Předmět: Ušetřete s automatickými zásilkami

Automatické zásilky hrají důležitou roli pro jakékoliv rostoucí podnikání v Synergy. Tento cenný program přináší pohodlí, stabilitu a nyní úsporu nákladů  těm, kdo chtějí vážně budovat dlouhodobý trvalý příjem.

Kvůli trvalému růstu výrobních nákladů je Synergy poprvé za devět let nucena přistoupit ke zvýšení cen produktů. Nicméně, abychom vyjádřili dík našim lojálním účastníkům měsíčních automatických zásilek, ponechali jsme pro ně ceny produktů stejné.

S platností od 1. 5. 2014 dojde ke zvýšení cen produktů Synergy o 10 %. Nicméně ti, kteří mají aktivní Autošip, budou i nadále produkty Synergy dostávat za stávající cenu.

V současné době má 90 % kupujících členů týmu v Evropě  aktivní  automatické zásilky. Nyní tedy existuje o důvod navíc, proč zbývajících 10 % pochopí důležitost  tohoto programu.

Pro ty, kteří ještě neměli možnost se s automatickými zásilkami seznámit: jedná se o službu, díky které si můžete upravit měsíční objednávky tak, že budete automaticky dostávat produkty dle svého výběru až k vám domů.  Autošip je možné upravit dle libosti a měnit  tak  často jak budete chtít.

Pokud se chcete do program  Autošipu  přihlásit a i nadále dostávat kvalitní produkty za stále stejné nízké ceny, stačí si stáhnout formulář pro aktivaci programu Autošipu , vyplnit požadované informace a postupovat podle pokynů pro odeslání  do zákaznického  oddělení.

Neotálejte. Zaregistrujte se na  Autošip  a odebírejte i nadále  produkty Synergy se slevou!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us