BŘEZEN 2017 UZNÁNÍ

pondělí, dubna 10, 2017



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v březnu dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání v Synergy.



OHODNOCENÍ V BŘEZNU


Team Elite

Damiano Bidese (Itálie)

Team Director

Damiano Bidese (Itálie)
Luigino Lobbi (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)

Team Manager

Giorgio Bresquar (Itálie)
Damiano Bidese (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)
Luca Vioglio (Itálie)
Nazario Curzi (Itálie)
Liz James (Velká Británie)
Sue & Matt Thomas (Velká Británie)

Team Leader

Markus Pregartner (Rakousko)
Mari-louise Strandberg (Finsko)
Devis Vigolo (Itálie)
Paolo Lanari (Itálie)
Rodolfo Penna (Itálie)
Damiano Bidese (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)
Luca Vioglio (Itálie)
Nazario Curzi (Itálie)
Cristina Quaglia (Itálie)
Roberto Martinetti (Itálie)
Stine Hagen (Norsko)
Veronica Jagedal (Norsko)
Hege Mari Finnanger (Norsko)
Line Kristoffersen (Norsko)
Christer Sverre (Norsko)
Elisabeth Bølskog (Norsko)
Jacek & Marta Cieślik (Polsko)
Perfect Intl. (Polsko)
Wiesław Laskowski (Polsko)
Claire Sanderson (Španělsko)
Helen Prosper (Velká Británie)
Rachael Dobson (Velká Británie)

Gold

Markus Pregartner (Rakousko)
Alvaro Lisetti (Itálie)
Devis Vigolo (Itálie)
Paolo Lanari (Itálie)
Flaviano Frugeri (Itálie)
Damiano Bidese (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)
Luca Vioglio (Itálie)
Nazario Curzi (Itálie)
Cristina Quaglia (Itálie)
Roberto Martinetti (Itálie)
Fabio Rigon (Itálie)
Giuseppe D'agostino (Itálie)
Giacomo Michelin (Itálie)
Sergio Pische (Itálie)
Giovanna Romagnoli (Itálie)
Sindre  Dreyer (Norsko)
Hege Mari Finnanger (Norsko)
Line Kristoffersen (Norsko)
Christer Sverre (Norsko)
Steinar Baakind (Norsko)
Elisabeth Bølskog (Norsko)
Jacek I Marta Cieślik (Polsko)
Wiesław Laskowski (Polsko)
Martina Kodrun Stipko (Slovinsko)
Claire Sanderson (Španělsko)
Gill Barham (Velká Británie)
Hannah Johnson (Velká Británie)
Malcolm Ford (Velká Británie)
Julie Dalton (Velká Británie)
Lyndsay Sadler (Velká Británie)
Rachael Dobson (Velká Británie)
Faye Sealy (Velká Británie)
Norma Bingley (Velká Británie)

Silver

Doris Zinke (Rakousko)
Liselotte Leitner (Rakousko)
Otmar Krug (Rakousko)
Petra Kucharova (Česká republika)
Kaprio Invest Ky (Finsko)
Jarmo Saarikko (Finsko)
Johanna Ala-mattinen (Finsko)
Reijo Kananen (Finsko)
Tuula Lepistö (Finsko)
Anne Eskelinen (Finsko)
Alvaro Lisetti (Itálie)
Luisa Barchiesi (Itálie)
Mirko Allegrini (Itálie)
Massimo Galante (Itálie)
Filippo Sanna (Itálie)
Damiano Bidese (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)
Luca Vioglio (Itálie)
Tiziano Ferrara (Itálie)
Nazario Curzi (Itálie)
Cristina Quaglia (Itálie)
Roberto Martinetti (Itálie)
Fabio Rigon (Itálie)
Giuseppe D'agostino (Itálie)
Giacomo Michelin (Itálie)
Giordano Platinetti (Itálie)
Sergio Pische (Itálie)
Giovanna Romagnoli (Itálie)
Sindre Dreyer (Norsko)
Synnøve Gusfre (Norsko)
Nils Arne Haugum (Norsko)
Line Kristoffersen (Norsko)
May Åsheim (Norsko)
Wenche Sundby (Norsko)
Berit Johansen (Norsko)
Steinar Baakind (Norsko)
Elisabeth Bølskog (Norsko)
Martina Kodrun Stipko (Slovinsko)
Lars Grönborg (Švédsko)
Grant & Sue Sharp (Velká Británie)
Angie Watson (Velká Británie)
Hannah Johnson (Velká Británie)
Dinah & Mark Smith (Velká Británie)
Lyndsay Sadler (Velká Británie)
Rachael Dobson (Velká Británie)
Norma Bingley (Velká Británie)
Andrea Brookes (Velká Británie)

