Leden 2015 Uznání

středa, února 11, 2015


Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen v leden! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v leden

Team Leader
Oliver Staudenmann (Norway)
Anne Tveiterås (Norway)
Maarit Koskell (Finland)
 Tmi Jvj-palvelut (Finland)
Marika Kankaanpää (Finland)
Janne Rørvik (Norway)
Stefan Doerfler (Austria)

Gold
Oliver Staudenmann (Norway)
Steven J. Innes (United Kingdom)
Maarit Koskell (Finland)
Stefan Doerfler (Austria)

Silver
Oliver Staudenmann (Norway)
Brigitte Mayerhofer (Ausria)
Terttu Vaaraniemi (Finland)
Seija Juntunen (Finland)
Bjorn Overby (Norway)
Mari-Louise Strandberg (Finland)
Virva Hamalainen (Finland)
Aila Riihimaa (Finland)
Liz James (United Kingdom)
Anita Holtan (Norway)
Stefan Doerfler (Austria)
Erika Huterer (Austria)
Christian Petritsch (Austria)

Bronze
Monique Huisinga (Germany)          
Maarit   Niinistö (Finland)                
Simon Maryan (United Kingdom)                
Ewa Krystecka (Poland)                              
Pirjo Kankaanpää (Finland)            
Joanna Mieszkowska (Poland)                                
Danuta Brzuchalska (Poland)          
Kalevi Teppola (Finland)
Marian Rontzkowski (Germany)                              
Hege  Hauge Og Oddbjørn Vullum (Norway)          
Matleena Saukko (Finland)              
Aila Riihimaa (Finland)                    
Ellen Nordhagen (Norway)  
Pekka Ja Tuulikki Oittinen (Finland)            
Kirsi Ramsay (Finland)                                
Armi Ala-aho (Finland)                                
Margarete Koenigshofer (Austria)                
Arnt Vegar Juliussen (Norway)        
Iina Emilia Reinikka (Finland)      
Hubert Janikowski (Poland)            
Sandra Wiese (Germany)    
Corinna Froewein (Austria)  
Steffen Solberg (Norway)    
Stefan Doerfler (Austria)                              
Erika Huterer (Austria)                                
Mag Augustine Schlack (Austria)                
Hildegard Zechner (Austria)                        
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder (Germany)                                        
Hans-joachim Koenig (Germany)                            
Christian Petritsch (Austria)  

Star
Per Staudenmann (Norway)            
Marjukka Järvinen (Finland)            
Irja Mansikkamäki (Finland)                        
Milla Niinistö (Finland)                      
Christina Grant (Ireland)                              
Tomasz Smelkowski (Poland)                      
Marina  Ahlnäs (Finland)                  
Józef Brzuchalski (Poland)                          
Beata Łozowska (Poland)                            
Rune Gjerdevik (Norway)                            
Hannele Ja Esa Martonen (Finland)                        
Hege  Hauge Og Oddbjørn Vullum (Norway)                
Viola Stańko (Poland)                      
Anna Marczyńska (Poland)                                      
Niina Immonen (Finland)                              
Elżbieta Kozłowska (Poland)                      
Krystyna Tobiasz (Poland)                          
Helvi Ylitalo (Finland)                      
Anne Kreogh (Ireland)                      
Kinga Lewandowska (Poland)                    
Jan-erik Nordkvist (Sweden)
Armi Ala-aho (Finland)                    
Diana Eggers (Germany)                
Esko Kuntola (Finland)                    
Heljä Ervasti (Finland)          
Dawid Byrski (Poland)          
David Morenate Pina (Spain)                      
Renata Kociołek (Poland)                
Stanisław Norowicz (Poland)                      
Alfredo Valorz (Italy)
Kerstin Szimnau (Germany)                        
Petra Mazetli (Iceland)                    
Maria Staudenmann (Norway)                                
Arnt Vegar Juliussen (Norway)                                
Kjersti Aas (Norway)                        
Marilu Carreira (Norway)                
Russell Hick (United Kingdom)                                
Janina Stefanska (Poland)              
Hildegunde Baeumel (Austria)                    
Justyna Dubert (Poland)                  
Danuta Budzynska Kopec (Poland)                        
Tracey Withers (United Kingdom)                            
Rade Prica (Sweden)
Elin Torve Nisja (Norway)                                        
Hubert Janikowski (Poland)            
Alli Hintsala (Finland)                      
Gunnfrid Vågsbø (Norway)                                      
Jadwiga Gawryszczak (Poland)                              
Sandra Wiese (Germany)                                        
Corinna Froewein (Austria)                          
Monica Kråkmo (Norway)                            
Meeri Tuomikoski (Finland)                          
Pekka Strömberg (Finland)              
Jan Harald Thomassen (Norway)                            
Stefan Doerfler (Austria)                              
Erika Huterer (Austria)                                
Mag Augustine Schlack (Austria)                            
Hildegard Zechner (Austria)            
Gertraude Weldi (Austria)                            
Monika Geier (Austria)                                
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder (Germany)                                        
Marco Ferrari (Italy)
Kelvin Henderson (United Kingdom)                        
Hans-joachim Koenig (Germany)                            
Silja Sandrød (Norway)                                
Yadexni Pupo Ochoa (Germany)                            
Britt Holtan (Norway)                        
Bernhard Froewein (Austria)                        
Juergen Zenz (Austria)                                
Sven Frohriep (Germany)                                        
Sven Grewsmühl (Germany)
Christian Petritsch (Austria)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku leden 2014

Nejlepší naboráří v leden
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Top 20
Corinna Frowein ( Austria) - 12
Elin Holmen (Norway) - 12
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 11
Bjørn Øverbye (Norway) - 10
Felice Gargano (Italy) - 8
Liz James (United Kingdom) - 7
Kari Mattila (Finland) - 6
Kalevi Teppola (Finland) - 6
Jens Tamlagsroenning (Norway) - 6
Giuseppina Capuano (Italy) - 5
Manfred Kelbic (Austria) - 5
Hans- Joachim Koenig (Germany) - 5
Paul & Kate Flint (United Kingdom) - 5
Mari-Louise Strandberg (Finland) - 5
Ana Vajda-Friess (Austria) - 5
Evamaria Fransiska Friede (Germany) - 5
Anne Tveiterås (Norway) - 5
Anna-Raita Hintikka (Finland) - 5
Maria Klintenheim (Sweden) - 5
Vegard Og Randi Skjørstad (Norway) - 5

Top Týmoví Bildři v leden
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Top 20
Sabine Feitl (Austria) - 17
Robert Suppan (Austria) - 5
Marja- Leena Ja Teppo Rasi (Finland) - 4
Oliver Staudenmann (Norway) - 4
Lars Groeber (Spain) - 4
Jens Tammlagsroenning (Norway)  - 3
Martin Oestvang (Norway) - 3
Eeva Ranta (Finland) - 3
Jouni Ahlsten (Finland) - 3
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr (Germany) - 2
Aleksandra Sokołowska (Poland) - 2
Natalie Pfahler (Germany) - 2
Aila Riihimaa (Finland) - 2
Sławomir Śliwiński (Poland) - 2
Toini Ja Paavo Saarijärvi (Finland) - 2
Margit Haidner (Austria) - 2
Janne Rørvik (Norway) - 2
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder (Germany) - 2
Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finland)  - 2
Elfriede Tappauf (Austria) - 2
Hans-Joachim Koenig (Germany) - 2
Ann-Katherine Nyborg (Norway) - 2

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.