra Schumburg-reinke (Německo)
Rene Huber (Německo)
Silvia Sommer (Německo)
Sigrid Rausch (Německo)
Heidrun Schulz (Německo)
Leonhard Toeppich (Německo)
Ursula Krumpholz (Německo)
Bernd Flaemig (Německo)
Katarina Svobodova (Německo)
Simone Baer (Německo)
Alexander Feler (Německo)
Wolfgang Rinkel (Německo)
Elvira Augsten (Německo)
Marcus Welke (Německo)
Barbara Kinzinger (Německo)
Sven Kalepky (Německo)
Baldur  Sigurdarson (Island)
Lilja Hauksdóttir (Island)
Einar Björn Pétursson (Island)
Elínborg Jónmundsdóttir (Island)
Laufey Þórðardóttir (Island)
Haukur Dýrfjörð (Island)
Ásdís Finnsdóttir (Island)
Denis O'brien (Irsko)
Lorenzo Lisetti (Itálie)
Samuele Stecca (Itálie)
Graziano Carubini (Itálie)
Emilio Tironzelli (Itálie)
Michael  Firer (Itálie)
Francesca Marrazza (Itálie)
Carmen Grande (Itálie)
Zaneta Maria Chmielarz (Itálie)
Giuseppe Manzo (Itálie)
Sinue Dalcero (Itálie)
Alessandro Tavella (Itálie)
Arianna Voltan (Itálie)
Vanessa Baldassarre (Itálie)
Niccolò Tartari (Itálie)
Gabriele Volontè (Itálie)
Lidia Ulano (Itálie)
Giovanna Bigi (Itálie)
Loredana Casanovi (Itálie)
Manuela Moronci (Itálie)
Simona Bossa (Itálie)
Sabrina Giambrone (Itálie)
Marco Musolla (Itálie)
Emanuele Segat (Itálie)
Sonia De Angelis (Itálie)
Natalia Maria Santoni (Itálie)
Luigino Simeoni (Itálie)
Adelina Bordignon (Itálie)
Janaki Sandia Kumari Illenaide Badalge (Itálie)
Emanuele Cotugno (Itálie)
Antonio Dal Cin (Itálie)
Roberto Nicola Mauro Ninni (Itálie)
Fabio Blasi (Itálie)
Davide Canini (Itálie)
Carlo Cataneo (Itálie)
Gabriele Abate (Itálie)
Valerio Salviato (Itálie)
Emil Witczak (Itálie)
Luzviminda Renion (Itálie)
Mirco Ciccioni (Itálie)
Federico Trivellone (Itálie)
Lino Perron (Itálie)
Maria Paola Cafarelli (Itálie)
Assunta Margherita Olivero (Itálie)
Valerio Carletti (Itálie)
Claudio Allegrini (Itálie)
Patrizia Bortolameolli (Itálie)
Yaron Klein (Nizozemsko)
Borghild Blomskog (Norsko)
Fred Eliassen (Norsko)
John Johnsen (Norsko)
Janne Michelle Holm (Norsko)
Sven Erik Karlstad (Norsko)
Hans Peter  Brøndbo (Norsko)
Ole Oddvar Olsen (Norsko)
Kjetil Sand (Norsko)
Toril Normann (Norsko)
Merete Hørsrud (Norsko)
Grethe Olsen (Norsko)
Jørn Nyseth (Norsko)
Siw Lilleheil (Norsko)
Bodil Lindtvedt (Norsko)
Jan Haukedalen (Norsko)
Trine Trygstad (Norsko)
Rune Reime (Norsko)
Wenche & Edgar Størseth (Norsko)
Anne Tollefsen (Norsko)
Inger Woldvik (Norsko)
Vidar Olsen (Norsko)
Ingelill Jacobsen (Norsko)
Hilde Porsanger (Norsko)
Wiggo Idar Carlsen (Norsko)
May Britt Rue (Norsko)
Aage Sletten (Norsko)
Torgeir Bjørkestøl (Norsko)
Lisa K. Nygård (Norsko)
Ingolf Rasmussen (Norsko)
Janne Bekkelund (Norsko)
Espen Skjegstad (Norsko)
Jeanette Baklid Olsen (Norsko)
Kenneth Iversen (Norsko)
Lene Støkkan (Norsko)
Emil Ytteraas (Norsko)
Bjørn-andreas Sjøli (Norsko)
Cmsl Sp. Z O.o. (Polsko)
Radoslaw Krzysiek (Polsko)
Dorota Rogala (Polsko)
Jolanta Zapart (Polsko)
Beata Danielewicz (Polsko)
Leszek Krajewicz (Polsko)
Roman Januszewski (Polsko)
Zharkyn Kapanova (Polsko)
Tatiana Motovilova (Polsko)
