Červenec 2013 Uznání

středa, srpna 14, 2013

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen červenec! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v červenec

Team Manager
Andrea Schabler (Austria)
Roman Tanzler (Austria)

Team Leader
Roar Westby (Norway)
Manuela Tanzler (Austria)
Anne Lise & Steinar Furali (Norway)
Heinz Glatz (Austria)
Gabriele Stangl (Austria)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
Oliver Dietsche (Germany)
Giuliano Demuro (Germany)
Josef Schirnhofer (Austria)
J & J Enterprises (Ireland)
Lidia Magdalena Szostak (Poland)

Gold
Ann-kristin Fösker (Sweden)
Elisabeth Koch (Austria)
Gabriele Stangl (Austria)
Giuliano Demuro (Germany)
Heinz Glatz (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
J & J Enterprises (Ireland)
Jose Octavio Hernandez Lacasa (Spain)
Josef Schirnhofer (Austria)
Lidia Magdalena Szostak (Poland)
Manuela Tanzler (Austria)
Nada Strovs (Austria)




Silver
Mario Leonard (Austria)
Anne Grete Solhaug (Norway)
Joe John Mckenna (Ireland)
Manuela Tanzler (Austria)
Hannelore Kalina (Austria)
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain)
Florian Muellner (Austria)
Anne Grete Grønstad (Norway)
Heinz Glatz (Austria)
Gabriele Stangl (Austria)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
Martha Buchgraber (Austria)
Ingrid Kollegger (Austria)
Giuliano Demuro (Germany)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Maria Danielsson (Sweden)
Paul And Kate Flint (United Kingdom)
Thomas Fruth (Austria)
Josef Schirnhofer (Austria)
Gerhard Loipersbek (Austria)
Eva Schirnhofer (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Bright Perspectives (Ireland)
Bogusław Bronisław Janicki (Poland)

Bronze
Mario Leonard (Austria)
Fred Greene (Ireland)
Manuela Tanzler (Austria)
Elfriede Linzer (Austria)
Kirsten Kemnitz (Norway)
Tuula Suomalainen (Finland)
Florian Muellner (Austria)
Anneli Säteri (Finland)
Florence Garwe (United Kingdom)
Pascual Torres Monserrate (Spain)
Michael Palmer (United Kingdom)
Synnøve Nersveen (Norway)
Engelbert Schoeberl (Austria)
Franja Kladivar (Austria)
Martha Buchgraber (Austria)
Ingrid Kollegger (Austria)
Oddbjørn Ryen (Norway)
Ulrike Martens (Germany)
Paul And Kate Flint (United Kingdom)
Josef Schirnhofer (Austria)
Gerhard Loipersbek (Austria)
Eva Schirnhofer (Austria)
Karina Riegerbauer-knoebl (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Filipos Klein Fil Bar Restaurant (Germany)
Anni Lainpelto (Finland)
Brigitte Kramel (Austria)
Karin Schuch (Austria)
W.b.f. Enterprises (Ireland)
Ella Rantanen (Finland)
Mirja Sorsa (Finland)
Anne And Ben Boyle (Ireland)
Marit Herbst (Norway)
Kristina Kumpitsch (Austria)
Rosalinde Kristen (Austria)
D.i. Peter Goldmann Coaching Und Consulting (Austria)
Paweł Wojciechowski (Poland)
Kusto Kustov (Poland)

