Červenec 2016 uznání

čtvrtek, srpna 11, 2016



Níže jsou uvedena jména všech v Evropě, kteří v červenci dosáhli vyšší úrovně! Blahopřejeme našim pracovitým lídrům, kteří i nadále věnují mnoho času a úsilí v jejich podnikání se Synergy.


OHODNOCENÍ V ČERVNU

Team Manager


Unni & Karl Warpe (Španělsko)

Team Leader


Anita Vidovitsch (Rakousko)
Ebere Ugochukwu & Ugochukwu Nwokerie (Irsko)
Antonino Paruta (Itálie)
Rafael Lopez Torrecilla (Španělsko)
Rebecca Winters (Velká Británie)
Kim & Terry Briggs (Velká Británie)
Marlene Williams (Velká Británie)

Gold


Antonino Paruta (Itálie)
Ebere Ugochukwu & Ugochukwu Nwokerie (Irsko)
Rafael Lopez Torrecilla (Španělsko)
Rebecca Winters (Velká Británie)
Kim And Terry Briggs (Velká Británie)

Silver


Toby & Bronwyn Akuazoku (Irsko)
Antonino Paruta (Itálie)
Christer Sverre (Norsko)
Alirio Jesus Segovia Silva (Španělsko)

Bronze


Andrea Bendekovics (Rakousko)
Wolfgang Simbuerger (Rakousko)
Bernd Aust (Rakousko)
Rene Havrlant (Česká republika)
Lukas Valdman (Česká republika)
Zanetor Rawlings (Irsko)
Paul & Irene Assoua (Irsko)
Antonino Paruta (Itálie)
Osvaldo Paolucci (Itálie)
Virginia Ferrara (Itálie)
Alirio Jesus Segovia Silva (Španělsko)
Aleida Gonzalez Tovar (Španělsko)
Nicola Shevket (Velká Británie)
Trish Winters (Velká Británie)
Frank O'donnell (Velká Británie)

Star


Karl Oswald (Rakousko)
Anna Seidl-Steinprinz (Rakousko)
Bernd Aust (Rakousko)
Gernot Jurceka (Rakousko)
Marek Berkus (Česká republika)
Lukas Valdman (Česká republika)
Stanislav Nekolny (Česká republika)
Pavel Drechsler (Česká republika)
Jiri Hruby (Česká republika)
Marja-Liisa Voutilainen (Finsko)
Taika Stacklies (Německo)
Claudia Helfrich (Německo)
Michael Schatz (Německo)
Stephanie Lauer (Německo)
Birgit  Magdas (Německo)
Ebere & Roland Onuoha (Irsko)
Juliana & Christian Nebechi (Irsko)
Sheriff Olagunju (Irsko)
Brendan O'sullivan (Irsko)
Nathaniel Alao (Irsko)
Elisa Panetta (Itálie)
Cinzia Crespi (Itálie)
Ferruccio Faggi (Itálie)
Paola Casapietra (Itálie)
Vittoria Fornari (Itálie)
Virginia Ferrara (Itálie)
Loredana Geloso (Itálie)
Celeste Costantino (Itálie)
Silvana Barletta (Itálie)
Jan Thomas Dolonen (Norsko)
Robert Hansen (Norsko)
Ole Kristiansen (Norsko)
Krzysztof Lewandowski (Polsko)
Elżbieta Smoleń (Polsko)
Jan Siwiec (Polsko)
Ángel Gustavo Frías Tejera (Španělsko)
Pilar Felipe Hernández (Španělsko)
María Rodríguez Delgado (Španělsko)
Amrar Team Slu (Španělsko)
Aleida Gonzalez Tovar (Španělsko)
Tao Rodriquez (Španělsko)
Hans Lindberg (Sweden)
Robert Åkermo (Sweden)
John Taylor (Velká Británie)
Debbie Beling (Velká Británie)
Paul & Angie Appleton (Velká Británie)
Victoria Brearley (Velká Británie)
Leigh Sarkodee-Adoo (Velká Británie)
Lorna Noble (Velká Británie)

Nejlepší sponzoři v červenci

Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovanými obchodními pobočkami (TC)

MV Life Czech S.R.O (Česká republika) - 21
Christer Sverre (Norsko) - 11
Andreas Drastik (Česká republika) - 6
Paul & Irene Assoua (Irsko) - 6
Anita Vidovitch (Rakousko) - 5
Morten Sand (Norsko) - 5
Kristina & Kalevi Kaskanen (Finsko) - 5
Ane Hagen (Norsko) - 5
Deniz Gungør (Norsko) - 5
Paula Harju (Finsko) - 4
Zdrowy Styl Życia Czesława Pindera (Polsko) - 4
Antonio Galantro (Itálie) - 4
Andrea Bendekovics (Rakousko) - 4
Marcel Hadamczik (Česká republika) - 4
Christine & Hansy Herrmann (Německo) - 4

Vrcholní tvůrci týmu v červenci

Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Eduard Hirschman (Rakousko) - 2
Leos Rojicek (Česká republika) - 2
Elochukwu Agbai (Irsko) - 2
Norberta Lei (Itálie) - 2
Francisco Guardado Carrasco (Španělsko) - 2
Unni & Karl Warpe  (Španělsko) - 2
Rafael Lopez Mesa (Španělsko) - 2
Jonathan Burgess (Velká Británie) - 2
Emma Elizabeth Whitnall (Velká Británie) - 2

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.