I Výročí Synergy WorldWide Polsko, 7-8 června 2014

S pýchou a radostí zveme celý tým z České republiky k účasti na první výročí zahájení Synergy WorldWide v Polsku. To byl rok! Všichni členové týmu mají mnoho důvodů být hrdí. A to je jen začátek - nejlepší teprve přijde! Doufáme, že si poznačíte tento důležitý den ve Vašem diáři, pozvete přátele, rodinu a přijedete k nám.

Čestný host
Čestným hostem naší akce bude Dan Higginson, zakladatel a generální ředitel společnosti Synergy WorldWide, který se už nemůže dočkat setkání s Vámi. Pro mnohé z Vás bude setkání s ním významným milníkem Vašeho života. Přijeďte se inspirovat a dozvědět se mnoho zajímavých informací a rad z úst zakladatele společnosti. Druhý den konference Dan bude vést 4-hodinové školení, které si nemůžete nechat ujít.

Na téhle akci nemůžete chybět Vy ani Váš tým. Vstupenky na tento víkend jsou nyní k dispozici.

ZAREGISTRUJTE SE

Aby se každý z českého týmu mohl zůčastnit 1.Výroči zahájení Synergy v Polsku, připravili jsme pro Vás překvapení !!!!

Zorganizovali jsme pro Vás kompletní víkend včetně dopravy do Varšavy luxusním autobusem, ubytování a snídaně.

2-denní setkání a školení včetně stravy! Kromě toho slavnostní večeře s Danem Higginsonem, Radkem Baszynskim a předními evropskými lidry.

Celkem za 1,700 CZK.

Rezervace je nutná. Přihlašte se přímo u Vaší upline.

Susanne Kupske, email: synergy@kupske.de, tel. +49 163 2757 662

nebo Jiří Holík a Jaroslav Šafařík

Jednejte rychle. Účast je již nyní omezená, ve dvou dnech se prodalo na toto výročí a školení s Danem Higginsonem 80% vstupenek.

Zaregistrujte se co nejrychleji!

Motto: „Chceš-li aby Tvůj byznys rostl,musíš růst s ním! A rosteš pomocí účasti na akcích! “

Jedinečná příležitost, jakou je oslava výročí, by se měla konat ve vyjímečné lokalitě . Proto Vás zveme do Teatr & Club Capitol, který se nachází ve Varšavě, na ulici Marszałkowskej 115.

Capitol je jedinečná kombinace klubu, restaurace a divadla. Inovativní technická řešení, vysoká úroveň servisu, pečlivě navrženy barokní interiéry, kde každý nábytek má svůj příběh. Tohle místo Vám přinese neobvyklou atmosféru. Využijeme každou část objektu, protože kromě zasedání, které se bude konat na velkém jevišti divadla Capitol, si užijeme také vynikající kuchyně, kterou nabízí místní restaurace a v sobotu večer v klubu na nás bude čekát DJ, který nám připraví nezapomenutelné hudební zážitky.

Na viděnou!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us