Září 2013 Uznání

středa, října 09, 2013

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen září! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v září

Team Manager
Dennis Blom (Sweden)

Team Leader
Christer Franzen (Sweden)
Lena Ljungdahl (Sweden)

Gold
Brede Bergan (Gold)
Bogusław Bronisław Janicki (Poland)
Sini Haverinen (Finland)
Cristina Cabañero Pozuelo (Spain)
Thomas Forstner (Austria)


Silver
Kenneth Edvardsen (Norway)
Hans-josef Mueller (Germany)
Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Ole Gunnar Bardølsgård (Norway)
Thomas Forstner (Austria)

Bronze
Sarah Carpenedo (Germany)
Kenneth Edvardsen (Norway)
Helena Laukka (Finland)
Lisa Katajavuori (Finland)
Mika Halonen (Finland)
Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Roy  Eriksen (Norway)
Tatjana Mrvoš (Austria)
Radka Weeden (United Kingdom)
Viola Tölli (Finland)
Aleksander  Perger (Slovenia)
Audhild  Nystad (Norway)
Kira Rathjen (Denmark)
Joerg Gottfried Kapfer (Austria)
Tone Eriksson (Sweden)
Lars-gunnar Valtersson (Sweden)
Pia  Eriksson (Sweden)
Giuseppe Abbiati (Netherlands)
Barbara Panouchou (Germany)
Schillinger Sylvia (Austria)
Jakub Żuławiński (Poland)
Thomas Forstner (Austria)
Otto Ja Riitta- Liisa Kanniainen (Finland)
Liisa Ja Simo Vaismaa (Finland)
Susanne U. Andreas Wilhoeft (Germany)
Hanna Viljamaa (Finland)
Ann Merethe Rindstad (Norway)

Star
Wiktor Derkowski (Poland)
Sarah Carpenedo (Germany)
Michael Brown (United Kingdom)
Grzegorz Drozd (Poland)
 Tmi Sävelsalo (Finland)
Pirjo Aheinen (Finland)
Heidi Stenehjem (Norway)
Jukka Ranta Heidi Kerkkonen (Finland)
Irene Behm (Finland)
Helena  Syrenius (Finland)
Jimmy Stimpson (Ireland)
Aleksi Hatakka (Finland)
Elisabeth Myrling (Norway)
Anna Pater (Poland)
Krystyna Czech (Poland)
Anna-christina Wahlström (Sweden)
Harald O Mosnes (Norway)
Raimo Ojanperä (Finland)
Ingemar Stenmark (Sweden)
Bodil Melbye (Norway)
Synnøve Gusfre (Norway)
Kira Rathjen (Denmark)
Joerg Gottfried Kapfer (Austria)
Britt-marie Ström (Sweden)
Ines Jabs (Germany)
Aliantia Ahorro Y Proteccion S.l. (Spain)
Estrella  Macarro Fernández (Spain)
Nina Bruland (Norway)
Daniela Koo (Germany)
Gia Åkerlind (Sweden)
Sirkka Reunanen (Finland)
Mygg Hellbom (Sweden)
Tobbe  Hallberg (Sweden)
Jose Luis Prieto Arguelles (Spain)
Lillevi Erlandsson (Sweden)
Ruth Irene Lund (Norway)
Brigitte Ilse Bolz (Germany)
Magdalena Handler (Austria)
Harpa Þráinsdóttir (Iceland)
Erika Gampper-lucht (Germany)
Eva Frisk (Sweden)
Ingrid Fahrnleitner (Austria)
Christian Schober (Austria)
Sari Pulkka (Finland)
Lillian Lægreid (Norway)
Gunhild Kleppe (Norway)
Giorgio Leoni (Netherlands)
Inge Putz (Austria)
Anatol Weh (Germany)
Tatjana Rozic S.p. (Slovenia
Jakub Żuławiński (Poland)
Thomas Forstner (Austria)
Ruusu Valkoinen (Finland)
Otto Ja Riitta- Liisa Kanniainen (Finland)
Sanja Vecenaj (Austria)
Pirkko Kantola (Finland)
Andreas Haussteam (Germany)
Jonathan Drew (United Kingdom)
Anke Kannewischer (Germany)
Hanna Viljamaa (Finland)
Arno Alex (Germany)
Nada Maric (Austria)
Herbert Schillinger (Austria)
Jan Pedersen (Denmark)
Tuija Ekonen (Finland)
Helga Kaltenbacher (Austria)
Ann Merethe Rindstad (Norway)
Serena Floriani Bestetti (Netherlands)
Marja-leena Myllykoski (Finland)
Christine Marschoun (Austria)
Claudia Brenner (Germany)
Monica  Marcos Marcos (Spain)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku září 2013

Nejlepší naboráří v září
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Ve střední Evropě
Jakub Żulawinski  (Poland)
Thomas Forstner (Austria)
Christine Marschoun (Austria)
Susanne U. Andreas Wilhoeft (Germany)
Barbara Panouchou (Germany)
Inge Putz (Austria)

Skandinávie
Hanna Viljamaa (Finland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Fysiotupa (Finland)
Øystein Solum (Norway)
Toril Giæver (Finland)

Západní Evropa
Serena Floriana Bestetti (Netherlands)
Mary Booth (Ireland)
Anne and Ben Boyle (Ireland)
Radka Weeden (United Kingdom)
John White (Ireland)

Top Týmoví Bildři v září
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Ve střední Evropě
Christian Schober (Austria)
Marlis Hoffmann (Germany)
Jenny Ann-Christin Ziemke (Germany)
Ramaela Zulic (Germany)
Nada Strovs (Austria)

Skandinávie
Kristiina Laihi (Finland)
Dennis Blom (Sweden)
Ivar Bjoernerud (Norway)
Ana-Maija ja Hannu Kreivi (Finland)
Rolv Eigil Nilsen (Norway)

Západní Evropa
Cristina Cabañero Pozuelo (Spain)
Serena Floriana Bestetti (Netherlands)
Enrique Garcia Otero (Spain)
Karl Johan Lien Warpe (Spain)
Mary Booth (Ireland)

Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

První kvalifikovaní
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.