Závod o Řím!

Synergy Europe, nastartujte motory! Je už na čase vyrazit na cestu k Summitu 2015 v Římě a akce Synergy Závod o Řím vám pomůže tohoto dosáhnout.

Akce Závod o Řím je založená na fundamentálních principech busines-buildingu a dlouhodobě prospěje Vašemu podnikání. Pomůže Vám taky získat prostředky pro vaši cestu na letošní Summit v Římu. Nábor, povýšení vlastní hodnosti, a taky povýšení hodnosti osob, které sponzorujete, vylepší Váš celkový rezultát. Novinkou akce je, že v letošním roce můžete získat body také tím, co vyděláte díky SLMSmart a v bonusu 2x2.

Od 1ledna do 31 srpna Členové týmu (Star - Team Director) po celé Evropě budou závodit, aby trefili na jedno ze 125 Top míst, což jim umožní získat penize na cestu do Říma*. V tomto roce cestovné získá 25 osob víc než minule:

  • 1-25: 1,000 €
  • 26-50: 750 €
  • 51-75: 500 €
  • 76-100: 400 €
  • 101-125: 300 €

Každý týden, Členům týmu umožníme prověření na blogu jak vypadá jejich pokrok v závodění, aby věděli jak hodně musí přidat. Body budou aktualizovány každý týden.

Jak můžu získat body?

Klikněte zde, kde najdete detaily této akce.

Závod o Řím Top Desítka každý měsic!


Ano, máme pro Vás více! Kromě toho, že můžete vydělavat peníze abyste se nalezli v Top 125, můžete získat vysoké hodnoty vyrobky Apple, registraci na Summit, dárky od Synergy za to, že se vejděte do desítky těch, kteří získali nejvice bodu ve kteremkoli měsíci mezi 1 ledna a 31 srpna 2015.

Měsiční ceny pro Top Desítku:

1.Tří doby ubytovaní v hotelu + registrace na Summit
2. iPad mini + registrace na Summit
3. iPod Touch + registrace na Summit
4. iPod Nano + registrace na Summit¨
5. iPod Schuffle + treninkový ručník Synergy + registrace na Summit
6. Propagační balík Synergy  zavíra 1 ProArgi-9+, 1 e9, 1 Mistify, 1 PhytoLife a 1 SLMsmart Náhrada stravy
7. Sýstem V3
8. 2 SLMsmart a 1 e9
9. Padfolio Synergy a pero Synergy
10. Šejkr Synergy a čepici Synergy

Přejeme Vám co nejvíce štěstí ve vaší snaze získat co nejvíce bodu a vejít do Top Deśítky. Už se na Vás těšíme v Římě.

Závod o Řím FAQ

Q: Když obdržím svůj příspěvek?
A: Členové týmu, kteří se vejdou do Top Desítky a vydělají peníze na Summit, musí se zaregistrovat na Summit do půlnoci 31 srpna 2015 aby získali peníze spolu s provizemi za září*.

Pozor: Aby Členové Týmu mohli si nechat svůj příspěvek, musí byt na Summitu přítomní. Tím, kdo se zaregistruji na Summit, ale se jej fyzicky nezúčastní, stáhneme vydělanou sumu s příštích provizi.

Přijměte za svoji misi být jedním s těch několika, kdo pojedou do Říma s 1000 eur navíc v kapse.
Není lepši chvíle než právě táto, abyste si zajistili místo na vrcholu.

Q: Jak si vyzvednu/obdržím svojí měsiční cenu?
A: Hotel a registraci budeme rezervovat každý měsic, hned potom, co potvrdíme kdo ma místo v Top Desítce. Agenti našého Zákaznického servisu budou kontaktovat držitele ceny, aby potvrdili adresy, na ktéré pošleme ceny hned po tom, co je potvrdíme.  Přejeme Vám hodně štěstí ve vaší snáze získat co nejvic bodu a vypracovat tímto způsobem místa v Top Desítce.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us