Přivítejme Adele Pastore’ovou, novou generální manažerku pro Itálii a španělsko!


Synergy WorldWide má tu čest, že může ohlásit nejnovější přírůstek v manažerském týmu Synergy Europe Adele Pastore’ovou. Bude dohlížet na italský a španělský trh, oba trhy čeká fascinující budoucnost pod jejím vedením. Narodila se v Itálii, má dvě dcery a mluví dobře anglicky, italsky a francouzsky.

Adele Pastore’ová pracovala v přímém prodeji od sedmdesátých let, když začínala svou kariéru jako manažer Avonu. Mimo práce v Avonu plnila manažerské funkce v přímém prodeji u firmy Amway. Je příkladný trenér a vyniká v rozvíjení prodeje a marketingových týmů.

Byla ráda, že mohla začít spolupracovat se Synergy. Jejím cílem je udělat z Itálie a Španělska největší trhy v Evropě. Věří Synergy, protože je to společnost, která oceňuje, podporuje a váží si svých distributorů a zákazníků. Adele Pastore’ová dodá velkou sílu již beztak silnému týmu podpory v Evropě.

“Na tomto oboru jsou zajímavé dobré vztahy, které mohu navázat s lidmi po celém světě a příležitost, že mohu podporovat lidi, aby dosáhli svých cílů”, říká Adele Pastore’ová

Je privilegium mít v týmu Synergy WorldWide někoho takového kalibru jako Adele Pastore’ová. Její desetiletí zkušeností v oboru je velkým plusem pro italský a španělský trh Synergy. Čekají nás velké věci, když je na kapitánském můstku Adele Pastore’ová!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us