Podniková Zpráva Leden 2013

Ačkoli jsme téměř na konci prvního měsíce nového roku, stále jsem plný nadšení z úspěchů roku loňského. Byl to pro společnost Synergy WorldWide fantastický rok. Máme řadu důvodů k oslavě.

Od postupů jednotlivců na nové úrovně po počet změněných životů – minulý rok byl vskutku rekordní. A příčinou tohoto neuvěřitelného růstu jste vy, členové našeho týmu. Děkuji vám za vaše nadšení, vaši obětavost a především za to, jak společnost Synergy reprezentujete ve svém regionu.

Kromě toho jsme byli svědky zrození dvou distributorů na úrovni Double Presidential Executive v Jižní Koreji, kterými jsou Han Tae Hwang a Yoon Tae Hwang, a tří distributorů na úrovni Presidential Executive, jimiž jsou Young Ok Park z Jižní Koreje, Scott Brumfield ze Severní Ameriky a teprve druhý člen z Evropy na této úrovni, Mads Østvang z Norska. Tyto úžasné úspěchy byly doprovázeny tisíci dalšími postupy na žebříčku v rámci všech 25 trhů po celém světě, na kterých působíme.

I když byl rok 2012 skvělý, upřímně věřím, že rok 2013 bude ještě lepší. Letos představíme nové produkty, promoakce a pobídky, abychom podpořili náš úspěch a zvýšili náš růst. Kromě toho se jistě všichni těšíme na globální setkání, které se koná v září v Jižní Koreji. Nepochybuji, že se bude jednat o událost, která změní tvář firmy i odvětví.

Rád bych popřál všem členům týmu Synergy šťastný a úspěšný nový rok.

S pozdravem,

Dan Norman
Prezident, Synergy Worldwide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us