Září a říjen 2012 Uznání

pondělí, listopadu 19, 2012

Níže jsou uvedeny jména všech v Evropě, kteří si zvýšili stupen v září a říjen! Blahopřejeme našim pracovitým vůdcům, kteří i nadále věnují obrovský čas a úsilí, v jejich podnikání v Synergy.

Ohodnocení v září

Team Leader
Elisabeth Unger (Austria)
Oliver Gabara (Finland)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Tormod Holt (Norway)

Gold
Bjoerg Skjellebekk (Norway)
Elisabeth Unger (Austria)
Lila Köngäs-saarikko (Finland)
Marko Huupponen (Finland)
Pablo & Ismael Gonzalez Del Campo (Spain)
Jaakko Ja Riitta Matikainen (Finland)
Olav Kuvås (Norway)
Geir Ove Vangen (Norway)
Tormod Holt (Norway) 


Ohodnocení v říjen

Team Director
Solveig Fagerheim (Norway)
Galyna Rajala (Finland)  

Team Manager
Bob Eriksson (Sweden)
Erik Spinnangr (Norway)
Karina Kirk (Denmark)
Ingrid Hanevold (Norway)
Heikki Lehtola (Finland)    


Team Leader
Marek Amrosz (Poland)
Agneta Sundby (Sweden)
Ah Khang Chong (United Kingdom)
Sigyn  Waerland (Sweden)
Karina Kirk (Denmark)
Thomas Kirk (Denmark)
Jørn Søvik (Norway)
Theda Witsker (Germany)
Tor-martin Schancke (Norway)
Tina Frederiksen (Denmark)
Karin Jacobsen (Denmark)
Christian Hinz (Germany)


Gold
Jacqueline Tappauf (Austria)
Atle Vabø (Norway)
Marek Amrosz (Poland)
Daniel Krawcewicz (Germany)
Inga Kathrine Soee (Denmark)
Aldona And Michal Mosiejko (Poland)
Heidelinde Kelbic (Austria)
Sigyn  Waerland (Sweden)
Thomas Kirk (Denmark)
Theda Witsker (Germany)
Soile Koskela (Finland)
Atle Ødegård (Norway)
Marlene Arnstein (Sweden)
Malla Hotti (Finland)
Tina Frederiksen (Denmark)
Liisa Alm (Finland)
Marie-therese Weissenhorn (Germany)
Maiju Ja Sibiry Konaté (Finland)
Unni Ernstsen (Norway)
Tina Schou Jakobsen (Denmark)
Maria Dolores Cebreros Moral (Spain)
Karin Jacobsen (Denmark)
Inge Wahlstrøm (Norway)
Janos Kovacs (Austria)
Siri Hallaren (Norway)
Christian Hinz (Germany)



*Klikněte zde pro zobrazení všech ohodnocení roku září a říjen 2012
 


Nejlepší naboráří v září
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Ve střední Evropě
Ana Vajda-Friess (Austria)
Mateusz Pas (Poland)
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Gina Koenig (Germany)
Team Schweiz (Germany)


Skandinávie
Cindy Fjeld (Norway)
Kjetil Dreyer (Norway)
Tormod Holt (Norway)
Siri Hallaren (Norway)
Peder Martinus Lausund (Norway)


Spojené království/Irsko
Simeon Taylor (Ireland)
Shona Bradbury (United Kingdom)
Linda Jane Bennett (United Kingdom)
Muriel Lowry (Ireland)
Carl Flaherty (United Kingdom)


Nejlepší naboráří v říjen
Člen týmu s nejvíce osobně sponzorovaných traking centers

Ve střední Evropě
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Team Austria (Germany)
Rafal Rajkowski (Poland)
Ludwig Kalina (Austria)
Ana Vajda-Friess (Austria)


Skandinávie
Susanne Aasborg (Denmark)
Per Falk (Norway)
Tormod Holt (Norway)
Tina Schou Jakobsen (Denmark)
Sigyn Waerland (Sweden)


Spojené království/Irsko
Simeon Taylor (Ireland)
Shona Bradbury (United Kingdom)
Liz Leonard (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)
Josephine Gill (Ireland)

Top Týmoví Bildři v září
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně
Ve střední Evropě
Manfred Meyer - Network Power (Germany)
Andreas Vrana (Austria)


Skandinávie
Knut Inge Busk (Norway)
Steve Haugerud Znanie (Norway)
Oeystein Heldal (Norway)
Anne Eggen (Norway)
Rolv Eigil Nilsen (Norway)


Spojené království/Irsko
Keith Robinson (Ireland)
Mei-Mei Lillywhite (United Kingdom)


Top Týmoví Bildři v říjen
Člen týmu,který osobně sponsoroval nejvíce členů,kteří dosáhli vyššího stupně

Ve střední Evropě
Thomas & Kerstin Ellebracht (Germany)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Ana Vajda-Friess (Austria)
Karl Tappauf (Austria)
Hakan Cetin (Austria)

Skandinávie
Karina Kirk (Denmark)
Flemming Hammer Broetker (Denmark)
Heidi Byrkjeland (Sweden)
Blk-Consult Oy (Finland)
Svein Olav Lien (Norway)

Spojené království/Irsko
Keith Robinson (Ireland)
Siew Walton (United Kingdom)
Mandy Blaney (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)

Legacy Retreat 

Kvalifikovaní absolventi
Mads Østvang
Hakan Cetin - Sells Consulting
William Martin
Martin Østvang
Oistein Bekkvang, Stefan Patrik Kristoffersen
Eric and Kati Gammals -Credentis
Reidun Lydersen Dalheim

První kvalifikovaní
Ajasta Parkkola - PremLife
Susanne Kupske - SK Powermarketing
Stein Magne Osmoen, Ingrid Haugan

 

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.