Bronze

Manuela Fuchs (Rakousko)
Helga Brodkorb (Rakousko)
Liselotte Leitner (Rakousko)
Thomas Sundl (Rakousko)
Herta Prenner (Rakousko)
Vitezslav Dyba (Česká republika)
Kaisu Harjunpää (Finsko)
Artiino Oy (Finsko)
Anssi & Hannamari Innocase Oy (Finsko)
Hannele & Tommi Aspelin (Finsko)
Monika Scheinbacher (Německo)
Paulus  Sigrun-johanna (Německo)
Birgit Rausch (Německo)
Christa Gartner (Německo)
Brigitte Wannags (Německo)
Carmen Stein (Německo)
Claudia Grossmann (Německo)
Paolo Sogno (Irsko)
Aljoz Felix Jermann (Itálie)
Luisa Barchiesi (Itálie)
Patrizia Parpajola (Itálie)
Samantha Maffi (Itálie)
Rita Kaisermann (Itálie)
Luca Alfonso (Itálie)
Luca Maccherani (Itálie)
Alessandro Lazzereschi (Itálie)
Simona Marrazza (Itálie)
Filippo Sanna (Itálie)
Fabrizio Vezzani (Itálie)
Marisa Zanon (Itálie)
Mara Ossato (Itálie)
Massimo Gerardo (Itálie)
Fabrizio Rosolin (Itálie)
Damiano Bidese (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)
Luca Vioglio (Itálie)
Tiziano Ferrara (Itálie)
Nazario Curzi (Itálie)
Cristina Quaglia (Itálie)
Roberto Martinetti (Itálie)
Fabio Rigon (Itálie)
Samantha Mazzitelli (Itálie)
Giuseppe D'agostino (Itálie)
Giacomo Michelin (Itálie)
Paolo Zegna (Itálie)
Alberto Sartori (Itálie)
Marce Cattelan (Itálie)
Giordano Platinetti (Itálie)
Sergio Pische (Itálie)
Giuseppe Colombo (Itálie)
Giovanna Romagnoli (Itálie)
Fausta Renzo (Itálie)
Ann Karin Porsanger (Norsko)
Ann Kristin Gulsrud (Norsko)
Liv Hagen (Norsko)
Gerd & Trond Kolsrud Hjellet (Norsko)
Lene Solbakken (Norsko)
Line Kristoffersen (Norsko)
Bjørg Inger Usland (Norsko)
May Åsheim (Norsko)
Monika Udal (Norsko)
Samuel Kristian Skår (Norsko)
Maria Sandmo (Norsko)
Kjetil Eika (Norsko)
Malene Svardal (Norsko)
Lervik Idrettsforening (Norsko)
Marius Bakkland (Norsko)
Ewa Polewska (Polsko)
Janusz Bialecki (Polsko)
Bartek I Paulina Laskowska (Polsko)
Artur Grzybowski (Polsko)
Gulmarzhan Uapova (Polsko)
Agnieszka Konowalczyk (Polsko)
Nino Bačič (Slovinsko)
Ljubica Korošec (Slovinsko)
Anja Mlinar (Slovinsko)
Darja Pirec (Slovinsko)
Angelin As (Španělsko)
Ann-sofie Ljungdahl (Švédsko)
Ann-sofie Svedin (Švédsko)
Robert Åkermo (Švédsko)
Moya Woods (Velká Británie)
Marjorie Ker (Velká Británie)
Anita Appleyard (Velká Británie)
Surinder Lyall (Velká Británie)
Sarah & Ian Chambers (Velká Británie)
Sally Varley (Velká Británie)
Helen & Matthew Shardlow (Velká Británie)
Sarah Shaw (Velká Británie)
Anne Wright (Velká Británie)
Christine Walker (Velká Británie)
Victoria Brearley (Velká Británie)
Rachael Dobson (Velká Británie)
Ros Johnson (Velká Británie)
Susan Kennard (Velká Británie)
Maria Reid (Velká Británie)
Kathleen Roberts (Velká Británie)
Charlotte Housley (Velká Británie)

