První výročí Synergy WorldWide Polsko!

Hlavní jeviště jednoho z předních varšavských divadel, fantastické výkony herců a tanečníků stylizovaných do barokní doby a velké publikum - tak vypadaly oslavy prvního roku fungování Synergy WorldWide v Polsku. Tato jedinečná akce se konala 7-8 června v divadle Capitol ve Varšavě.

Slavnosti se zúčastnil zakladatel Synergy - Dan Higginson, generální ředitel pro Polsko a Českou republiku - Radek Baszyński a přední lídři polského a českého trhu. Po slavnostním přivítání hostů jsme si připomněli všechny nejdůležitější události prvního roku
Synergy WorldWide v Polsku.

Pak jsme mohli slyšet přednášku Macieja Maciejewského, šéfredaktora časopisu "Network Magazine", který mluvil o tom, jak odlišit solidní firmu od pyramidové hry.

Velmi inspirativní byl panel s týmovými manažerami Synergy Polsko - Aldonou a Michalem Mosiejsko,
Markem a Joannou Amrosz, Andrzejem Kędziorem a hostem z Německa Susanne Kupskou, kteří sdílí své zkušenosti s budováním byznysu se Synergy, s výzvami a také s úspěchy. Tím poskytli velkou dávku praktických znalostí a obrovskou energii pro všechny shromážděné.

Ve druhé části měl svou premiéru reklamní spot, kterého se zúčastnil vynikající pilot, několikanásobný mistr světa v přesném létání Zbigniew Chrząszcz. Na jevišti byl doprovázen Andrzejem Supronem,
sportovní hvězdou Synergy, hlavním hercem našeho předchozího spotu. Oba muži se podělili o své zkušenosti ze sportovních arén a také odhalili pozadí vzniku spotu, kterého se zúčastnili i naši lídři.

Po těchto atrakcích nás čekala přednáška doktora Overbye'a, přednícho odborníka v oblasti přírodní medicíny, který přiblížil výhody užívání produktů Synergy, jejich působení a účinek na organismus. Potvrzením výhod a jedinečnosti našich výrobků je cena důvěry Zlatý Otis, která byla slavnostně předána našemu ředitelovi Radkowi Baszyńskiemu Pawłem Krusiem prezidentem poroty Zlatý Otis. ProArgi 9 + byl uznán jako jedna z nejvíce inovativních a
revolučních novinek na farmaceutickém trhu v Polsku v roce 2014. Pak se každý mohl podělit o vlastní zkušenosti s produkty Synergy.

Poslední část naší akce byla vyvrcholením tvrdé práce našich distributorů. Seznámili jsme se s těmi, kterým se podařilo získat novou hodnost - Star, Bronze, Silver, Gold. Výjimečnou chvíli byla oslava dosažení hodnosti týmového lídra Jackem Millerem a Jánem Drozdem , kteří sdíleli svůj recept na úspěch.

Hromový potlesk a ovace ve stoje uvítal nový Team Manager - Andrzej Kedzior z Visly. Mluvil o tvrdé práci, kterou potřebujete investovat do rozvoje Synergy podnikání a také o spokojenosti a úspěchu, který spolu s tou prací přichází. Tato událost by se neobešla bez Dana Higginsona, zakladatela Synergy WorldWide, který osobně blahopřál všem, kteří získali nové hodnosti a pak podal vášnivý projev o
charakteru a poslání Synergy WorldWide, kterým je zanechat trvalé stopy. Ztělesněním tohoto poslání byl William Martin, blízký přítel Dana Higginsona a první v historii Presidential Executive v Evropě, který prohrál svůj boj s nemocí a kterého památku jsme uctili. Po krátkém shrnutí, prezentace nové akce a nastínění plánů pro budoucnost Radoslaw Baszyński zakončil oficiální část oslav. Na after party nechyběl dort, výuka tance a skvělá zábava.

Druhý den byl plný školení, během kterých distributoři obdrželi solidní dávku produktových informací a motivaci od Dana Higginsona. Zakladatel
Synergy WorldWide představil jak se chovat, aby dosáhnout úspěch, mluvil o principech systému "72-14-3" a jako obvykle, přidal všem novou energii na další měsíce tvrdé práce.

Byly to opravdu jedinečné dva dny, během kterých jsme oslavili první výročí fungování Synergy WorldWide v Polsku. Děkujeme všem, kteří přišli slavit s námi tuto příležitost a těšíme se na další úspěchy našich distributorů. Chcete-li zobrazit fotogalerii z akce klikněte zde.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us