Rekapitulace Týmoví Manažéři Skandinávie Akademie1. ročník Skandinávie Manažer týmu Akademie měla velký úspěch! Kvalifikovaní Členové týmu z Norska, Švédska, Dánska se shromáždili v hotelu Radisson Blu Resort Trysil v Norsku na 3 dny a 2 noci na trénink ohledně vedení, tvoření týmových aktivit a výtečných pokrmů.

Letošní ročník měla prezentace fantastickou kombinaci předních lídrů včetně Mads Østvang (Diamond Executive), a Stefan Patrik Kristofferssen (Emerald Executive),William Martin ( Presidential Executive) všichni kteří mohou inspirovat a učit manažéry týmu, jak se dostat v podnikání v Synergy na vyšší úroveň.

Účastníci byli také rádi, že si mohli poslechnout Dan Norman (Synergy prezident), Bengt Emanuelsson (Europe General Manager), a Tommy Bethards (Senior Marketing Communications Manager) jak se i oni podělili o neocenitelné informace o strategiích v budování byznisu a jak si stanovit cíle. Gratulujeme všem, kteří kvalifikovali a zůčastnili se této Akademie. Je to právě vaše oddanost a neúnavné úsilí, které dělá , Synergy co je dnes.

Pro další evropské markety, trénink v Helsinkách ve Finsku od 18.do 19 května pro všechny finské členy týmu a ostatní členy, a pro střední Evropu akademie manažer týmu se bude konat v Tyrolsku v Rakousku od 1 do 3 června pro nové manažery týmu a výše.

Doporučujeme všem ve Finsku a ve střední Evropě pracovat houževnatě,aby jste se mohli připojit na tuto akci. Pro kvalifikaci týmových lídrů ve Finsku,zvyšte svůj stupen na Týmového Lídra do 11 května,2012. Pro Akademie ve střední Evropě,každý kdo získá týmového manažera v období od nynějška do 25. května 2012, bude pozván k účasti.

Hodně štěstí a těšíme se na setkání s Vámi.

Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us