Star

Herbert Nitzlader (Rakousko)
Franz Brandstaetter (Rakousko)
Andreas Reisner (Rakousko)
Siegfried Arzberger (Rakousko)
Helmut Gangl (Rakousko)
Alexandra Taschler (Rakousko)
Silvia Rauter (Rakousko)
Hans Birnbauer (Rakousko)
Karl Glueckhofer (Rakousko)
Franz Hanni (Rakousko)
Johanna Ober (Rakousko)
Andrea Haider (Rakousko)
Ernestine Malina (Rakousko)
Herta Prenner (Rakousko)
Jakob Paireder (Rakousko)
Markus Nagl (Rakousko)
Alois Pichlbauer (Rakousko)
Petra Thimet (Rakousko)
Ing. Erwin Winter (Rakousko)
Eleonora Winter (Rakousko)
Brigitte Bräuer (Rakousko)
Ferdinand Leitner (Rakousko)
Annemarie Mellacher (Rakousko)
Thomas Schnabl (Rakousko)
Adolfine Polt (Rakousko)
Peter Stoppacher (Rakousko)
Mario Skomar (Rakousko)
Hedwig Dinhobl (Rakousko)
Franz Dinhobl (Rakousko)
Frieda Kallinger (Rakousko)
Arafat Tafallari (Rakousko)
Anna Rottinger (Rakousko)
Magdelena Brandstaetter (Rakousko)
Maria Gamperl (Rakousko)
Waltraud Wappel (Rakousko)
Gerlinde Mussbacher (Rakousko)
Maria Foessl (Rakousko)
Karoline Winter (Rakousko)
Elisabeth Mayer (Rakousko)
Ingrid Kleinschek (Rakousko)
Petra Ochabauer (Rakousko)
Martin Lenz (Rakousko)
Janos David (Rakousko)
Rosemarie Riedl (Rakousko)
Dr. Susanne Cermak-mozsonyi (Rakousko)
Renate Stix (Rakousko)
Galic Jasminka (Rakousko)
Waltraud & Edmund Marth (Rakousko)
Guenther Renner (Rakousko)
Michaela Leitner (Rakousko)
Grete Friess (Rakousko)
Bianca Rabco (Rakousko)
Franz Eisner (Rakousko)
Dietmar Martinetz (Rakousko)
Manfreda Rehling (Rakousko)
Werner Obenaus (Rakousko)
Eva Pickl Cafe Corso (Rakousko)
Christina Modes (Rakousko)
Manuela Weinhofer (Rakousko)
Ines Schmidt (Rakousko)
Johann Schoenhofer (Rakousko)
Krisztian Lengyel (Rakousko)
Patrick Korzil (Rakousko)
Petr Klimes (Česká republika)
David Illek (Česká republika)
Vaclav Sverkos (Česká republika)
Vitezslav Dyba (Česká republika)
Petr Ovsiak (Česká republika)
Gyncare Praha & Martin Mikulik (Česká republika)
Jiri Mathias  (Česká republika)
Jolyon Mungenga (Česká republika)
Roman Zajic (Česká republika)
Jan Hroch (Česká republika)
Tomas Rousek (Česká republika)
Jiri Zajicek (Česká republika)
Petr Vendelberger (Česká republika)
Nevrly Radim (Česká republika)
Elena Iversen (Denmark)
Dorte  Lindholdt (Denmark)
Donald Smith (Denmark)
Thomas Hansen (Denmark)
Henrik Kristensen (Denmark)
Claus Holm (Denmark)
Gitte Jensen (Denmark)
Susanna Hult (Finsko)
Patrick Blom (Finsko)
Anders & Eva-maria Löfqvist (Finsko)
Cavandera Tmi (Finsko)
Maire Niskanen (Finsko)
Riitta Taskila (Finsko)
Soile Riikola (Finsko)
Tatu Koistinen (Finsko)
Inger Simons (Finsko)
