Zpráva pro Evropu - Stewart Rutter

S novým rokem v plném proudu je skvělé vidět a cítit nadšení v celé naší společnosti. Právě jsem se vrátil z návštěvy v několika evropských marketech kde jsme viděli jak neuvěřitelně naše společnost roste.Během mé návštěvy těchto společností a účasti na Setkání Kick Off pro rok 2013, jsem viděl a hlavně cítil impuls, který přichází od lidí s velkým nadšením,kteří se aktivně podílí při budování jejich Synergy Byznysu.

Toto nadšení a skutečný optimismus je pro naší budoucnost nakažlivý ! Tito lidé mají také své problémy a překážky,stejně jako my všichni,ale oni se zaměřili na to,co nás jako společnost dělá velkou a co nám tato společnost může opravdu poskytnout.Jsem velmi hrdý na naše evropské markety a těším se na to,co budoucnost přinese v této části světa.

Velmi se těším na rok 2013. Cítím sílu aktivity a závazků růst,když jsme se zaměřili a sjednotili v tom,co z nás dělá tak skvělou společnost ,jaková jsme. Tento úkol může být obtížný, jak všichni víme, ale zároven to může být naše největší zkušenost a odměna za to,že jsme se sjednotili a zaměřili skutečně pomáhat ostatním při dosažení jejich vlastních úspěchů. Tento byznys stejně jako každý jiný vyžaduje velké úsilí, tvrdou práci, odhodlání a velkou oběť.Jak sami můžete vidět v tomto podnikání nejde až tak moc o konečný výsledek, jako o cestě k němu.

Během svých nedávných cest po celé Evropě, jsem strávil hodně času s naším prvním evropským Presidential Executive, Will Martin. Vzpomněl jsem si na zkušenosti, které jsem měl s Willem na akci před několika lety zde v Utahu. Dvě ženy z Kanady když slyšely jak William vykládal,jak velice špatně byl na tom po finanční stránce před tím,než začal svůj byzynes v Synergy a jak mu Synergy pomohla dosáhnout finanční svobodu,komentovaly, "Wille, ty jsi měl stejné štěstí, při dosážení Presidential Executive,jako kdyby jsi vyhrál v loterii." Will bez váhání odpověděl "Ne, není to nic jako vyhrát v loterii. Když vyhrajete v loterii, tak neprojdete cestou,která Vás k tomu přivedla.A projít tou cestou je tá nejkrásnější odměna."

Dostal jsem ten den od Williama opravdovou lekci.On má naprostou pravdu! Tento byzynes je o cestě na kterou jsme se pustili každý z nás a po které kráčíme každý den. Je to o lidech, s kterými jsme přišli do kontaktu a s kterými jsme si vybudovali trvalé vztahy. Doufám, že při dosahování úrovně aktivity a úsilí v roce 2013, budeme na tuto cestu všichni pamatovat.

Přeji všechno nejlepší,
Stew

CONVERSATION

Instagram

Follow Us