Margarita, Mikhail Kononov (Polsko)
Nina & Vladimir Gnedkova & Gnedkov (Polsko)
Tatiana Gladkikh (Polsko)
Evgenii Kononov (Polsko)
Anna Motovilova (Polsko)
Liuda Kantauskiene (Polsko)
Lev Molodtsov (Polsko)
Małgorzata Anuszkiewicz (Polsko)
Evgeniy & Evgenia Kitaev & Kitaeva (Polsko)
Natalia & Konstantin Grigoreva & Zakharkin (Polsko)
Larisa Aristova (Polsko)
Yerlanbek Zhussupov (Polsko)
Zhanna & Aleksel Nozdrina & Nozdrin (Polsko)
Svetlana Antropova (Polsko)
Galina Sazykina (Polsko)
Vasilii & Elena Kononov & Kononova (Polsko)
Nejc Zajc (Slovinsko)
Nada Kekic (Slovinsko)
Mladen Vuckovic (Slovinsko)
Eco Zelnik D.o.o. (Slovinsko)
Pentti & Saara Suutarinen (Španělsko)
Juan Nunez Martin (Španělsko)
Christer Søvik (Španělsko)
Michael Doughty (Španělsko)
Anastasia Germes (Španělsko)
Håkan  Rytterström (Swedish)
Martina Lundin (Swedish)
Britta Blomberg (Swedish)
Marlene Pouno (Swedish)
Anita Karlsson (Swedish)
Liselott Wallin (Swedish)
Eva-lis Nilsson (Swedish)
Laila Johansson (Swedish)
Anneli Veikkosdotter (Swedish)
Anders Nordström (Swedish)
Tricia Hobbs (Velká Británie)
Marion Edwards (Velká Británie)
Richard Williams (Velká Británie)
Dara Singh (Velká Británie)
Sharon & Noel Harkin (Velká Británie)
Debbie Goodridge (Velká Británie)
Claire Muller (Velká Británie)
David Riches (Velká Británie)
Shadi Danin (Velká Británie)
Sophie Harding (Velká Británie)
Natasha Branch (Velká Británie)
Martine Bishop (Velká Británie)
Kim Tan (Velká Británie)
Christopher Wade (Velká Británie)
Phil Clackworthy (Velká Británie)
Dawn Hufton (Velká Británie)
Laura Etko (Velká Británie)
Mark & Lisa Boden (Velká Británie)
Gordon Mcadam (Velká Británie)
Bindu Rivas (Velká Británie)
Jessica Smart (Velká Británie)
Henry Elliott (Velká Británie)
Carole Williams (Velká Británie)
Tracey Guest (Velká Británie)
Claire Stokes (Velká Británie)
Sam Boyle (Velká Británie)
Valdemaras Mieliulis (Velká Británie)
David Bingley (Velká Británie)
Sarah Johnston Knight (Velká Británie)
Danielle Buck (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v dubnu

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)


Tatiana Motovilova (Polsko) - 10
Franz Friess (Rakousko) - 6
Petra Kucharova (Česká republika) - 6
Grigoreva & Zakharkin/Natalia & Konstantin (Polsko) - 5
Simona Bossa (Itálie) - 4
Christine & Hansy Herrmann (Německo) - 4
Björg Jónsdóttir (Island) - 3
Markku & Eija Kvist (Španělsko) - 3
Norma Bingley (Velká Británie) - 3
Gabriele Femboeck (Rakousko) - 3
Giacomo Michelin (Itálie) - 3
Christer Sverre (Norsko) - 3
Yury Zimin (Polsko) - 3

Vrcholní tvůrci týmu v dubnu

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně


Christine & Hansy Herrmann (Německo) - 11
Eric & Kati Gammals (Finsko) - 9
Franz Friess (Rakousko) - 9
Tatiana Motovilova (Polsko) - 7
Reidun Dalheim (Norsko) - 7
Norma Bingley (Velká Británie) - 7
Helmut Jelinek (Rakousko) - 6
Damiano Bidese (Itálie) - 5
Yury Zimin (Polsko) - 5
Maurizio Biasci (Itálie) - 5
Ingried Sindler (Rakousko) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.