Heikki Risto (Finsko)
Jarkko Huttunen (Finsko)
Marjo Vainio (Finsko)
Kristiina Muilu (Finsko)
Elise Körkkö (Finsko)
Tiina Jokinen (Finsko)
Tuula Soininen (Finsko)
Riitta & Ahti Keskitalo (Finsko)
Tanja Råman (Finsko)
Lasse Nikula (Finsko)
Emilia Louhelainen (Finsko)
Tarja Tuisku-lappalainen (Finsko)
Soili Filpus (Finsko)
Tapio Ritatörmä (Finsko)
Eija & Petri Jokela (Finsko)
Kaija Alatalo (Finsko)
Aini Alakuijala (Finsko)
Pekka Koivupalo (Finsko)
Markus Patana (Finsko)
Merja Tuovinen (Finsko)
Soili & Matti Kuusela (Finsko)
Paula Parkkinen (Finsko)
Henna & Mika Latva- Kurikka (Finsko)
Tapio Mäkelä (Finsko)
Saara & Kyösti Marttila (Finsko)
Veli-matti Hagberg (Finsko)
Elina Koivisto (Finsko)
Pekka Lampinen (Finsko)
Verena Von Glahn (Německo)
Gerhard Littmann (Německo)
Reiner Helfrich (Německo)
Karl-peter Schmidtke (Německo)
Andrea Streit (Německo)
Dagmar Edel (Německo)
Celestyna Krajewicz (Německo)
Irmgard Englmaier (Německo)
Min-cha Popella (Německo)
Angelika Helmrich (Německo)
Sabine Lindbüchl (Německo)
Kristin Litzenberg (Německo)
Horst  Meyer (Německo)
Karin Rausch (Německo)
Juergen Keup (Německo)
Beate Knorre (Německo)
Veronika Spanaus (Německo)
Andrea Blohm (Německo)
Inga Meissner (Německo)
Sigrid Schoeppe (Německo)
Judith Gergely-pirker (Německo)
Ingibjörg Pálsdóttir (Island)
Ruth & Eggert Samuelsson (Island)
Innocentia Friðgeirsson (Island)
Paul Hayes (Irsko)
Anne Flynn (Irsko)
Aidan Quirke (Irsko)
Jen Mccarthy (Irsko)
John & Uchenna Opabola (Irsko)
Emeka & Chinyere Ndubuisi (Irsko)
Rodney Tanner (Irsko)
Adebayo Osho (Irsko)
Annemarie Condren (Irsko)
Paolo Sogno (Irsko)
Stefano Pasini (Itálie)
Sara Volpato (Itálie)
Francesca Rigoni (Itálie)
Desire Silvia Zanotti (Itálie)
Mariella Santello (Itálie)
Federico Beccaro (Itálie)
Emanuele Marinelli (Itálie)
Melissa Maffi (Itálie)
Sveva De Niro (Itálie)
Isabella Bianchini (Itálie)
Ugo Demaria (Itálie)
Marco Galante (Itálie)
Alberto Chinellato (Itálie)
Massimo Dilecce (Itálie)
Vittorio Zoppi (Itálie)
Cristina Accorsi (Itálie)
Alessandra D'addario (Itálie)
Luca Nussio (Itálie)
Daniele Teatini (Itálie)
Stefano Barchiesi (Itálie)
Daniele Frati (Itálie)
Fabrizio Rosolin (Itálie)
Barbara Schievano (Itálie)
Laura Bullo (Itálie)
Sara Di Rocco (Itálie)
Debora Buccino (Itálie)
Mauro Barbero (Itálie)
Massimo Basile (Itálie)
Lorenzo Fornaca (Itálie)
Elena Francesca Vaccaroni (Itálie)
Pier Luigi Cavaciocchi (Itálie)
Samuele Bonani (Itálie)
Ilaria Garbo (Itálie)
Michela Mantegazzini Bertazzolo (Itálie)
Gianluca Brugnami (Itálie)
Franca Bertani (Itálie)
Damiano Bidese (Itálie)
Michela Tazzioli (Itálie)