Star
Elfriede Linzer (Austria)
Petra Kiradi (Austria)
Kjell Ivar Skaalgaard (Norway)
Karjalohjan Kaivuu-palvelu T:mi (Finland)
Sirkka Jokinen (Finland)
Florian Muellner (Austria)
Marie Westerlund (Sweden)
Zorina Amparo (Norway)
Gabriele Oechsler (Germany)
Leena Matikainen (Finland)
Gisela Idries (Germany)
Monica Grøtbekklien (Norway)
Christina Ahlberg (Sweden)
John And Pat Malachowski (United Kingdom)
Hanif Khan (United Kingdom)
Erhard Thun (Germany)
Gattermayer Werner (Austria)
Anne Mörck (Sweden)
Franziska Umgeher (Austria)
Darius David Mcdonald (United Kingdom)
Halldor Kolbeins (Finland)
Ninni Och Hugo Fridèn (Sweden)
Frode O Skinstad (Norway)
Juan Jose Albertos Calabuig (Spain)
Bjørnar Frøhaug (Norway)
Ben Avison (United Kingdom)
Grete Sandnes (Norway)
Antti Lasanen (Finland)
Matthew Ragg (United Kingdom)
Vsh-siegfried Hermann E.k. (Germany)
Ville Pelkonen (Finland)
Otto Larsen (Norway)
Pat Fox (Ireland)
Fa. Tkz (Austria)
Marie-louise Törnbrand (Sweden)
Ewald Prettenthaler (Austria)
Andreas Stipsits (Austria)
Fa Gartner Gasthaus Vieh- U. Fleischhandel (Austria)
Matti Kumpulainen (Finland)
Christopher G. O'keeffe (Ireland)
Silvia Stellpflug Institut Fuer Bewusstes Leben (Germany)
Giuseppe Abbiati Netherlands Regine Loipersbek (Austria)
Sabina Kuzmic (Austria)
Maria Paier (Austria)
Alois Maierhofer (Austria)
Josef Puchner (Austria)
Izabela Szurman (Poland)
Bożena Grechuta (Poland)
Patricia Gascon (United Kingdom)
Kjetil Nilsen (Norway)
Vesna Tisnikar (Austria)
Erwin Mag. Weintraud (Austria)
Hans-wilhelm Peters (Germany)
Kerstin Gustafsson (Sweden)
Susanne Nordnes (Norway)
Karin Schuch (Austria)
W.b.f. Enterprises (Ireland)
Johannes Halbauer (Austria)
Marita Wirth-brettschneider (Germany)
Mirja Sorsa (Finland)
Anne And Ben Boyle (Ireland)
Barbara Panouchou (Germany)
Bianca Schirnhofer (Austria)
Maria Ja Jaakko Hiltunen (Finland)
Michael Meyer (Austria)
Jan Domke (Germany)
Jarosław Swoboda (Poland)
Elżbieta I Grzegorz Żukowscy (Poland)
Dorota Obuchowicz-ośko (Poland)
Krystyna Ptak (Poland)
Marit Herbst (Norway)
Julio Cesar Serrano Polanco (Spain)
Eva Haave (Norway)
Pietro Diano (Germany)
Cesare Trippodo (Germany)
Gabriele Vittoria Ruggieri (Germany)
Markus Fritz (Austria)
Kristina Kumpitsch (Austria)
Rosalinde Kristen (Austria)
Dietmar Schuch (Austria)
D.i. Peter Goldmann Coaching Und Consulting (Austria)
Hannes Schuh (Austria)
Riitta Ja Pasi Rantanen (Finland)
Heinrich Kornfell (Austria)
Piroska Baumgartner (Austria)
Josef Haas (Austria)
Synergy Club Europe (Poland)
Jolanta Nalewaj (Poland)
Kinga Monika Cichocka (Poland)
Zdzisław Kaliński (Poland)
Maurizio Marinelli (Germany)
Joachim Huber (Austria)
Gustav Kraft Trockenbau (Austria)

*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku červenec 2013

Nejlepší naboráří v červenec
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Ve střední Evropě
Heinz Glatz (Austria)
Roman Tanzler (Austria)
Josef Schiernhofer (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Maria Schabler (Austria)

Skandinávie
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Anni Lainpelto (Finland)
Maria Ja Jaakko Hiltunen (Finland)
Birgitta Skott (Sweden)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)

Spojené království/Irsko
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain)
W.B.F. Enterprises (Ireland)
Hughes Corporation Limited (United Kingdom)
Julio Cesar Serrano Polanco (Spain)
Patricia Gascon (United Kingdom)

Top Týmoví Bildři v červenec
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů, kteří dosáhli vyššího stupně

Ve střední Evropě
Roman Tanzler (Austria)
Siegfried Feitl (Austria)
Ana Vajda-Friess (Austria)
Josef Schirnhofer (Austria)
Sells Consulting (Austria)

Skandinávie
Anne Lise & Steinar Furali (Norway)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Svanhild Snipstad (Norway)
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norway)

Spojené království/Irsko
K.N.R. International Network (Ireland)
Peter Ragg (United Kingdom)
J&J Enterprises (Ireland)
Jeremy Townsend (United Kingdom)
Yvonne E. Timmins (Ireland)

Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang

První kvalifikovaní
Pierre Bruns

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.