Marianna Nenyukova (Itálie)
Luca Vioglio (Itálie)
Simona Giovinazzo (Itálie)
Tiziano Ferrara (Itálie)
Nazario Curzi (Itálie)
Cristina Quaglia (Itálie)
Saverio Bidese (Itálie)
Roberto Martinetti (Itálie)
Fabio Rigon (Itálie)
Anna Rosa Lemoni (Itálie)
Martino Bidese (Itálie)
Samantha Mazzitelli (Itálie)
Giuseppe D'agostino (Itálie)
Massimo Angelino (Itálie)
Giacomo Michelin (Itálie)
Paolo Zegna (Itálie)
Rocco Fernando Antonio Panaia (Itálie)
Alberto Sartori (Itálie)
Maurizio Beggiato (Itálie)
Silvia Marciandi (Itálie)
Marce Cattelan (Itálie)
Giordano Platinetti (Itálie)
Gaetano Fedele (Itálie)
Sergio Pische (Itálie)
Mauro Angelo Antonio Delfino (Itálie)
Patrizia Colombi (Itálie)
Evi Unterholzer (Itálie)
Marcella Sanguineti (Itálie)
Carlo Valcauda (Itálie)
Robert Martinero (Itálie)
Lorella Ressia (Itálie)
Silvano Gerbi (Itálie)
Elda Fulcheri (Itálie)
Antonino Di Donna (Itálie)
Anna Carafa (Itálie)
Paola Marangoni (Itálie)
Simona Cillo (Itálie)
Pierluca Savegnago (Itálie)
Manuela Marchezzolo (Itálie)
Giuseppe Colombo (Itálie)
Giovanna Romagnoli (Itálie)
Eni Kalcic (Itálie)
Renzo Giombi (Itálie)
Lucia Sabbatini (Itálie)
Paola Pische (Itálie)
Marco Durastanti (Itálie)
Cecilia Rosaria Magni (Itálie)
Monica Ambrosoni (Itálie)
Massimo Conti (Itálie)
Fausta Renzo (Itálie)
Luisanna Medas (Itálie)
Stefano Ghiro (Itálie)
Elia Fabbri (Itálie)
Giorgia Perfetto (Itálie)
Nicola Grilli (Itálie)
Aurelio Colò (Itálie)
Paolo Cocilova (Itálie)
Nicola Romano (Itálie)
Monica Bisignano (Itálie)
Brunella Bricca (Itálie)
Giacomo Cocilova (Itálie)
Donatella Canneddu (Itálie)
Lucio Sacchi (Itálie)
Nazzareno Gobbo (Itálie)
Filomena Di Palma (Itálie)
Christopher Bonifacio (Itálie)
Giovanni Marco D'antonio (Itálie)
Adriana Moretti (Itálie)
Andrea Muccioli (Itálie)
Enrico Centorame (Itálie)
Roberto Berra (Itálie)
Egon Boccadelli Real (Itálie)
Roberto Michelin (Itálie)
Enrico Crestani (Itálie)
Simone Hanlon (Nizozemsko)
Willie Van Den Akker (Nizozemsko)
Randi Aasen (Norsko)
Laila Hernes (Norsko)
Marit Thorsen (Norsko)
Elisabeth Tau (Norsko)
Halvor Dale (Norsko)
Haakon Markhus Markhus (Norsko)
Gjermund Tronsmoen (Norsko)
Marit Fagerjord (Norsko)
Anne Marie Bjørnflaten (Norsko)
Stephan Simensen (Norsko)
Tine Hverdagskost Østby (Norsko)
Bjørg Skorgen (Norsko)
Arna Nordstrom (Norsko)
Rune Hafslund (Norsko)
Ranveig Bredal (Norsko)
Terkil Pedersen (Norsko)
Cecilie Kildebo (Norsko)
Steinar Fjæran (Norsko)
Gunnar Haraldstad (Norsko)
Rachel Correa (Norsko)
Anne Kaaland (Norsko)
Anne Bjørgo (Norsko)
Jan Jacob Verdenius (Norsko)
Arnfinn Forsberg (Norsko)
Odd Tore Kurverud (Norsko)
Daniella Kristoffersen (Norsko)
Steinar Svendsen (Norsko)
Gerd-elin Danielsberg (Norsko)
Rune Sørum (Norsko)
Øyvind Skarstein (Norsko)
Espen Sundby (Norsko)
Kai Moen (Norsko)
Rita Spets (Norsko)
Marthe Viktoria Eriksen (Norsko)
Eli Randgaard (Norsko)
May Anita Berg (Norsko)
Magnus Scheie (Norsko)
Eirin Sveahaugen (Norsko)
Klaus Nesse (Norsko)
Helene Lønne (Norsko)
Asbjørn Olsnes (Norsko)
Chiraphorn Wannaphin (Norsko)
Herdis Hansen (Norsko)
Lervik Idrettsforening (Norsko)
Lervik 2003 Anne Haviken-bjørge (Norsko)
Marianne Hauan (Norsko)
Miriam Rasch (Norsko)
Ann Kristin Thomsen (Norsko)
Merete Legvold Pettersen (Norsko)
Astrid Nyhuus (Norsko)
Helge Møgster (Norsko)
Hege Kristin Sørensen (Norsko)
Karsten Torgersen (Norsko)
Cecilie Reinli (Norsko)
Heidi Kåråsen (Norsko)
Terje Nesholen (Norsko)
Jorun Berntsen (Norsko)
Hege Olsen (Norsko)
Thea Halås (Norsko)
Sondre Johannessen (Norsko)
Asle Eide (Norsko)
Therese Helene Brandsøy (Norsko)
Greta Kristoffersen (Norsko)
Ellen Strøm (Norsko)
Berit Gunleiksen (Norsko)
Knut Inge Smedsrud (Norsko)
John Birger Sæthre (Norsko)
Lervik 2005 Lervik 2005 (Norsko)
Jørn Haugum (Norsko)
Joanna Polewska (Polsko)
Kamiila Rosiak (Polsko)
Maria Kukielska (Polsko)
Alan Miller (Polsko)
Barbara & Henryk Tomczak (Polsko)
Zbigniew Całka (Polsko)
Marcin Dźwigoński (Polsko)
Anna Prokopiak (Polsko)
Joanna Wilczęga (Polsko)
Irena Gałecka (Polsko)
Jacek Dmochowski (Polsko)
Dina Nurmukanova (Polsko)
Phu Sławomir Sikora (Polsko)
Borken Kakpenov (Polsko)
Aiganym Nurmukanova (Polsko)
Yermek Bakanov (Polsko)
Marta Rozwadowska (Polsko)
Danuta Szafoni (Polsko)
Mira Zhylkaidarova (Polsko)
Elżbieta Łapa (Polsko)
Asselzhan Mukhanbetova (Polsko)
Aiyazhan Adiyeva (Polsko)
Błażej Sakowicz (Polsko)
Ksenija Zajc (Slovinsko)
Natasa Mrvar (Slovinsko)
Dora Debeljak (Slovinsko)
Uros Zagozen (Slovinsko)
Matic Zupancic (Slovinsko)
Milan Orlić (Slovinsko)
Peter Mlinar (Slovinsko)
Boris Bukovec (Slovinsko)
Martin Srebrnic (Slovinsko)
Bojana Dornig Kavčič (Slovinsko)
Darja Cubric (Slovinsko)
Luka Pirec (Slovinsko)
Majda Miljavec (Slovinsko)
Darja Cadez (Slovinsko)
Dragica Bacic (Slovinsko)
Bor Balderman (Slovinsko)
Aage Myrvold (Španělsko)
Ulla & Vilho Erkinheimo/prusila (Španělsko)
Oliver Blackmer (Španělsko)
Antonio Fontan Ibanez (Španělsko)
Pilar Garcia (Španělsko)
Asunción Verdet Almerich (Španělsko)
Gunnel Alexandersson (Švédsko)
Julia Huobonen (Švédsko)
Rolf Emanuelsson (Švédsko)
Stina Barrsäter (Švédsko)
Elin Anita  Martinsen Svensson (Švédsko)
Elisabeth Nylander (Švédsko)
Susanne Svensson (Švédsko)
Gunvor Antonsson (Švédsko)
Sonja Fagerholm (Švédsko)
Tommy Borgenfalk (Švédsko)
Agnetha Johansson (Švédsko)
Mattias Bergh (Švédsko)
Kathleen White (Velká Británie)
Ken  Mills (Velká Británie)
Christina Hickman (Velká Británie)
John Scott (Velká Británie)
Vikki Masters (Velká Británie)
Jo Waterford (Velká Británie)
Sarah Sarosi (Velká Británie)
Kay Giblett (Velká Británie)
Margaret Wilson (Velká Británie)
Christiane Steger (Velká Británie)
Sylvia Krcahova (Velká Británie)
Vikki Ede (Velká Británie)
Joy Chand (Velká Británie)
Fatima Ford (Velká Británie)
Victoria Lee (Velká Británie)
Mary Preston (Velká Británie)
Caroline Gunnell (Velká Británie)
Catherine Hood (Velká Británie)
Raff Latif (Velká Británie)
Marylyn Upton (Velká Británie)
Claire Jones (Velká Británie)
Elizabeth Barnby (Velká Británie)
Urszula Spencer (Velká Británie)
Hardev Singh Sambi (Velká Británie)
Chris Varley (Velká Británie)
Anna Horton (Velká Británie)
Edwin Teall (Velká Británie)
Sarah Stevens (Velká Británie)
Ros Johnson (Velká Británie)
Kulwant Sathi (Velká Británie)
Melanie Howlett (Velká Británie)
Matthew  Walker (Velká Británie)
Pip Craig (Velká Británie)
Anne Coppard (Velká Británie)
Alison Wordsworth (Velká Británie)
Richard Morgan (Velká Británie)
Lisa Seaward (Velká Británie)
Gemma Low (Velká Británie)
James Mitchell (Velká Británie)
Luanne K Muldoon (Velká Británie)
Sarah King (Velká Británie)
Natalie Greene (Velká Británie)
David Campbell (Velká Británie)
Andy Troup (Velká Británie)
Elzbieta Zwarysiewicz (Velká Británie)
Charlotte Housley (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v březnu

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)


Damiano Bidese (Itálie) - 13
MV Life Czech S.R.O (Česká republika) - 10
Michela Tazzioli (Itálie) - 9
Fabio Rigon (Itálie) - 8
Nazario Curzi (Itálie) - 8
Marce Cattelan (Itálie) - 8
Cristina Quaglia (Itálie) - 7
Giovanna Romagnoli (Itálie) - 6
Roman Tanzler (Rakousko) - 6
Roberto Martinetti (Itálie) - 6
Franz Friess (Rakousko) - 6
Erwin Winter (Rakousko) - 6
Norma Bingley (Velká Británie) - 6

Vrcholní tvůrci týmu v březnu

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně


Damiano Bidese (Itálie) - 26
Michela Tazzioli (Itálie) - 24
Franz Friess (Rakousko)- 18
MV Life Czech S.R.O (Česká republika) - 13
Bostjan Pilej (Slovinsko) - 12
Reidun Lydersen Dalheim (Norsko) - 11
Eric & Kati Gammals (Finsko)- 9
Rebecca Winters (Velká Británie) - 8
Glenn Skamsar (Norsko) - 8
Roman Tanzler (Rakousko) - 8
Teri Rigby (Velká Británie) - 8

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.